0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Bana anneler günümğzde eşim biley almadı misafirlikteydik o zaman, çiçek aramış bulamamış. Ben daha bişey almadım ne alcağımı da bilmiyorum veya alıp almicağımıda bilmiyorum. Siz bişeyler aldınızmı fikir oşsun banada

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babama bisey alamadim param yokk  

Esimi de sadece babalar gunun kutlu olsun dicem cunku o bana oyle yapti calistigi halde ben calismiyorum benmi dusuncem hediyesinii ?? 
(7,875 puan) tarafından
Son yazdığına katılıyorum
tarafından
Utanmadi ilk bebegim  4 bucuk ayligizz suan bana kuru mesaj atti anneler gunun kutlu olsunmuss .  
Bir cicek yaa bahceden kopar gel bari o bile yoktu  banane bende almamda satmamda
(1,925 puan) tarafından
Doğru diyosun canım bende çalışmıyorum
(1,925 puan) tarafından
Ama benim eşim ilk anneler günümde çok güzel kutlamıştı bana taçlı pasta almıştı dışardan bana çok güzel yemekde söylemiş masa hazırlamıştı. İkinci anneler günümde almadı bişey
tarafından
Bekliyorsaaa o bile hataa beklemesin yani evde durdugum yerde parami ureteyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anneler gununde  geldi bana bnde aldim tesbih eşim çok sever kızım adına 
(1,925 puan) tarafından
Tespih taşımaz ya benm eşim
0 oy
tarafından
Yok alamıyorum param yok
(1,925 puan) tarafından
Canınız sağolsun canım
0 oy
(7,875 puan) tarafından
Alamicam malesef çalışmıyorum param yok zaten oda bana almamıştı.
(1,925 puan) tarafından
Aybetmiş senin eşinde
0 oy
(636 puan) tarafından

O bana almadi ben niye alim kii:angel: alınca da sanki kimin parasıyla aliyosun dio o yüzden hiiic gerek yok 

(1,925 puan) tarafından
Aybetmiş senin eşinde canım
(636 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Ben sadece kızıma zibin alıp giydirip eşimin eline tutusturcam yeter :)

Giderlerimiz arttı çarşıya da çıkamıyorum o yüzden bu yıl böyle  :)

(1,925 puan) tarafından
Olsun canım dardayken gerek yok tabi
(11,166 puan) tarafından
Cikabilsem dışarı bakardım da canım çıkamıyorum netten de alamam illa dokunup canlı görmem lazım  :)
0 oy
(446 puan) tarafından
Çalıştığı halde almadi bana anneler günün kutlu olsun bile demedi. Hamileykende almadi ilk anneler günüm yine almadı. Yani cok bisi alsin istemedim ama onuda almadı. 1 tane gul yeterdi. Almadi
(1,925 puan) tarafından
Eşin çok aybetmiş canım bir kadının ilk anneler günü çok önemli bence. Sonuçta anne olmuş çok kıymetli bişey bu. Eşin biraz öküzlük yapmış. Benm eşim ilk anneler günümde bana sofra hazırlamıştı pasta almıştı.
(446 puan) tarafından
Canımcim bu ilk degil ki gecen sene dogum günümdü hamileydi hemen  bu cicek pasta almis gelmiş bisey alamadim begenmezsin sen al dedi sanki para veriyor bu senede dogum yaptim 10 gun sonra dogum günümdü hemen bi pasta aldi hediye yok bem hep hediye aliyorum oma az paramla o almadi hic bende artik almıyorum 1 kere aldi simdiye kadar bana diyor bu sana 10 sene yeter tektas aldi oda evlilik yıldönümünde tabiki evlilik teklifi etmedi diye bogazimi yirta yirta almisti oda
0 oy
tarafından
Aslında eşimin maddi durumu iyi olsa çok şey yapar bilirim düşüncelidir ama cebimizi yormamak için çok hediye alamıyoruz o bana gül getirmişti bende tişört aldım canım kutlar veririm zaten ihtiyaç olan bişey aldım bende bahane ile
(1,925 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım tişort bende düşünyorum
0 oy
tarafından
Eşimin kazandığı parayla eşime birşey almak tuhafıma gidiyor. Şu an çalışmıyorum hamileyim diye. Para bulursam ihtiyacı olan birşeyi alıcam. 
(1,925 puan) tarafından
Canım elinde kıyıda köşede hiç para bulundurmuyomusun bende çalışmıyorum ama hep kendime ait para bulunduryorum zor günler için
tarafından
Çalıştığım zamanlardan var ama onu da bebek için harcıcam. Kıyafet yatak filan alıcam. Eşimle biriktirdiğimiz var o da yine onun parası ile ona almış oluyorum diye dokunmuyorum :) bakalım Allah büyük. Geçenlerde söyledim sana hediye almak istiyorum ne istersin diye o da sen kendine al bana almış gibi olursun zaten dedi ben de öyle olsun istemedim şu anlık askıda bakalım :)
0 oy
tarafından
Anneler gününü bile kutlamaya adama değil.hediye bende kutlamicam
(1,925 puan) tarafından
Doğru diyosu  canım
0 oy
tarafından

Aldim verdim bile :D

(1,925 puan) tarafından
Benim gibi sabırsızsın sende :)
tarafından
Vallahi hiç bekleyemedim ☺
0 oy
(272 puan) tarafından
Ihtiyaci olan bisey aldim. Gördügü güzel bi canta vardi fermuari acinca dosya tarzi bisey oluyo icinde kalemleri hesap makinesi vesaire var. Uzun zamandir almayi istiyodu onu aldim
(1,925 puan) tarafından
Kaça aldın canım güzel bişey sanki
(272 puan) tarafından
Ben yurt disindayim canim 20Euroya aldim arti kalemlerinide ayrica kendim sectim folyo falan aldim önemli evraklari delip takmasin diye, kücük renkli not stickerlardan aldim ek olarak toplamda 40euro tutmustu ama güzel bi canta is cantasi tarzimda ama ici dosya. Istersen resim atiyim orda bulursun büyük ihtimal
0 oy
tarafından
Oğlumuzla kendi fotoğraflı çerçeve düşünüyorum canım babam yazılı 
(1,925 puan) tarafından
İyi düşünmüşsün canımgüzel fikir
0 oy
(119,153 puan) tarafından
malesef bulamadim bisi zaten alcak zamansa yok
(1,925 puan) tarafından
İnt spariş et canım ben her şeyi int alyorum
0 oy
(155 puan) tarafından
Benim babam yok vefat etti.

Eşim anneler gününde benim anneler günümü kutlamadi.

Ama ben onun kutlicam parfüm aldım bide deniz şortu:))
(155 puan) tarafından
Yaptığından Kendi utansın
(1,925 puan) tarafından
Sende deki bana almadın ama çocuğumuza iyi bir baba olduğun için ben sana aldım de. Utansın kız bidahakine alır. Almazsada sende almazsın sonra
0 oy
tarafından
Dışarı çıkamıyorum ve param yok hahahah almadım kimseye 
(1,925 puan) tarafından
İnt söyle canım en iyisi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
herkes annesinin babasinin kutlasin hesap belli bizde :) kizlari buyudugunde kutlar
(1,925 puan) tarafından
Ama siz bir birinizi kutlayınki çocuklarda öyle görüp öyle yetişsin canım
(11,217 puan) tarafından
sart degil. kapitalist sistemin tuketim oyunu.
0 oy
(144 puan) tarafından
Elektrikli matkap sipariş verdim bugün babalar günü babaya yakışır başka Birşeye de ihtiyacı yoktu en çok bu lazım oluyor çok şaşıracak genelde kıyafet ayakkabı filan alıyordum icimede sindi insllh güzel bir şey çıkar :;) 
(1,925 puan) tarafından
Ahahaha kız iyi almışsınha şaşırır
(144 puan) tarafından
Aynn cnm sevinsin:;))
0 oy
(809 puan) tarafından
Eşim bana almadı sadece mesaj atmıştı ama ben oğlumla ikisinin fotoğrafını yaptırdım küçük çerçevede
(1,925 puan) tarafından
Ver canım utansın
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Esime sihirli kupa aldım 
(1,925 puan) tarafından
Sihirli kupa nasıl bişey mişya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 228 göst.
10 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sezinn0 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
17 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 499 göst.
0 oy
10 cevap 222 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...