0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar dikkat edin adonevirus diye lanet Bi virüs var eşim oldu şimdi cocugumda var dikkatli olun ve dua edin lütfen 

11 Cevaplar

+1 oy
(309 puan) tarafından
Eşim önce grip soğuk algınlığı gibi oldu ikigun sonra gözleri kıpkırmızı oldu isyerinden direk hastaneye yollamışlar onlarda damla verip göz nezlesi dediler 2gun rapor verdiler ertesi günde kulağının altında beze oldu lenf bezi şişmiş meğersem doktor suphelenmis e nabizada öyle girmiş belirtilerin çıkmasını bekliyomus sonra adenovirus demiş bulasiciymis gözüne bulaşmış havada hasta kişi hapsirinca kabarcigi asılı kaliyomus oda eşimin gözüne dek gelmiş nasıl şeyse 
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından
Geçiren oldumu hiç 
(892 puan) tarafından
İlk defa duydum nasıl belirtileri ve etkisi?çok geçmiş olsun
0 oy
(10,556 puan) tarafından
Ayyyyy hayatımızın bı parcasi olmuş 
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Tövbeler olsun o nasıl bir şeymiş çok geçmiş olsun 
(309 puan) tarafından
Kırmızı göz hastalığı diye yazınca cikiyo sanırım çok saolun
0 oy
tarafından
Belirtisi ne acaba 
0 oy
tarafından

Belirtisi ne peki çok geçmiş olsun

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Gecmis olsun ne gibi belirtrri var 
0 oy
tarafından
Hadi bakalım şimdide bumu çıktı ya Allah yardımcımız olsun rabbim acil şifalar versin canım 
(309 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim 
(309 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(309 puan) tarafından
Ve 1 1,5ay sürer demiş doktor apar topar ailemin yanına geldim bulaşmasın diye çocukla hergun eşimle görüntülü konuştum gözler kan çanagi gibi kızarıyo şişiyo görme kaybına dahi sebep olabiliyomus çare sadece damla ve suni gözyaşı damlaları jel başka bisy yok sabahları capaktan gözlerini zor açıyormuş bulasmadi derken 8 9 gün sonra oğlumda da çıktı ve çok lanet bisy ne uyku düzeni ne bisyi kaldı acidan oğlumun sabahları gözlerini capaktan acamiyo banyoya sokup yıkıyorum tamamen öyle açılıyo küçük çocukta damla zaten başlı başına problem dua edin ve çok dikkat edin arkadaşlar bikac gün ateş kusma yaptı çok dikkat edin şimdi çocuğum uyuyo inanirmisiniz göz kapakları dahi mosmor ve gözünün biri şiş yavrumun insanın elinden bisy gelmemesi okdr can yakıcı ki böyle olunca büyük oğlumu görmek için almıştım babasında yasiyo o onada bulaşmasın diye geri götürmek zorunda kaldım aynı gün çok zor bisy dikkat edin lütfen uzun oldu kusura bakmayin
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Geçmiş olsun .. geçenlerde kızımın anaokulunda ikiz arkadaşları var gözleri çapak akiyormus ve boğazları agriyormus çocukların. Onlaada damla falan vermişler. Ay ertesi gün de benim kızım öyle oldu ama.benngoturmedim zaten göz damlası var diye. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 654 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
0 oy
5 cevap 60 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 391 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu