0 oy
45 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Sünnet için doktora gittim sol yumurtası yukarıda, amalıyat dedı sunnetide o ara yaparız dedi nasıl olucak. Cocuk anesteziyı nasıl kaldıracak bilmiyorum, hem sunnet hem amalıyat, aranızda varmı boyle

1 cevap

0 oy
(176 puan) tarafından
Ah gülüm benim oğlum 20 aylık doğduğunda sol yumurtası yoktu bizede 1 yaşına kadar bekle düşer düşmezse hem sünnet hem inmeyen yumurtayı indirelim dendi tabi inmedi 1 yaşında gittik hem sünnet oldu hem yumurta indi ama yarısı indi bizim alt tarafı boş hala şimdi hastanede çocuk cerrahı yok gitti biraz daha büyüsün yarım Yumurtalık için tekrar gidicez senin oğlunun iner korkma bizim bi ihtimal yarım indi ameliyat olacağı günün sabahında sabah 6 dan sonra bişey yedirmedim anne sütü dahil sabah 9 da girdi 10 da çıktı sünnet o gün kalabalıktı çok sıra vardı öğlen 2 ye kadar bişey yemedi doktor izin vermedi ağlıyo tabi narkozun etkisi geçtikçe biz kardeşimle battaniye de salladık uyudu sersemdi zaten ilacın etkisiyle 2 de yedi saat 4 te taburcu olduk krem ilaç falan verdi onları kullandık şükür iyileşti 
(97 puan) tarafından
Ay bır yandan ıcımde korku var bır yandan nasıl atlatıcaz dıyorum
(176 puan) tarafından
Ameliyatta bi sorun yok canım Allaha şükür oluyo bitiyo sonrası önemli ilk çişlerde çok ağlıyo yakıyo ya bide sende görürsün zaten yumurtalıkta dikiş olacak o dikişe çiş dedikçe çığlık çığlık 2 gün sürüyor sonra geçiyo her gün pansuman yap dedi doktor tabi oğlum hemşirelere elletmedi kendini bende eczaneden pamuk bant sargı bezi tentirdiyot aldım her altını alırken yarasını sildim mikrop kapadı şükür bardak koydum pipiye ama kayıyo çocuk hareket ettikçe bezinin içinde kaydı bardak neyse 2 haftaya tamamen bitmişti
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
26 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Xliea (0 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı