0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,272 puan) tarafından
Kizalr tayinimiz çıktı ilk defa hayatımda ev tasiyacam nasıl yapacam hiç bilmiyorum kolileri nasıl yapacam iki tane küçük çocuk var perişan olacaklar doğal gaz bağlanana kadar yemek işi nasıl olacak bide gittiğim evde ilk hangi odayi düzenlemem gerek bildiğiniz şeyleri benimle paylaşın lütfen 

5 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
İlk oturma odası kesinlikle ve mutfak 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk mutfak ve çocuk odası halledilmeli. Onların ihtiyaçları hallolunca gerisini yavaş yavaş da yaparsın. Toplanma sırasında da ilkten kullanacağın 1 yemek takımı ve acil şeyleri tek koli yap önce onu açar yerleştirirsin. Kolilerin heryerine hangi odaya ait olduklarını yaz mutlaka. Yarın taşınıyorum ben de planım böyle.
0 oy
tarafından
Ilk once camlari sil bacim perdelerini tak evin icinde hersey  olur zamanla  

Ilk perdeler
0 oy
(147 puan) tarafından
4 defa taşınmış birisi olarak Öncelikle canim kırılacak bardak tabak şeyleri aralaruna kağıt gazete benzeri şeyler koy illaki kırılıyor benim surahimi kirmislardi neyse salon ve mutfak düzenle ilk mutfak uğraştırıyor baya zaten gerisi zamanla düzenlenir gittigin yerde doğal gaz varmı yoksa da küçük tüp al onda yaparsın herşeyimi kolilerin üstüne yaz kirilir su şu. Oda diye kolay olur senin iicin hangi odaysa oraya koyarlar Çok zor yaaa tasinmak işi bende yeni taşındım bebekle daha da zor oluyor Rabbim yardımcın olsun 
(147 puan) tarafından
Esin ve senin kiyafelerini torbaya koy bebelerinkinide valizlere kolay olur istediğini bulursun valizde olursa
0 oy
tarafından
Mutfakta tamamenn yerleşene kadar kullanman gereken tabak bardak tencereleri belli kolilere koy. Her kolinin üstüne içinde ne olduğunu yaz. Kırılacak bardak , Nevresim takımları, deterjanlar, havlular vs bunun gibi. Toplamaya da en gereksiz kuşşanöadıgın seylerden başla en çok kuşlandıklarına göre kolile hepsini bir güne sıkıstırırsan yorulursun kafan karışır. İlk olarak da mutfagı tezgahı yerlerini falan hallet temizle sonra çocuk odası bence. En son herseyi yıkar paklar koyarsın önce bi yerleş. Hem yıkayıp ütü yapıp yerleştirmek de zor tek basınaysan yardım eden varsa ne ala

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 121 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sempatikkadin (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,936 soru

11,373,787 cevap

34,856 kullanıcı

...