0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar kaynanam resmen evlat ayrio eşime bunu dedigimde kasap sevdiği deriyi yerden yere vurulmuş deyip geçiştiriyorum örnek verecek olursak oğlu neler diyo gıkı cikmio ama eşime sayiyo sayistirio resmen eşimde büyükleri bakmış etmiş bunlara dioki har vurup harman savurdunuz resmen diğer öglünün dediğini dior eşimde en son ne yaptım gene herseyi brn yaptim okuttum ettim kardesimlerimi helali hoş olsun ama busey demio susuo obur 0gluna gıkı cikmio eşime neler dio eşimi ben arattiydiydim bana kızı sana aramayim dedim demi dedi benim suçum ne burda olup olmadığını sor dedim sadece o konuları benmi actim sanki dedim çok zoruma gidio ve eş durumudq aynı onun eşine gıkı cikmio benim ta kardeşimin yanında vır vır konusuo bu meseleyi nasıl halledebilirim ikimizin arasında çünkü dur demem gerek artık yeter bu kadar ezilmek çünkü uzun oldu helal edin hakkinizi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pek anlamadım ama evlat ayrımı yapan çok kaynana var benim kaynana gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aileyi yönetmek devlet yönetmeye benzer. Azar azar sabırla işleyeceksin. Sen kendini ezdirmemeye değilde,eşinin seni kimsenin ezdirmesine mqsade etmemesine bak.Ona göre işle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 502 göst.
30 Haziran 2020 Aile kategorisinde Emine27&27 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 517 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Beyazgul47 (100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 365 göst.
0 oy
19 cevap 838 göst.
24 Mart 2020 Aile kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu