0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Esim herşeyde benim fikrimden önce ailesini düşünüyor artık sinir oluyorum .ailesini sevsin tabi bende seviyorum onları ama sanki onlarla beraber yaşıyoruz herşeyden haberleri var herşeye bir yorumları var.kizimla benim doğum gunlerimiz iki gün aralıkla haftaya eşime üçümüz başbaşa kutlayalm bizi dışarı çıkar dedim olurmu dedesi babammesi de ister kutlamayi dedi .dedim evet isterler de isteyen ayarlar bizi çağirir dedim mesela.benjm annemler öyle kabul etmişlerdi hani başbaşa kutlayın diye .çok üzüldüm eşimden kolay kolay böyle şeyler istemem isteyince yapmayınca ağrıma gidiyor yine kutla onlarla senden bişey istemisim ama nerdee..son ayarimjza göre herkes girdi isin içine yirmi otuz kişi dogum günü kutlayacağız su ekonomik krizde paramızi boşa harcamak istemedim hemde ama keyfi bilir hiç kutlayasim kalmadı.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uffffffff uffffff nolmus hep birlikte kutlayın işte zaten para verende olur karsilarsiniz
(309 puan) tarafından
:)))kızma bacım ya ya para bir şekilde evet karşılanır da eşimle hic özel anımız yok hersey hep herkesle birlikte bu sefer böyle hayallemistim olmayınca üzüldüm
(912 puan) tarafından
O eşi ve cucyguyla yalnız kalmak istiyor insan kendini daha rahat hisseder yoksa herxman çıkılır dışarı kadın onu dmek istemiyor özel günde özel anısı olsun istiyor
(309 puan) tarafından
Aynen de onu demek istedim cigdemcim teşekkür ederim hislerine tercüman oldun
(912 puan) tarafından
Rica ederim ecemcim her zaman :))  cigdemcim dedin de buradakileri biri de öyle demişti o geldim aklımda
:))))
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Doğumgünü dediğin birlikte kutlanır zaten, evlilik yildonumu değil neticede. Haklı, torunlarının dogumgununu kutlamak isterler. Torunları da ister hatta dedesinin babaannesinin yanında olmalarını... Bunda ne var?
(309 puan) tarafından
Ya zaten kutlasinlar onlar bişey demiyorum benim doğum günümde üçümüz kutlayalım istedim iki gün sonra kızımın isteyen kutlasin
0 oy
tarafından
Butun erkkeelr aynı kız boşver 
(309 puan) tarafından
Malesef
0 oy
(564 puan) tarafından
Yani eşin kabalık etmiş hatta odunluk etmiş. Baş başa kutlamak istemen gayet normal her sene onun ailesiyle kutlayacaksın diye xe birşey yok. Kutlamak isteyen pasta alır çağırır haklısın bu konuda. Kutlayasının kalmaması gayet normal ben sinirden napardım bilmiyorum 
(309 puan) tarafından
Çok şükür beni anlayan biri çıktı :))hic söyleme ya herşeyde beraberiz daraldim artık
(564 puan) tarafından
Yani sakince güzel bir dille konuşsan belki düzelir ama kutlama için plan yapıldıysa iş işten geçti demektir. Belki sizi ayrı bir yere götürmesini isteyebilirsin gönlünü alma maksatlı
(309 puan) tarafından
Aman artık kendisi düşünsun söyledim zaten okadar bu gidişle zor ama:))
(564 puan) tarafından
Ne diyim canım :))
(309 puan) tarafından
Diyecek pek söz yok :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Doğum günü evlilik yıldönümü veee yılbaşı artı bütün bayramlar hep beraber kutlarız cümbür cemaat :D
(309 puan) tarafından
Tabi başta ses çıkarmadık başımıza çıktılar ya biz kadınlar aslında bunlara hiç acimamali:))))
(1,092 puan) tarafından
Valla ben şimdi ne enayiymişim diyorum
(309 puan) tarafından
Estağfurullah iyi niyet diyelim buna biz:)
(1,092 puan) tarafından
Hahahh içime su serptin :D
(309 puan) tarafından
Körler sağırlar birini ağırlar oldu bizimkisi:)
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Sen kutla başbasa eşine supriz yap. Onlarla da başka gün kutlayın. Ben her sene 5 kez kutlarım :D

(2,423 puan) tarafından
He senin doğum günün mü gi :D sjsjsj olsun  yp supriz sen :D napam annemler kaynanamlar eşimle arkadaşlarım la. Komşular derjen :D
(2,423 puan) tarafından
Amin gulo cum :D çok severim sürprizleri kutlamaları herkes bilir o yüzden 2o gün kala hatırlatmaya başlarım sıkıysa yapmasınlar:D
tarafından
Hahahah bende öyleyim bana ne aldınız der dururum :)
(2,423 puan) tarafından
Aynen aynen 20 Nisan gelsin istemezler :D size de bu vesile ile günü söylemiş oldm :D
tarafından
Hahahah neyse daha çok varmış unuturuz o zamana kadar :)
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Senin dogum gununde eşinle yalniz  çıkın cocugu babaannelere satin:) cocugun dogum gunünüde ma aile kutlayin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 446 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 246 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı