+1 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tam 3 sene yaşadım bana neler neler yaşattı sonunda kurtuldum sizlerde başına gelen varmı Allah kimseye vermesin

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başıma gelmedi de yanlış anlamazsan merak ediyorum nasıl oluyorki o ilk gece falan 
tarafından
Uyku hapı daha kötü uyandığında yine olmayacak ve o psikolojiye gireceksin annende şeyden korkmuştur bunn için bosansaydin hem kötü hem zor olurdu
tarafından
Yaa işte hemen uyanıyordum zaten ayy
Hah iste annemde aynen ondan korkuyordu bitti gitti işte ama hala etkisi var doğum falan bide panik atakta var
tarafından
Doğumda uyuscaktim ya öyle korkum yoktu ama baya kasildim ya Allah bidaha ne bize ne kimseye yaşatmasın canım annene de şimdi şu torunları al bak 5 6 sene :))
tarafından
Ben bayiltidildm öncesi kendim bayildim:D
Bakar bakar hergun arar g.arama falan Aşırı düşkündür
tarafından
Hahaha :))) sonda takacaklar ya ben kesilmeyi dusunmuyomda bıdakka uyuyunca takın diyom hemşireye:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet ben oldum Ayy Çok çok zor gunlerdi
tarafından
1 ay canım gittiğim her doktor psiklog git dedi ama 1 ay 1 yol gibiydi seninki baya sürmüş  
On sevişme iyi delilergibu aşığım ama orya sıra gelince olmuyordu kitleniyriudm
tarafından
Oh ne güzel çözülmüş valla benim gittiklerim bana parmak egzersizi veriyordu yapamiyordum sorun oluyordu onun sıkıntısı baya b sürüyordu ayy geldi gecti ama deldi geçti  :)))
tarafından
Evet banada dediler konturol ettiler bilmem ne seninki diye daha beteerlri varmış sen dokundurmaya izin veriyorsun....  ay g3ce gece hatirladim yine
tarafından
Bosver bosver unut gitsin güzel günler yaşayalım inşallah Rabbım kimseye vermesin lanet seyi
tarafından
Amin amin
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bende yaşadım ama çok şükür sadece 1 hafta sürdü jinekologa gittim parmak muanesi yaptı kendimi kasiyordum sonra sprey sıktı verdi kullan dedi 1 hafta içinde geçti gerçekte zor bir durum 
tarafından
Ne güzel hemencecik geçmiş benimki artık son evreydi bırak parmak muayenesini tedavi için Dr a giderken bile soğuk terler dokuyordum canım öyle korkuyordum bacaklarımı 3 kişi gelse acamazdi
(1,486 puan) tarafından
Ama Kocan gerçekten baya anlayışliymis başkası olsa 3 sene beklemezdi ben sadece 1 hafta yapamadım ne damgalar yedim severek evlendik yapamadığım için suçlu oldum başka biseymi var bi nevi bekaretimi sorguladı çok kötü günlerdi evliliğin tadını çıkarmam gerekirken kocamdan uzaklaştım şuan çok şükür iyiyiz 9 aylik bir oğlum var
tarafından
3 sene beklemedi canım biz mahkemelik olduk 6 ay sonra ben 1 sene annemde kaldım o 6 ay içindede ben verilen tedavileri reddediyordum banada diyorlardı sakladığın biseymi var diye 2. Mahkemede geri birleştik öyle 3 sene geçti yani ben kendimi 1 senedir evli sayıyorum benimde oğlum 11 aylık 6.5 aylikda hamileyim
(8,343 puan) tarafından
Ayaz ona ragmen iyi dönmüşsün eşine halbukı kızmıssında demi o zaman oylemı anladım
tarafından
Cemrenin maması tabiki kıziyosun kim bunu bilerek evlenirki bilsen zaten tedavini olup evlenirsin ama anlatamıyorsun şu an geçti gitti Rabbım kimseye vermesin
0 oy
(385 puan) tarafından
Ne sen sır ne ben söyleyim evlendim 7ay yapamadık kadın doğum psikolog danistim psikolog parmak egzersizi verdi bı tık iyidi sonra kendi kendimi teselli ettim denedigimz ay hamile kalmıştım eşimde cocuk olacak diye sağolsun dert etmedi doğum yaptım seseryan zorunlu ama o çatala çıktım malesef ve ben normal doğum yapamaz misim anladım şuan eşimle sorun yok ama ben o çatal yüzünden doktora da gitsem ellenilmesibden hâlâ da hoşlanmıyorum kasarim kendimi
tarafından
Bende ilçede yaşıyordum canım Bi Dr var çok iyi dediler hemen randevu aldım gittim parmak egzersizi verdi 3 gün bir adım bile gidemedim saçlarımı yoluyordum niye diye ben o çatalı görünce sandalyede buzulup kalıyorum şu an bile kontrole gittiğimde Dr bana kasma kendini bebekde kasiliyor diyo ben Bi kadın hastalığı olsam nasıl muayene eder bilemedim
(385 puan) tarafından
Hep derin nefes alacaksın canım kendini rahatlattikca anlamıyorsun acin azalıyor kastigimiz için acı var saniyoruz . Kendine dokun bedenini tani bunu sen kebdin yeneceksin başka yolu yokmus anladım
tarafından
Evet canım hala kasılmalar var ama tabi önceki gibi değil Bi kadın için çok zorlu Bi süreç tabi Dr un payı yüzde 40 sa senin azmin yüzde 60 aman geldi geçti Bi şekilde oluyor iste
(385 puan) tarafından
Egzersızlerı nasıl demıstı sana yapamadın canm bana bebe yağı al demıstı ılk 5gun sabah akşam 10kez bı parmak boğum dıger günler 5gun 2bogum ılerledıkce ılerleteblrsın demıstı öyle öyle yaptım tabı oda zordu ama kendıme çok kızmıştım herkes yapıyo sende ne var dıye öyle öyle baya yendım ama çatal hoş degıl gelen geçen bakalım açıklık varmı muhabbetı ıyıkıde sezeryan olmuşum
tarafından
Banada Bi krem vermisti aynı sana dediği gibi canım serçe parmağın Bi bogumuyla başla ilerlet demisti ama ben ıkinarak kendimi sıkıyordum olmuyordu istanbulda psikolog buldum hiç egzersiz falan vermedi Allah razı olsun 1.5 ayda hallettik aman aman o çatal benden uzak olsun aynen biraz sancısı oldu ama iyiki sezeryan
0 oy
(2,769 puan) tarafından
3 ay hiç olmadı özel klinikte tedavi oldum yendim ama dr. Hâlâ dokundyramiyoeum oyuzden sezeryan doğum yaptım kendi isteğimle 
tarafından
Sendemi parmak egzersizini yapamadin kendin yaptinda Dr ami muayene olamiyosun
(2,769 puan) tarafından
Egzersizi yaptım kendim yendim ama dr. A dokunduramiyorum. Eşime karşı da hâla kasılıyorum bazen kitleniyorum
tarafından
:((( belki zamanla bunuda yeneriz canım ne biliyim inşallah Allah büyük
(2,769 puan) tarafından
InsaAllah
0 oy
tarafından

Aynı sorunu bende yaşadım uzun bir süre canım

tarafından
Canımsın ben atlattım çok şükür şu anda Bi oğlum var birde hamileyim hala etkisi yokmu var zaman zaman kasılmalar istememeler ama oldu oluyo Bi şekilde bu erkeklerin toplmda bu kadar hakim yetiştirilmesi çok sinir bozucu devamlı assalayan kıran inciten bireyler yetiştirmiş aileler oysaki sevginin asamayacagi kapı yok herkes incittigi yerden incinsin bende 1 yıl annemde kaldım geri birleştik yürüyor ama nasıl işte onu asiyorsun öteki çıkıyor evlilik zor zanaat Allah eşini ıslah etsin bu kadar kültürlü aklı başında bi kadını bu hale getirmeyi başarmış düzelir inşallah Allah var gam yok
tarafından
Cancazmihram eğer bu aralar gidebilecek gibi değilsen Dr  a youtubeden cem keçe videolarını izleyebilirsin buna dair kitaplar var alıp okuyabilirsin Dr olmuşta adam olamamış o düşünme bosver bidaha görmeyeceksin zaten
(3,398 puan) tarafından
Eşimle çok şükür sıkntı yok geçmşte yaşadığım travmalardan olabilir ame görünmekte fayda var Qenbee eşinin davranışları itio seni demekki rabbim düzeltsin onu inş bende şaşıyorum kadınlar nasıl zevk alıo hep erkek işi olarak kalmş aklmda
tarafından
Ayazkvn okadar haklısın kii erkekleri rahat yetiştirme konusunda. Onlar herşeyi yapabiliyor soyleyebiliyor. Cani isteyince boşanmak istiyorum sonra gelip barışalım demek çok kolay onlar için. Evliligi evcilik oyunu haline getirip sonra seni suçlu çıkartıyor senin yüzünden böyle oldum diye. Yatak odasında birşey yapamıyoruz diye yaptığım bütün emekleri hiçe sayıyor. Yemek temizlik bulaşık herşeyi icimize atıyoruz bunları görmüyorlar. Çok güzel söylemişsin incittigi yerden incinsin aminn diyorumm canım hak eden herkese aminnn diyorum sağol canım yorumun için ❤️❤️
tarafından
Cancazmihram esim kadın gibi herseye burnunu sokar annesine herseyimizi anlatır. Annesi arardı hesap sormaya oğluma bunumu dedin şunu mu dedin diye . Birde onunla tartisirdim. Cidden cahile laf anlatmak o kadar zor kii en korktuğum sevmediğim kişi cahil laftan anlamayanlardi Allah'ta korkumla siniyor benii ://  bende zevki erkek alır diye dusunuyorum canım senin gibi bana eziyet gibi geliyor. Kii bekarken kız arkadaşlarım anlatırlardi nasıl birşey çok merk ediyorum diye evlenmeden birlikte olanlarda vardı ve ayy çok farklı keşke evlensek hergün yapsak diyordu. Bende onda sıkıntı var sanıyorum bir kız nasıl bunu der nasıl yaşar diye. Evlendim o kızın yasadiklarni ben eşimle yaşamadım halen . Demekki bende sıkıntı varmış
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Benim vajinismus değildi ama ilk gece korkum vardı ilk üç gün kardeş kardeş uyuduk :D atlatmana sevindim geçmiş olsun .
tarafından
3 gün neki canım balayı :)) sağol Allah razı olsun:*
0 oy
(119,461 puan) tarafından
nasi kurtuldun       
tarafından
Psikolog sayesinde Allah ondan razı olsun anneliği tattım :( :))))))
0 oy
tarafından

ilk gece eşim geldi sarılıb uyuyalım. yorgunuz.3-4gün sonra yaparız dedi. dedim saçmalama yap:Dşimdi hatırlayınca güleriz. Bana diyor ki ,niye korkub ağlamamışım :D

tarafından
:) bende demiştmki 1_2 gün bana musade et adam ne bilsinki 3 sene olacak:)))
0 oy
(1,451 puan) tarafından
