0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dogum yaptım sanki yapmamişim gibi eskisi gibiyim  ya catlak olmadı paşam erken geldi  karnimda cok yoktu zaten  karnim zam zayıf oldu ya elbiseler belime oturmuyor ya vallah kaldım yine hamileyken cok küçüktü elbiseler şimdide büyük  napcam ya cok sacma   bide dogjmdan sonra cay tıryakisi oldum kola cikilota yiyip içemiyom cay içiyom yine içesim geliyor durmadan cay demliyom   ay vallah degişik zaten dogum hikayemde cok degişik hep gülüyoz aklimıza gelince   doğum  yapmak  güzelmiş   ahahahahahah   yeminle  cok  komikti  ya  ilk  olunca  başına  ne gelir  bilmiyon  habersizsin  ya   başina  heran  herşey  gelebilir  ahahahahahaja

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Berivaann doğum yapmışsın hemi. Ay çok sevindim. Rabbim İslama bağışlasın. Gözün aydın canıımm<3

Sen kendin küçücük bişeysin zaten. Kıyafetlerinin olmaması normal bence :D

tarafından
Ay  saogl  cankm  allah  razi  olsun  amin  inşallah   ahahaha  kiz  vallah  sadece  karnim  cok  zayıfladı  hazir  elimiz  deymişken  boşaltalım  karnini  demiş  heralde ahahahajaj
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Kaç kiloyla hamile kaldın canım 
tarafından
46 kiloydum  simdi  bilmiyom  ama zap  zayıf oldum   sadece  karnim  cok  zayif  ladı  ya  acaba  midemimi  cikardilar
(320 puan) tarafından
Hahahaa bende 50 kiloyla kaldımda onun için sordum kuzum bebişinde hayırlı olsun canım benim olur bazı insan hemen zayıflar benim ğörümcem de öyle oda bana diyor bak ğörürsün sen doğumdan sonra yine zayıflarsın diye onun için sordum
tarafından
Ay  öyle  vallah  cop  adam  olcam  iyice  allah  korusun
0 oy
(365 puan) tarafından
Kız ne zamandır aklimdaydin bi mesaj atiyim naptti bu kiz acaba diyodum dün eski postlarini gördüm için rahatladı gözün aydın gelmiş paşan erken gelmiş beyfendi ama sağlık olsun onmli olan ikimizinde iyi olmasi nasıl bebisin toparlandimi biraz ne kadarlık oldunuz☺
tarafından
34 haftalik  olduk  şükür  iyi  uyuyor  saogl  canım  allah razı olsun
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Canım çayı çok içme Eğer bebeğin emiyorsa demir eksikliği çıkar Dişleri de  çok geç çıkar Eğer Çayı da İlla içeceksen içine mutlaka limon katki zararını kirsin en azından benimde öyle 8 aylık doğum yaptım karnım yok denilecek kadar azdı çatlağım falan olmadı şükür bir ay içinde de Eski kiloma döndüm
tarafından
Ay  cay   zararlimi  ben  cok  içiyom  azaltim  ozaman  saogl  canım  allah razı olsun  vallah  gözümle   görmesem  ben  dogum  yaptım  demem  yani  *****  gibiyim  ya  ahahaaah
(5,938 puan) tarafından
Dilini ısır kendine nazar değdirirsin aynısı benim başıma geldi doğumu yaptım 1. katta 3 kata odaya resmen motor takmışlar gibi fırlayarak çıktım gelen gidene hizmet ettim hiç yatmadım 3 hafta sonra bir sıtma tuttu bana bir hafta kendime gelemedim
tarafından
Ya ay allah  korusun   canım  aZıcık  alsam  yeter  bana:):):):
(5,938 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ceylan70 (99 puan) tarafından soruldu

382,336 soru

11,447,184 cevap

35,021 kullanıcı

...