+1 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (414 puan) tarafından
Hanimlar 4 aylik bi kizim var esim ikincide olsun beraber buyurler diyorlar sezeryan oldum zaten 1 sene beklemem lazim sizce kac yas olmali zorluklari nelerdir yardimci olurmusunuz?

39 Cevaplar

+3 oy
tarafından
1 yasindan sonra yap gitsin kız şimdiki aklım olsa öyle yapardım 
tarafından
Benim oğlum sürekli arkadaş arkadas diye ağlıyor valla kimseye muhtaç olmaz cocucgun ikisi birbirine yeter yap kiz
(414 puan) tarafından
Aynen ya bende tek cocugum yarin birgun annem evlenecek baska biryere tasincak e benim koca sehirde kimsem olmuycak
(6,681 puan) tarafından
Sonunda benim gibi düşünen birini buldum++++
(119,248 puan) tarafından
biz yaptik sizde yapin ❣️
tarafından
Mehincik teşekkür edrim canım ♥️ sevda ya bu senin sloganin oldu artık çok şekersin ♥️☺️
-Reklam-
+2 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimkileri arasında 4bucuk yaş var. Çok rahatım. 
(414 puan) tarafından
En iyisi valahi bende okadar dusunuyorum yanlışlıkla kalirsam diye korkuyorum bir yondede
+1 oy
(3,156 puan) tarafından
En az 4 olmalı bence emiyosa onu bırak tuvalet eğitimi ver kendini rahat ifade etsin derken 4 yaş ideal bence şahsen ben öyle yaparım yapacaksam şuan kızım 2 yaşında...
(414 puan) tarafından
Malesef emmiyor RABBİM yavruna uzun omurler versin
(3,156 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkine inşallah...
+1 oy
tarafından

15yas olmali bence :woot:

(414 puan) tarafından
Ay onu benim teyzem yapti 14 yas farki ikiside oglan biri ergenlige yeni girmis zabtedemiyorlar kucugu desen yerinde durmuyor
0 oy
tarafından
Semizotucum yapma bacım yapma bırak büyüsün Allah aşkına 
tarafından
Anam cevapalri sectigin kişilere mi veriyon semizotu bacım
(414 puan) tarafından
Yok kuşum okumaya calisiyom hepsini bir yandanda bebe salliyorum :)
tarafından
Tamam kuzum ilk yoeumu ben yapmıştım da ondan ahahah
tarafından
Puhahahha kız kıskanmasana :)
tarafından
Kız anam ilk yorumu ben yaptım ama banneee
0 oy
(4,158 puan) tarafından

Bence hic olmamalı :) yaş farkı değil 2. Çocuk:D bende sezeryan oldum kuzum benimki de 108 günlük bence çok acele etme en az 2 sene ameliyat yeri rahim kendini toparlasın zaten o 2 yaş sendromu falan gelir o arada da çocuga tövbe edersin Bi daha 

(414 puan) tarafından
Haklisin zaten istesemde cesaret edemiyorum hele sezeryana
0 oy
tarafından
2 yasinda hamileyim 3 aylik keşks 1 bucukta hamile kalsaydim diyorum
(7,673 puan) tarafından
3 ayın lafını mi yapıyon kız :D
tarafından
Ahahhaa 3 ay önemli tabi :D
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Benim ogluş 3.5 yaşında 2. Yok bence 4.5 5 yas filan ideal büyüdükçe zor oluyor ve 2. Olunca tam ilgi istediği dönemde yeterince ilgilenemeyebilirsin
(414 puan) tarafından
Haklisin 2 yas atagi cok fenaymis cogunlugun dedigine gore
(7,673 puan) tarafından
Fenanın da fenası çok sabır gerekiyor
0 oy
tarafından
Daha cok küçük canım hem bebege yazık hemde canına yazık valla. Benimkilerin arasinda 27 ay var. Zor ama iyiki oldu cok guzel
(414 puan) tarafından
RABBİM ömürlerini uzun etsin birde sezeryan ya ondan cok korkuyorum
tarafından
Amin canım yapma yazık mahvolursun. Benim oglum seninkine gore büyük olmasina ragmen cok zorlandım
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Beraber büyüsün demis enişte bence hemen yapin yoksa birini buyutunce diğerini doğusunda zor oluyor bünye meselesi
(414 puan) tarafından
Ya haklisin ama bu devirdede bana cok zor geliyor şu bakımdan hem maddi hem manevi yonden
0 oy
tarafından
Benim oğlum 11 aylık 6.5 aylık hamileyim ama oğlumla istediğim gibi ilgilenemiyorum mesela çok rahat kucağıma alamıyorum oturup Bi oyun oynayamıyorum uykum geliyo gözüm hep onun uyumasında hele 8 9 aylıkken annem bakti mide bulantısından ek gıda yapamadım bence 3 4 yaş daha iyi
(414 puan) tarafından
RABBİM yardımcın olsun kuzum sağ salom kucagina almayi nasip etsin ❤
tarafından
Sağol canım benim cümlesiyle inşallah sanada Rabbım zamanı gelince en güzelini nasip etsin
(414 puan) tarafından
Aminn ALLAH razi olsun birtanem
0 oy
(599 puan) tarafından
Benimkiler in arası iki yaş 
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Ben sana benimkileri soyleyim sen duşun  1ciyle 2cinin arasi 3 yaş 2ciyle 3. Arasi 9 ay :woot: ama çok şükür idare ediyoruz 

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Perişan olursun peş peşe yaparsan ben diyim 

Benşmkilerin arasında 3.5 yaş var çok zorlanmadım açıkçası 
0 oy
tarafından

Bence ikinci çocuk olmamalı asla ve asla düşünülmemeli:D anam babam benim oğlan mi dehşetü ala yoksa milletini mi akıllı yada millet kafayı mı yemiş bu ne cesaret :angel: aklımda deli sorular 

0 oy
(2,801 puan) tarafından
Benim 5 yıl 
0 oy
tarafından
4 5 yas olsun benimkinin aralari 15 ay ve aşırı yoruluyorum ve ikiside anlamiyor onlara yetişmek yıpratıyor 
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Benimkilerin arasında 29 ay var sezaryen doğum.. bence iyi gibi 2 buçuk yaş.. ama kızım tuvalet eğitimi alamadı inat ediyor sanırım 3-3.5 yaş ideal
0 oy
(119,248 puan) tarafından
bizde tam 25 ay var ☺️
0 oy
tarafından

3-4 yaş ideal bence tabi ben 7 yıl koydum araya:D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 231 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 266 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 304 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 286 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...