0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Kızlar eşim özel güvenlik 5ay oldu bu ise gideli hal ve hareketleri değişti ilgisizlik spor yapmaları telefon saklamalar çok huzursuzum konuştuk bana güveneceksin ben birşey yapmıyorum günahımı alıyorsun dedi barıştık güvenmeye çalıştım dün kredi kartı ekspresine baktım 3 gün önce çiçrk sepetinden hediye göndermiş ne diye sordum arkadaş yolladı kartı doluymuş rica etti dedi bende arkadaşıb senin kartından hediye yollayamaz madem yollucak ara beni böyle böyle haberin olsun de ben zaten takıntılıyım dedim yarın istese gene yollarım sen bana güvenecen telefonumu eline almıcan diyor ne yapmalıyım iki tane çocuğum var psikolojim bozuldu 

20 Cevaplar

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Bence bi iş var ise gireli 5 ay olmuş arkadaşı rahatlıkla kartını kullanıyor ne mantık 
(21 puan) tarafından
Çık işten diyorum yok seni istiyo diye çıkmam diyor
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Seni kandırmış bence gir çiçek sepetine bak siparişlerinde kime göndermiş 
(2,501 puan) tarafından
Geri yükle e posta yada numarayla açılıyor bı bak yada Google üzerinden çiçek sepeti yaz ordan bak
(21 puan) tarafından
O kadar uyanıkki benim nerelere bakacagımı biliyor hiç birşey yok hepsine baktım
(2,501 puan) tarafından
Seni aldatıyor maalesef
(21 puan) tarafından
Çiçek sepeti hediye var kanıt başka kanıtım yok
(2,501 puan) tarafından
Arama SMS geçmişine bak operatörden
0 oy
tarafından
Bu işte bir terslik var sen dikkat et valla
(21 puan) tarafından
Normalmiş onun yaptığı
0 oy
(583 puan) tarafından
Bacım geçmiş olsun.  Aldatıyor bariz belli.  Şimdilik sakin ol izle telefonu ele geçirince whatsap a gir msj atma bölümüne gel resimlere bak erkek isimde kız varmı diye benim başıma geldi öyle buldum dayım diye kaydetmiş kız resmi vardı. Önce kanıt lazım 
(21 puan) tarafından
İş yerinden kızlar var ama kanıt yok canm
(583 puan) tarafından
Hatt-ı  ne eşinin mobil yüklemeden en çok kiminle konuştuğunu bulabilirsin canım
(21 puan) tarafından
Vodofone canm
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Emredersin paşam. Ne güzel dünya yaa...
(21 puan) tarafından
Güvenmek zorundaymışım
0 oy
(202 puan) tarafından
Bu erkeklerin hepsi böyle 
(21 puan) tarafından
Bizdemi sıkıntı herşeyi normal karşılamamızı bekliyorlar
(202 puan) tarafından
Erkek ler her şeyi kendine hak görüyo onlarda şu kavram var ben erkegm bana bisi olmaz diolar
(21 puan) tarafından
O zaman evlenip kadınların hayatını mahvetmicekler yada çocuk yapmıcaklar biri cebimde garanti diğeri yedek aynısı kendilerine yapılsa kan davası çıkar
(202 puan) tarafından
Aynı şeyden bende dertliyim ve bu sözleri ben eşime soledim hepsi ayni
(21 puan) tarafından
Diyecek söz bırakmıyorlar
0 oy
(917 puan) tarafından
Var birşeyler kocan kesin bir haltlar karıştırıyor onu takip et canım  
(21 puan) tarafından
İncelediği yerden kopsun diyorum o çocuklarına bu psikoliyi yaşatan insan bana ne yapmaz ki
(917 puan) tarafından
Dur iyice emin ol ondan sonra canım hemen boşanmaya acele etme
(21 puan) tarafından
Ben kaç aydır fırsat veriyom canım çık bu işten yuvamız bozulacak diye kaç kere uyardım
(917 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne diyim üzüldüm
(21 puan) tarafından
Amin canm hakkımızda hayırlısı
0 oy
(888 puan) tarafından
Madem bisey yok teli saklamasin o zaman  birde şimdi herkesin kartı imkanı var birde çiçek sepetinden yollanıyor.  Canim sakin peşini bırakma bi dedektif gibi takip et onu var çünkü bisey hayatında da asla kimseye güvenme.
