0 oy
1,318 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kizlar esinizin eline bakmak cok kotu bisey ya para isteyemiyorum isteyince tekrar aliyor elimden harclik vermiyo insanin cani bisy istese esimin isten cikmasini bekmiyom Allah var alir istedigimi ama bana para vermez verse 2 gun sonra sana verdigim parayi versene bana der bende hayir diyemiyom sirf o kazaniyo onun parasi diye sizdede durumlar boylemi yoksa ben yanlismi dusunuyom 

26 Cevaplar

0 oy
(327 puan) tarafından
Valla bacim en azindan istediklerini aliyomus beterin beteri var şurda anlatsam roman olur 
(346 puan) tarafından
Anlat kiz icini dok icine ata ata dert sahibi olursun bak bn anlatiyom zoruma gittigi icin cok sukur alir istedigimi ama para vermez verir geri alir iste bizim hayatta boyle
(327 puan) tarafından
Şöyle söyliyim beni sever ama çok para düşkünü cimridir eve iki maaş girer ben hiç görmem evin marketini pazarini görür dahada ne bana para verir ne bisey alir bugün evlilik yil fonumumuz 5 sene bitti 5 senedirde boyle simdide cikti gitti maça hic umrunda degil ama esaslı bi trip bekliyo onu aksam. Öyle iste cok detaya girmek istemiyorum takmamaya calisiyorum cnku dusununce cok yipratiyo bu konu beni
(346 puan) tarafından
Vala Allah sabir versin kocalarimizada akil versin onlar utansin napalim ama bnimki alir istedigin bisy varmi diye her aksam is cikisi arar gel gelelimki harclik vermez bende cocuk icin istiyom bisy ne olur diye yoksa napcam bn parayla cokta para sevdalisi degilim ki amann napacan iste :))
(327 puan) tarafından
Ayda yilda bi 10 lira verir 1 hafta sonra naptin der bende harcamam hic evden cikmiyorum cnku 7 24 evdeyim yinede yaranamiyoruz canım bu dünyada darlık çektirsinler bosver ahirettede onlar çeker
(346 puan) tarafından
Aynen oyle canim yapacak bisy yk :/
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından

Bizde öyle bişey yok eşim parayı aldığı gibi hepsini bana verir hepsi de bende kalır ona lazım olursa aşkm 100 lira versene der yani o benden harçlık alıo :D bişey lazım olsa istesem veya ona para veriyorum veya kendim çıkıp alıyorum 

(346 puan) tarafından
Cok isterdim maasi aldigi gibi bana vermesini hesabi kitabi ben yapsam vala ne guzl olurdu yaaaaa
(110 puan) tarafından
Hem daha iyi daha tutumlu oluo
0 oy
tarafından
Bidaha sana para verdiginde istemiyorum iki gün sonra aliyosun harcamaya zamanım bile olmuyo de yada al parayı hemen o gün harca hepsini sorarsa şunu aldım şunu yedim şunu yaptim bitti de anlasın ..
(346 puan) tarafından
Alasim gelmiyo ki artk canim kendu dusunsun bundn snra biraktim artk
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnde calismiyorum bnm esim bn demeden birakir bide maas aldiginda verir yaninda bulunsun diye 
(346 puan) tarafından
Cogu kisinin esi para birakiyo şurda 2.3 kisi yazmis vermez diye ama cogu verir yzmis kocalarimiz cok degisik bizim ya
0 oy
tarafından
Yanlis dusunuyorsunn canim sana bakmakla yukumlu evlenirken bu sorumluluk adi altinda evlendi. Veriyorsun ne die geri aliyorsun yani parayi. Harcadim de verme oyle seymi olur.

Benim esimin karti bendedir evin idaresi bendedir hergun ben ona sigara parasi veririm allah binkere razi olsuun hicte sormaz parayi ne yaptin ettin ne aldin diye.
(346 puan) tarafından
Kisiden kisiye degisiyo iste bende cok isterdim bana para versin almasin bende ztn harcamam ki sirf cocuga bisy olur diye korkuyom vala parasiz artk napcaz bilemem esiminde is yeri 1 bucuk saatlik yol o geleyim diyenece ohoo
tarafından
Ama senin bulundurman lazm yaninda kiyida kosede 50 100 her neyse. Saglik var hastalik var allah korusun bnu esine soylemelisin.. eminim hos karsilayacktir. Utanma cekinme hic cekinck bisey yk bnda
(346 puan) tarafından
Kiz kac defa soyledim oyle bisy olursa ben sana para cikartirim hesabina diyo
tarafından
He bide banka ara o parayi cekmek icinn heyalahim yaa
(346 puan) tarafından
Aynen oyle canim dusuncesiz iste napayim
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Esin yabanci biri deyilki..ben karti elinden aliyorum..kart hep bende olurr 
(346 puan) tarafından
Helal be vala cok imrendim sizlere cogu kisideymis kart vala cok iyi yapiyonuz ben yapamasamda siz yapiyonz
(6,681 puan) tarafından
Sende yapa bilirsin canim..o senin kocan ve senin istekleri gucu yetdiyi kadar yapmali..
(346 puan) tarafından
Ben cok konustum anlamiyo malesef ki harcar diyemi vermiyo acaba oyle harcayanda biri degilim ki
(6,681 puan) tarafından
Para zaten harcanmak icindir..para vermiyorsa istediyini kendine aldir
(346 puan) tarafından
Onu alir oyle kesmez bogazimdan asla ne istersem alir ama gel gelelim ki para vermz :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 227 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ebruli58 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 636 göst.
0 oy
27 cevap 1,035 göst.
7 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,097 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,150 puan) tarafından soruldu