0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Kızım 12 yaşında  ortalaması 91  çok iyi olmasına rağmen o yüz üstünden hesaplanıyorya arada kalan 9 puana takmış ağlıyor allahım sanki dünya yanmış sanki 20lerde çok iyi değilmi teyzeleri sizde söyleyin okutucam

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok çok iyi hemde o kalan 9 puancikta nazar boncuğu olsun maşallah 

Erkek kardeşim lise 3 e geçti ortalaması 67 göbek atıyor ☺️
(1,538 puan) tarafından
Şu puanlama işini 3 4 5 diye verseler keşke valla hwr yıl aynı olay bıktım artık
tarafından
:D erkekler hep öyle
-Reklam-
+1 oy
(7,947 puan) tarafından
Maşallah maşallah 
(1,538 puan) tarafından
Sağol teyzesi
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ah kurban olurum onu verene =)) Çok çok güzel almış maşallah süphanallah. Kaç yaşında.

Anım geldi aklıma ortaokula giderken Bi dersim 4 gelmişti sadece bizde 5 üzerindendi ya hıçkıra hıçkıra ağlamıştım neden 4 verdi diye tabii lise 2 de onlar çok değişti neyse =))) 
(1,538 puan) tarafından
5. Bitti 6 sınıfa geçecek bizim dönemimiz iyiydi böyle değildi net puanlar veriliyordu sendeki gibi yeni nesil çok bunaltıyor insanı iyi teyzesi bende söylüyorum işte :) delirtiyor :D
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Bence çok iyi annesi benm kardeşim de 1 puanla kaçırdı vermedi hocalar
(1,538 puan) tarafından
Oda üzülmüştür canım kıyamam bu 100 üstünden olunca çok takıyorlar kafalarına
0 oy
tarafından
Kiz ben öyleydim yaaa sınavdan 95 alsam bile salya sumuk ağlardim kızım şimdi 5.sinif 71 ortalaması göbek atıyor gahahaha 

Maşallah prensese çok iyi ortalaması 
(1,538 puan) tarafından
Benimkide 5. Sınıf canım iyi tabi 50 filan olurda kötü deriz iyiler maşallah şimdikiler zaten zehir gibi sizede maşallah güzel yerlere gelsinler :)
0 oy
tarafından
Ayy maşallah kuzuma çok çok iyi hemde bilirim o tür bebeleri sınıfın en caliskanlari bu tür konularda çok üzülüyorlar  ama üzülecek hiç birşey yok gayet iyi daha ne olsun nazar boncuğu olsun oda başarıların devamını diliyorum inşallah güzel yerlere gelirsin ☺️
(1,538 puan) tarafından
Bizi bu sene çok zorladı kuzum matematiği zayıftı zayıf dediysem yine 80lerde özel ders aldırdık bu yoklukta yani olduğu kadar diyoruz öyle sıkıp bunaltan bi aile değiliz ama anlamıyor işte bu kadarı kendine zarar olacak diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Bence ortalama çok iyi herkes 100 olacak diye birşey yok seneye 95 bir sonraki seneye de 100 yapar kendini yıpratmasın benden abla tavsiyesi
(1,538 puan) tarafından
Aynen öyle teyzesi sağol :)
0 oy
tarafından

Bende 4 puan için ağlamıştim bir sene boyunca :D ama hiç gerek yokmuş ağlamaya valla inan bana bak 

(1,538 puan) tarafından
Ağlaklar sizi :D bende çok rahatım vallahi hiç üzülmezdim Benden böyle çocuk olmasıda ilginç :D
tarafından
Annemde bana gülerdi. Ben ağlardim annem gülerdi. Gülüyor diye daha çok ağlardım :D
(1,538 puan) tarafından
Bizdede durum aynı odanda git ağla nolur diyorum :D
0 oy
tarafından
Ah canım ya kıyamam ben de lise 1.e kadar hep öyleydim 1 puanım eksilse oturur ağlardım:))) sonra ergenlik falan derken cozuttuk :)))) kızının da maşallahı var Rabbim zihin açıklığı versin inşallah benim oğlum da 6. Sınıfa geçti puanı 80 hiç umurunda değil 
(1,538 puan) tarafından
Bizde 6. Sınıfa geçtik canım gayet iyi puanları hiç takılacak gibi değil zaten rabbim herkesin evladına zihin açıklığı versin güzel yerlere getirsin erkek çocukları biraz daha olgun oluyor galiba takmama konusunda kızlar mız mız :)))
tarafından
Benim oğlumun okul hiç umurunda değil ödevleri hala Benim zorumla yapar yani 80 puan alması mucize gibi :)) Ben de oğluma diyorum ki çalışmadığın halde böyleyse çalışsan dereceler alırsın diyorum ama bizimkinde tık yok:/

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,051 puan) tarafından soruldu
+22 oy
21 cevap 561 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gunani (13,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nurtopum (627 puan) tarafından soruldu

384,690 soru

11,507,504 cevap

35,162 kullanıcı