0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Bana anneler günümğzde eşim biley almadı misafirlikteydik o zaman, çiçek aramış bulamamış. Ben daha bişey almadım ne alcağımı da bilmiyorum veya alıp almicağımıda bilmiyorum. Siz bişeyler aldınızmı fikir oşsun banada

28 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Aldım aslında güzel Bir yazı olan üstünde kupa aldım ama asıl hediye hamileliğim oldu meğer en büyük hediye karnımdaymış haberim yoktu :)
(1,925 puan) tarafından
Ayy ikinci gebelikmi canım hayırlı olsun
(7,447 puan) tarafından
Evet teşekkür ederim ikinci bebeğim  bu bir de11 aylık bir oğlum var :)
-Reklam-
0 oy
(627 puan) tarafından
O bana anneler gününde bişey almadı bende ona almam yakın zamanda doğum günü vardı ona hediye aldım sevgililer gününde de aldım çok arka arkaya geldi ikiside şimdi bişey almam 
(1,925 puan) tarafından
Güzel bir yemek yapar masa hazırlarsın canım bu seferde
0 oy
(913 puan) tarafından
Eşimin cüzdani eskidi ben almasam katiyyen almaz zaten bı çöp bile kendine o yüzden Tonny blackten cüzdan aldm bitane ♥️
0 oy
tarafından

Çocuklarin başına kırmızı kurdele bağlar veririm kucağına :D ondan iyi hediye mi olur 

0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bı kaç özel gununust üste atladı. Anneler günü, evlilik yıldönümü ve doğum günümü ha bir de öğretmenler gününü. Bnde doğum.gunjnde aldım ama baktım o almamaya devma.ediyor. valla hiç bişey almadım.ilk kez. Ev için biseyler aliyoeum muhtemelen kendisine alıyorum sanıyordur
0 oy
(224 puan) tarafından

image

bunu aldım sürpriz yapicimm
(1,925 puan) tarafından
Nerde yaptırdın canım
(224 puan) tarafından
Trendyoldan istersen link bırakabilirim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Esime almadim ama babama aldim lcw den cok guzel baba tisörtleri vardı aldim ❤
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Beğendiği bi ayakkabılar vardı.  Her gün kartından Trendyol cüzdanıma 10.lira yükleyerek biriktirdim ayakkabıyı aldım.  Ve verdik bile kızım la:)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 230 göst.
10 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sezinn0 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
17 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 501 göst.
0 oy
10 cevap 223 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,575 cevap

34,885 kullanıcı

...