0 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Ibbye yardima basvurmustum  evimiz kira eski model arabamiz var sadece  kredi borçlarida var eşimin sordular sòyledim eve geldi baktılar olumlu sonuclanan oldumu 2 cocuk var ikiside bezli mama kullaniyolar  bu devirde gecinmek zor insallah çıkar diye dua ediyorum

8 Cevaplar

0 oy
(7,651 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnşallah çıkar canım.
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ay inşallah olumlu olur şuan bu devirde ki mama bez kullanıyor geçinmek zor bilgim yok malesef.
(50 puan) tarafından
Cok kötü ortalik cocukla markete gitmeye korkuoz zaten kredi kartimdan alioz
0 oy
tarafından
Valla bize cıkmadı 2007model arabamız var diye ama milletin malı mülkü var belediyeden yardım geliyor anlamuyorum 
(50 puan) tarafından
Etrafimda evi arabasi olan herkes aliyo biz asgari ucretle 2 cocukla kit kaanat gecinioz  gelen kişi olumlu olur gibi dedi ama insallah olur
0 oy
tarafından
Tamamen şans meselesi bu
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bizim hiç bişey yok evde 5 kişi yaşıyoruz. Olumlu sonuçlandı sadece 120 TL market alışverişi bağlandı. 120 TL ye ne alınır ki düşün.
(310 puan) tarafından
Acaba limit artirilabilniuormu
(1,015 puan) tarafından
Mama verme kuzum ben hiç mama vermedim valla oğluma 2 ay denedik ten sonra Bi lahana alerjisi çıktı onun dışında sıkıntı çıkmadı ne yersek yediriyorum tarhana çorbası çok yaparım tavuk suyuna şehriye vs yani ne yersek ondan veriyorum
Malesef o kadar haklısın ki ortalık kıyamet gibi. Herşey ateş pahası evim var çok şükür ama asgeri ücretle geçinmek aşırı zor Bi yerlerden kısıyorum eşime de yansıtmıyorum herşey çok pahalı yarım kilo fasulye alıyorum onu da 2 ye bölüyorum kaynanamla eşime veriyorum canım istemiyor diyorum yoğurt ekmek vs yiyorum kısmak zorundayım çok yüksek değil ama 200 lira aylık taksit ödemem vs var 300 400 kalsın diye çabalıyorum ay sonuna 2. Çocuğum olcak Allah nasip ederse az kaldı önüm ne olacağım belli değil doğum yapıcam bezi belki anne sütü hiç alamicak mama desteği kullanacak bilmiyorum sıkışmak istemiyorum kredi kartına karşıyım napcamı şaşırır oldum ya
(3,141 puan) tarafından
Limit arttırmayı sorduk arttırmadilar.
(3,141 puan) tarafından
Canım artık vermicem mama mecbur 1 yaşını doldursun. Mama mecbur küçüklükten verdim sütum yoktu ek gıdaya geçtik yemek yediriyorum mecburum yani. Mamayı da 8 aydan beri sadece sabah kalktiginda bide gece yatarken veriyorum. Kira fatura aylık taksitim var bı yere onları ödeyince bana da o kadar kalıyor hep çocuğuma yapıyorum biseyelr biz kendimiz makarna pilav çorba falan yiyoruz mecbur yoğurt dahi çocuğa zor alıyorum çocuk yiyor sadece. Allah sonumuzu hayir etsin
(1,015 puan) tarafından
Amin aminnn Allah sonumuzu hayretsin
0 oy
(284 puan) tarafından
Ya bize gelmişler de evde yoktuk tekrar gelirler mi acaba benim de bebeğim var hamileyim valla bez ve mama alamayacak durumdayiz
(50 puan) tarafından
Habersiz geliolar canim evde olcan ben kac ay önce basvurmustum valla kredi kartiyla  borclanioz
(1,015 puan) tarafından
Çevredekilere danışmışlardır bizim apartmanda biri başvurmuş bugun geldiler evde yokmuş bana geldiler sordular bende tanımıyorum ama tanıyormuş gibi çok ihtiyacı var çocuğuna Bi iki bişi almaya çalışıyoruz yetmio gibi konuştum not aldılar gitti umarım olur belki çevrenize sormuşlardır
(284 puan) tarafından
Valla öyle canm bizde öyle eşim 5 bin maaş alıyor bunun 2600 kredi borcuna gidiyor 1000 lira faturaya 1000 lira da kızıma bezidir mamasıdır kalıyor 400 nasıl mutfak masrafı yapacam bende hamileyim 6 buçuk aylık nasıl olacak bilmiyorum düşünmekten beynim duruyor artık ne hale geldik ya
(284 puan) tarafından
Yok canm kimseye sormamıslar kamera var bizde baktık kapı çalıp çalıp gitmişler
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bizede 250 TL verdiler sadece
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Bende araba bile yok çıkmadı anlamadım ki sigorta var diye vermiyor lar zaten bbizde sabah akşam sigorta yiyoruz:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 240 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.