0 oy
808 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece gece karşıma çıktı .öyle sinir oldum ki .Türk kadinlarini öyle bı gösteriyor ki .tesettürlü olanlar sanki kendi iradesi ile değilde zorla kapatılıyor gibi ..kadın çarşaflı ama carsafini çıkarıp ,açık saçık pozlar veriyor falan ailesinden gizli ...kadınların beyni yok iradesi yok gibi gösteriliyor .İslamiyet'e hakareti saymıyorum bile.isin komik yani yonetmeni de Iraklı.bu kadar merakliysan git kendi ülkende çek.bizim memleketimizde kim kimin giyimine karışıyor .bunu sanat diye de kadın hakları diye de izliyorlar taktir ediyorlar ...Kadıni sadece bir beden olarak görenler asıl kadının hakkini yiyenler !

10 Cevaplar

+1 oy
(354 puan) tarafından
Hep böyle böyle yoldan çıktık zaten ümmet olarak filmlerden bir farkımız var mı Allah hidayet versin inşaAllah 
tarafından
Filmin içinde geçen konusmalari yazmıyorum bile.full İslam düşmanlığı
(354 puan) tarafından
Müslüman bir ülkede böyle bir film oynuyor ve buna müsaade ediliyor ne yazık dimi çünkü öyle göstermek istiyorlar İslamı başarılı da oluyorlar Allah düşmana fırsat vermesin herkesin gözü bizim ülkemizde
tarafından
Film ülke de özgürlük olmadığını anlatıyor güya.boyle bı film oynayabiliyorsa bu ülkede dibine kadar özgüruz demektir
(354 puan) tarafından
Kesinlikle çok haklısınız
-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından
Sonsuz ++++++ ladim seni 
(249 puan) tarafından
Cnm dogum yaptin mi sen
(996 puan) tarafından
Yaptim canim sukur
38 gunliguz pazartesi kirkimiz cikacak insallah
Allah razi olsun sordugum icin
Sen dogum yaptim mi aramizda az vardi cunki hatirladigim
(249 puan) tarafından
Yaptim cnm bende 45 gün oldu yapali çok tatlı bi kizim oldu senin de gözün aydın allah anali babalı büyütsün
(996 puan) tarafından
Allah anali babali saglikli buyusun minnak serce
Seninde gozun aydin olsun canim benim
Allaha sukur sag salim kurtulduk
(249 puan) tarafından
Amin cnm sagolasin
0 oy
(62 puan) tarafından
Hic sorma ya bende eşim koltukta uyuya kalmisti kaldirim die odaya geldim baktim dar elbise die bi film eşimi kaldirdim ve ağzim açik filme 10 dk oturp izledim resmen islamiyeti  cahillik gibi gostermişler çıldirdim gece gece  daha fazla dayanamadim gozumun boyle iğrenc bisey bakmasina musade etmedim ...
tarafından
Midem dayanmadi.kadinlari özgür bırakmıyoruz diyip sonunada  .ilk karımla beraber oldum.karim da ilk benle beraber oldu .yatakta utaniyordu tarzı iğrenç bı söz soyleyince adam Allah belanızı versin dedim ve kapattım.ne olmalıydı karin da önüne gelenle yatcakti sonra senle evlencekti .sende onune gelenle yatıp sonra onla evlenecektin bu mu olmaliydi.Allahin cezaları
(62 puan) tarafından
İğrenç ya  resmen tv  de bazen boyle seyler yayinlaniyor çıldiriyorum muslumanligimiz imanimiz boyle boyle eksiliyor
tarafından
Daha hayatta açmam Star TV yi zaten izlemiyorum ama .bildiğin kadınları yücelttik sanıyorlar aksine kadını cinsel bı metha olarak gösterip kendileri asagiliyorlar ...yazıklar olsun
(62 puan) tarafından
Rabbim hepsinin hesabini bu tarfta sormada  öbur tarafta  illaki sorulacak sen stres yaoma ben 10 dk bile bakamadim boyle seyler oldudami bakma bile derim
tarafından
Kiz kumanda yanimda değildi kaldı öyle baktım.bide ne fikirdeler görmek istedim.islamiyet düşmanı kanalları da çok izlerim ben .çünkü merak ederim ne düşünüyorlar nasıl düşmanlık besliyorlar diye.ne demişler dostunu yakın tut düşmanını daha yakın diye ...İslamiyet'e dusman olan bizimde dusmanimizdir ..inanmaz insan olabilir ama saygı duymak zorunda.bende ona saygı duyarim .herkesin dini de dinsizligi de kendine.Allah bile ayette öyle diyo  .ama dine imana tesettüre küfür hakaret duyunca dayanamıyorum ..
0 oy
tarafından
Evet çok saçma ve karışık bir film. 
tarafından
Aynen canım .
0 oy
(673 puan) tarafından
Bende gördüm ismini bile begenmedim filmin iyi kide izlememişim
tarafından
İsmini bile begenmedeiysen :) izlesen sinir krizi gecirirdin:
(673 puan) tarafından
Yok cnm gerek yok boşuna sinirlerimi bozmaya
0 oy
tarafından
ne kadr güzel konuşmuşsun canım bizde öyle her filmi boş izlemiyoruz üzerine konuşuruz yorum yaparız düşünürüz bunsekilde bilinçli izleyici olursak önüne geçeriz izlemeyerek boykot etmiş oluruz ki onlarda saçma sapan fikirlerini icra edemezler böyle kolay 
tarafından
Öyle filmler var ki dinimize küfrediyor .imanimiza küfrediyor .PKK yi ovuyo bazı filmler .biz boş boş izliyorz .mucize filminde mesela daga çıkan PKK lilari kahraman gibi gösteriyorlardi.konu apayrı engelli bı bireyi anlatıyor .fakat araya onu da skstrmislar
tarafından
urun yerleştirme gibi bilinç altına küçük notlar sokuyorlar katılıyorum canım o yüzden bi film izlemek için saatlerce bakıp düşünüyoruz nerdeyse bi ay olcak daha izleyemedik bişey yok kimler oynuyor yok konusu ne diye diye kalıyoruz boş boş galiba yanlış olmasın en son yakın zamanda yol arkadaşım 2izledik genelde yabancı tür korku ve gerilim izliyoruz ama türklerin sadece komedi çünkü dram da iyice abarttılar hep bi algı yaratma çabası var
tarafından
Ben hiç izlemiyorm :)en guzeli
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum düşüncelerine zaten toplumumuzda gençliğimiz de bunun gibi filmler yüzünden bozuluyo kendini bilmeyenlerde islam düşmanlığı oluyo izlememek lazım Allah sonumuzu hayır etsin 
tarafından
Amin canım amin ...
0 oy
(98 puan) tarafından
Bu böyledir. İlk güzellik yarışması olur ve Türk aday kainat güzeli seçilir. Maksat bunları Türklere alıştırmak. Basketbolcu bir fetocu yurtdışında belediyeler meclis tarafından çağrılır ve kendisine ödüller verilir, Türkiye aleyhinde konuşturmak için. Yine öyle gazeteciler bulunur. Türkiyenin haini bitmez canım. Böyle filmler de buna hizmet eder
tarafından
Evet canım .biz Osmanlıyı bugün yıktık diye gazeteleri başlık atmış.kadinlarini tesettürden çıkardık karşımıza bikinili çıkardık .zafer bugün bizim demişler ...güzel seçilen kadında hiç güzel bı kadın değil.ama bilerek birinci secmisler ki Osmanlı nin yıkılışını tüm dünyaya göstermek için ...Bitmez canım hainler bitmez bu ulkede
0 oy
tarafından

En iyisi RTÜK e şikayet etmek Cnm elimizden geldiği kadar artık :ermm:

tarafından
Sikayetlik bişey yok kuzum .alan alır almayan atar .zaten aşırı kalitesiz bı film ..oyuncuları ne kadar baya ünlü kişiler de olsa
0 oy
(2,351 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet bnde youtobede film bakinirken denk gelip bi 30 40 dakikasini izlemistim. Benide sarmadi yani.

Kadinlar giyinip foto cekilio

Esleri babalari abileri o... mu olacaksin dio baskici  erkk modelleri

Zorla yasanilan bir dinmis gbi sunulmasi felan 

Onlari dinlemeyip kavga eden kizlar vs.

Sohbetler benide rahatsz etmisti daha fazla izliyemedm. Sal.ak gereksiz bi film.
tarafından
Ya kadın haklarini savunuyoruz sanıyorlar ama kadınları afedersin mal gibi gösteriyorlar. ..bı kadın sadece bedenini sergileyince mi özgür oluyor ...içinde biraz olsun fikir olur ruh olur bı filmin .okumak ister ailesi okutmaz falan anlarım.oyle bı konu işlenir anlarim .ama burda ortada bı fikir yok yani ...sanki tüm tesettürlü ki hepsi tesettürlü de değil di .sanki tüm kadınlar mankenlik yapma derdine dusmuste aileleri engelliyor gibi bı konu yapmışlar ...kadınların fikri yok görüşü yok bunlara göre ...sanki erkekler diyor diye biz tesetturluyuz :)valla tam tersi benim ailem izin vermemişti ben kendim kapandim.kimsenin kiralık aklıyla yaşamıyorum hamd oldun ..Turk kadınıni asagilamislar resmen
(2,351 puan) tarafından
Evt asagilama var  cirkin bi film

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 2,068 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 322 göst.
11 Mayıs 2020 Moda kategorisinde Gülhira (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu

374,615 soru

11,204,347 cevap

34,506 kullanıcı