İlk gece çok korktum ama eşime beni dinleme zorla yap yoksa bn yapamam dedim eşim eminmisin dedi evet dedim baya zorla oldu bacaklarıma kramp girdi feci agrıdı sonrasında 1 2 hafta yapamadım bi arkadaş vardı bnden 3 hafta önce evlenmişti onla konuştum kendini kasma bişy düşünme rahatla kendini bırak demişti bide eşimle severek evlendik 3 sene bekledik onu mutlu etmek istiyodum o yüzden kendime öz güven verdim başardım yavaş yavaş 
tarafından
Amin canım inşallah cumlemizle beraber tabi bir iste gözler devamlı üzerinde oldumu yada sıkıldınmi başarılı olman mümkün değil eş desteği çok önemli tamamen bitmedi Bi kasılma korku tabiki var ama ilk günler gibi değil sonuçta en zor kısmı bitti
(1,451 puan) tarafından
Afedersin hani bide bnde şöyle bişey var 4 senelik evliyim hiç zevk alamıyorum hani hiç orgazm olamıyorum o duyguyu hiç yaşamadım bnde kafaya bunu çok takıyorum burdaki kadınlardan felan duyuyorum çok şaşırıyorum bnde istiyorum ama olmuyor
(8,343 puan) tarafından
Onun için eşine karşı açık olmalısın canım yatakta utanmaz olucan biraz eşin kaldırıyosa bazı erkek ne o oyle o.rspı gibi der eger oyle degılse zevk almaya calıs klıtorisin uyarılırsa bı süre orgazm olursun
(1,451 puan) tarafından
Eşim çok rahat benimde rahat olmamı herşeyi yapmamı istiyo ve kendiside soruyor bana ne yapmamı istersin söyle yapıyım diyor o çok ugraşıyor ama bende tık ona belli etmemeye çalışıyorum bazen kendini kötü hissetmesin diye
(8,343 puan) tarafından
Ya canım bılemedım şimdi ama her erkek esini yatakta mutlu ettiğini bilmek ister
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Ben evlendiğinde adetliydim. İlk 1 hafta öyle geçti 2.hafta tam olacakken korkup kasiliyordum ağlıyordum eşim bırakırdı bni snra3. Hafta yine ağladım eşim baktı olmayacak bu böyle beni tuttu bırakmadı daha ama sonrasında çok aglamistim bende de var heralde vajinismus ve yaptıktan snra zevk alamıyorum 
tarafından
Öyle olmazki canım insanı iyice korkutur belki ondan sonra sen zevk almamaya başladın bilinmez ki cem keçenin 10 adımda vajinismus diye bir kitabı var tavsiye ederim okumanı
(8,343 puan) tarafından
Pekı tuttu bırakmadı derken zorlamı yaptı dur canım acımıyacak diye mi yaptı :D
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bende de vardı çok beter bişey. 3 ay olmadı. Doktora gitmedim eşim bir doktora sordu. Doktor aynen şu şekilde dedi telefonda duyuyorum yani. Bölgesel uyuşturma kremleri var yada insanı sersemleten şuruplar var onları deneyin inşallah olur olmazsa zorlu bir psikolojik süreç sizi bekliyor Allah kolaylık versin dedi. İlaçlar işe yaramadı. Ama eşimde beni hiç sıkıştırmadi ben istediğim zaman denedik baskı yapmadi benim çok psikolojim bozulmuştu çocuğum olmicak cinsel hayatımız olmicak ben niye böyleyim diye falan. Sonra bir gün oluverdi yani ondan sonra kasmayi bıraktım işte. Ama ben acır diye korkuyordum acimadigini görünce bidaha kasılma olmadı. Sadece hamileliğimin son ayı tekrar tetikler gibi oldu bı tane kadın doktor çok sert bi şekilde açıklık varmı diye baktı canım acidi alttan muayene edilmekten korkmuştum daha sonra bı iki kere başka doktorlar muayene etti onlar acitmadi ama kadının acitmasini aşamadim. Mecburi sezeryan oldum bebeğim iriydi.
tarafından
Banada dediler balım krem sür yağ sür uyku hapı al eşim Bi taraftan diyordu seni sıkmıyorum istediğin zaman olsun ama koskoca bir 3 yıl geçti o acıyacak psikolojisini atlattinmi gerisi kolay zaten sende iyiki yenmişsin canım zaten o bazı Dr lar vajinismsu bırak kadınsın sende ama yok Allah bebeğini sana bağışlasın:))
(3,141 puan) tarafından
Sağol canım
(8,343 puan) tarafından
Canım yaa bunların cogu yetıstırılırken duydugumuz korku hıkayelerınden oluyor anne babanın baskısı ve yanımızda abuk sabuk konusulan dedıkodulardan oluyor bızım mıllette mahremıyete saygı yok anlatsan ayıptır deyipte yonlerini dönmezler cekırdek cay alıp otururlar karsına.Belkı cocukken bızde duyduk boyle seylerı ondan oldu
(3,141 puan) tarafından
Ya hiç korkutularak anlatılmadi ben bekrken de hiç korkmuyordum aman diyordum bir anlık acı. Nasıl oldu nasıl gelişti nasıl böyle bişey oldu anlayamadım
0 oy
tarafından
1 sene boyunca bu illetle uğraştım  çok zor sürecti psikolojik surec insanların baskısı ayrı bir sey
tarafından
Adı batsın bu illetin çok farklı bisey en dibine kadar yaşıyorsun kurtulamıyosun ama kimseyede ne olduğunu anlatamıyorsun ama seninde gelmiş geçmiş ya canım bu güne şükür
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bende yaşadım 8. Günümde öğrendim ama tedavi almam 5 ayı buldu eşim izin alamadı gidemedik
tarafından
Şu an böyle aksaklıklara rağmen tedavisini olmuş bu illetten kurtulmuş kaderdaslarimi görmek ne mutlu :*
0 oy
tarafından
Basima gelmedi bilmiyorum 
tarafından
Aman evlerden ırak gelmesinde zaten
0 oy
(968 puan) tarafından
Sanirim bende oyleydim jellerle falan oldu ama hc hoslandigim bi durum degil hala bile dogumdan sonra biraz rahatladim normal dogum yaptim zorluydu.. suan bile bazen cok uzun surduremiyorum canim aciyor 3 4 kere yapani okuyorum sasiriyorum bizim 1 kereyi gecmiyor hc bi zaman 
tarafından
Bende Dr a demiştim beni kes biç ama oraya dokunma dokunmasınlar istemiyorum diye bende gebelik bölümünde okumuştum Dr serbest dedi 3 4 kere yapıyoruz bebeğime zararı olurmu diye demekki levent atlamislar :))
(968 puan) tarafından
Bilmiuorim 2 senelik evlym hala insanlar o olaydan nasil hoslaniyor anlamiyorum :))
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Bende yaşadım canım çok acı bir şey kendini normal bir kadın gibi hissedemiyorsun çok ağladım günler gecelerce sonunda kendi kendime yendim Rabbim acıdı ve o ilk başardığım gün nasıl çocuk gibi bir sevinç yaşadım anlatamam sana hiçbir genç kız yaşamasın çok zor bir durum.
tarafından
Tabi ütü yap yemek yap evi Kırkla yok biseyler eksik için hep kan ağlar bende ilk olduğunda kendi kendime çığlık atıp aynanın karşısına geçip uzun uzun kendime bakmıştım yaptım diye anlıyorum sevincini Amin canım Rabbım kimseye vermesin
0 oy
(1,230 puan) tarafından
1 ay yaşadım sonra kendi kendime aştım o durumu 
tarafından
Ne iyi olmuş seninki ilk evreymis demekki canım
0 oy
tarafından
2 ay yaşadım o korkuyu esimle kardeş gibiydik 2 ay boyunca saolsun çok anlayışlı karşıladı asla zorlamadi ama ben çok utanıyordum bu durumdan ve yanlış anlamasından korktum . 3 kez farklı hastanelere gittim Dr bu durum yüzünden kaç kişi geliyor buraya cekinecej bisiy yok sen diğer hastalara göre çok çok iyisin gibi teselli etmişti hatta muayeneden sonra 2 ay sonra bir ilaç sayesinde düzeldi ama 3 yıllık evliyim hala kendimi kasar ve korkarım 
tarafından
O kasılma ve korku bendede var yani hiç olmasa olmaz aklıma bile gelmez ama oluyor zorunlu çünkü ben ilaç içtim ama sadece sersemletti en son psikolog çözdü canim
0 oy
(732 puan) tarafından
Ben evlendim 3 5 ay bunla savaştım çok şükür yendim doktora vs gitmedm 
tarafından
Demekki seninki ilk evreydi canım çok şükür gecmis
(732 puan) tarafından
Evet canm ama yinede çok zor bir şey

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Glsm444 (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 426 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 318 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslidysn (130 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...