0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Birisi yarasa yedi 3 senedir kökümüz kurudu. Diğeri bilmem ne yedi maymun çiçeği çıktı. Üstümüzde 50 senede 1 kez muhakkak çernobil patlıyor yanımızdaki küçücük ülke racon kesip savaş açmak için yer arıyor. Abi ben yeni ev sahibi oldum tam gün gördüm dedim bu kez Yunanistan huzur vermiyor vallaha tepemin tasina atıyor artık gidip Rusya başkani ile konuşup şu 7 başlıklı nükleeri alıp 7 kıtayı haritadan silesim var. Bu ne abi anasını satam ben niye bu çağda doğdum niye yani Allahım savaş olmasın amin 

9 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Niye bu çağa denk geldim değil de bu çağa denk geldiysem üstüme dusen görevler neler bu dünyadaki amacım neler ne yaparsam iyi insan olabilirim veya faydalı olabilirim diye düşünmek gerek
tarafından
Evet en fazla evde yemek yapıyorum başka ne faydam olabilir ben ülke mi yönetiyorum sanki evimde oturmuşum kimseye zararım yok kimseyi tanımıyorum bile apartmanimda
tarafından
Çok yanlış düşünüyorsun canım sokağa çıkınca etrafta gördüğün bir çöpü çöp tenekesine attın diyelim bu bile çok büyük bir adım insanlık için  ufak şeyleri hafife almamak gerek senin çocukların var o çocuklari güzel yetistirirsen en büyük şeyi yapmış olursun her şeyi yönetimden bekleyemeyiz yönetim kimsenin etiğini sihirli bir değnek misali degistiremez
tarafından
Bak kimseye zararım yok demişsin bu da bir faydadir ;)
(4,390 puan) tarafından
7. arti da benden
tarafından
Teşekkürler ❤️
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
:)) kız sakın ol hepimiz ayniyiz
tarafından
Ya ama kanka ben daha yeni gün gördüm
(202 puan) tarafından
Hayrli olsun evin canm düzelir hersey
0 oy
(1,995 puan) tarafından

Corona da maymun çiçeği de yeni çıkan hastalıklar değil 

sadece yeni düzen kuruluyor ve bu başladı bile sadece çok zenginler ve çok büyük firmalar kazansın diye hepsi bu 

herşey başı da medya :) 

bişey izleme okuma 

hasta olur doktora gider ilacını alır gelirsin o kadar 

herşey oyun yani şimdi de savaş 

bi belirledikleri rakam var dünyanının o sayıya ulaşması lazımmış o zaman durur artık herşey ama daha çok var yani daha yeni şeylerde çıkcak yaşamana bak tadını çıkar takma .D

tarafından
Aşko bu gidişle yaşayamicam ondan korkuyorum
(1,995 puan) tarafından
hahah bişi olmaz
0 oy
(311 puan) tarafından
Hayırlısı be gülüm 
tarafından
Gülüm mü
(311 puan) tarafından
Evet neden
(381 puan) tarafından
Aslkyx kiz arkadaş gergin :)
(311 puan) tarafından
:D ayben
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Dünya hiçbir çağda güllük gülistanlık değildi. Bundan sonra da olmaz. İmtihan dünyası, gelip geçici, sonsuz olanı dert etmek daha mantıklı. Demem o ki takma kafana. Canımı sıkan bişey olunca hep derim çok şükür gideceğiz kalıcı değiliz:) 
0 oy
tarafından

Sakin ol şampiyon :D

0 oy
(119,342 puan) tarafından
tamam sakin ol bi 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Gözüm seni bir yerden ısırıyor
0 oy
tarafından
Korona da maymun çiçeği de laboratuvar ortamında üretilen bir virüs