(21 puan) tarafından
Sapık damgası vuruyorsun bana diyor benden yüzlü çıkıyor
(888 puan) tarafından
Aldırma ne derse desin foyası çıkmasın diye tabiki üste çıkacak.  Sen ona birsey demeden takip et eğer aldatıyor sa ki insaaAllah aldatmiyor dur bunu ispat edene kadar üzerine gitme .
(21 puan) tarafından
Yapamıyorum birşey demeden duramıyorum konduramıyorum tamam dedim ben suçluyum çiçek yollamak nedir ya
0 oy
tarafından
Hadı ordan geeeeevşek diyeydin ne guzel bulmus yolunu bana guveneceksın adam ol da guvensın kız denyo 
(21 puan) tarafından
Telefonuma elleme diyor ya sen bi halt karıştırmasan niye elleyim
tarafından
guzel yolunu bulmus vicdana oynuyor ben masumum gunahını alıyosun haddını bıl ayagına bakamazsın elleyemezsın ooohh
(21 puan) tarafından
Güvenmezsem bu evlilik yürümezmiş ya 9senelik evliyiz bir kere şüphelenmedim bir kere şunu yaptın demedim hareketleri herşeyi ortaya koyuyor çok kıskanç biriydi şimdi nereye gidersen git diyor nasıl bi anda oldu bendemi sıkıntı var bi insan bi anda degişemez ya
0 oy
tarafından
Gene istese gene veririm falan diye su artislikleri beni bitiriyor bu yaratıkların ya valla 

Benimkide ayni  

Noluyor oyle diklenince   olumlu yaklasmayinca kendini  paşa kral ilan edincee  dengesiz beyinsizler
(21 puan) tarafından
Ya eşine yollarsın sevgiline yollarsın annene babana yollarsın arkadaşından bize ne yollamasın kart yoksa
tarafından
Yanii aynen oyleee  bula bulaaa arkadaşın senin kartini bulmusss  allah allah garip
(21 puan) tarafından
Gene istese gene yaparmış birde öyle diyor
tarafından
Iyi gene istesin gene yapsin oda ozaman
  Ailesinden huzurundan  karisindan onemli cunku arkadasinin  cicek sepetinden hediye almasi el iyileri
(21 puan) tarafından
Ya söyleseydi madem öyle birgün önce birbirimizi yedik madem öyle böyle böyle deseydi
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Senin eşin üzerinde baskı kuruyor ve yaptığını saklamaya çalışıyor bu şekilde bence bişeyler karıştırıyo bariz belli 
(21 puan) tarafından
Sen bana güvenmiyosun neyimi gördün bişeyimimi yakaladın hep aynı laflar
(17,811 puan) tarafından
İşte bu yaptıkları seni aldattığını gösteriyo
(21 puan) tarafından
Ailesini çagırdım inceldigi yerden kopsun ailem arkandayız çocukların çocuğumuz hiç korkma dediler istemiyorsa zaten herşey biter
(17,811 puan) tarafından
Oh daha ne kız
(21 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı canm
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Çok basit bir yalan gibi geldi aklını bulandirmak istemem telefonunu sürekli kontrol et 2.5 yıllık evliyim eşim 1 kere olsun telefonuma dokunma demedi .
(21 puan) tarafından
Delil yok çiçek sepeti doküman var
(1,030 puan) tarafından
Wp konuşması Instagram Facebook normal mesajlar arama kayıtları hangi hattı kullanıyorsa onun uygulmasi varsa kaç dk konuşmuş kaç sms atmış bak canım
(21 puan) tarafından
Vodofone kullanıyor facebook yok uygulama adı ne ki
(1,030 puan) tarafından
Yanımda uygulamasi
(21 puan) tarafından
Nasıl bakılıyor oradan
0 oy
tarafından
Bu erkeklerinde farklı bi ortama girince g.tünün kalkmasını anlamıyorum sen kimsin yaa dünyanın en yalısıklı sempatik erkeği falan sanıyolar kendilerini hele evli erkeklere bi iki sa.lak haddini bilmez kişi yaklasınca oluyotçr bu. Havalar binbeşyüz. Sen kimsin k.öpek evine bak adam ol karına sahip çık. Sende süslenip püslensen tel saklasan sana demediği kalmaz
(21 puan) tarafından
Zaten kıskanç bir insandı beni hiç bir yere göndermezdi ne zaman bu işe girdi annem şuraya gidecek sende git demeler başladı
tarafından
Lafı dolandırmadan diceksin aldatırsan anında bosarım diye. Kavga çıkarırsa da cevap bile verme
(21 puan) tarafından
Gözünde yokuz ki zaten ailesi gelecek herşey belli olacak
0 oy
(505 puan) tarafından
Basta zaten sana ilgisiz davranması, spor yapıp bakim yapip kendini farklı gosterme cabaları baskalari icin belli.Telefon saklama olayı hele benim cok sinir oldugum birseydir.Ben o kadar cagdas degilim maalesf .Eşler birbirinden trlefon saklayamaz yada sifrelerini bilmemek ozel hayat vesaire.Oyle seyler yeni moda anlayislar .Eş olmak demek hayati paylasmak demek ve tabiki hayat derken herseyi. Hediye gondermeside kanitlayamadigini bildigi icin fas fiso uydurdugu seyler.Kendini hakli gosterme cabaları asla bitmez.Ama sen guvenini kaybettiysen zaten zor o evlilik ,iliski. Kontrol et surekli ama daha az sözle bunu belli et.Belki bir acik verir o zaman .
(21 puan) tarafından
Güvenim saygım sevgim hiç birşeyim kalmadı ailesi gelecek ne istiyorsa ortaya çıkacak ailem her zaman arkandayız seninde çocuklarınında dedi hakkımızda hayırlısı
(505 puan) tarafından
Hayirlisi olsun tabiki yuva yikmak kolay degil.Hayirli olan neyse hakkinizda o olsun
(21 puan) tarafından
Onun iki çocuğu gözüne gelmiyor biri daha 8 aylık güvenmiyorsan bu ilişki olmaz dedi kendi istedi bizi terk etmeyi ben ona şans verdim işten çık başka işe gir dedim kabul etmedi
(505 puan) tarafından
Işte inada binince bazı seyler sonradan dank eder ama gec olur
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Arkadaşı onun kartından yollaması çok saçma arkadaşına para atsaydi o kendi sipariş verseydi  ,illaki maaş hesabı vardır kredi kartı vardır garip geldi bana
(21 puan) tarafından
Kız hiç aklıma gelmedi böyle haklısın vallaha
0 oy
(13,825 puan) tarafından
O telefonu eline almicaksin ne demektir esler arasinda boyle bir sey olurmu hayirlisi olsun insallah bir sey yoktur
(21 puan) tarafından
Birde ona güvenecek elime almayacakmışım bende bunu anlamıyorum birşey saklamıyorsan niye almayım ben o telefonu
(13,825 puan) tarafından
Evet degisik bir cümle zaten kendi suphe uyandiriyor daha da farkinda degil insallah hakkinda en hayirli olan neyse o olsun
(21 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yani bu bahaneler artik eskidi. Kime gondermis adres isim yok mu
(21 puan) tarafından
Yok hep silmiş gösükmüyor baktım baya ama
0 oy
(762 puan) tarafından
Kusura bakma eger işe arkadaş girmişse o işte bir Bo.. K luk vardır mutlaka bu devirde kım kime kartını veriyor Allah askına inanmayın ama delil toplamaya çalışsın ona gevendıgınızı bellı ederek oda daha rahat hareket eder oyle davranın
0 oy
(196 puan) tarafından
Benim eşimde bi ara böyle oldu sora ihanetini yakaladım.seninkinin günahını alamam ama yani senin dedikleein benim eşimde vardı ben hiç huylanmamışdım eşime kendimden çok güveniyordum.şimdi eşime 1 qram bile güvenmiyoeum.
0 oy
(597 puan) tarafından
Ailesi geldi sonra neler oldu peki.eski postmuş ama bende merak ettim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Arslanannesi (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 474 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 385 göst.