0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (381 puan) tarafından
Benim bebiş 9 aylık hiç bişey yapmiyor niyeti de yok zaten yürümeye falan ya biliyorum erken ama herkes artik dalga geçiyor resmen benjm de moralim bozuldu. Emekleme gelişim basamağı değil biliyorum ama anlatmak çok zor. Artik can sıkıcı olmaya başladı bu lafları. Bende en son belki emeklemeden yürüyecek dedim. Sizin de bebisler hep emekledi mi varmı emeklemeden yürüyenler? Kaç aylıkken yuruduler 

26 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından
Bnm oğlan cnm emeklemeden yürüdü direk 
(7,300 puan) tarafından
10 yada 11 di cnm tutunarak geziyordu zaten bu anda bıraktı tutunmayi
(381 puan) tarafından
Maşallah canım
(7,300 puan) tarafından
Seninki de bi anda yürür cnm elinden tut yurutmeye çalış
(381 puan) tarafından
İnşallah canım
tarafından
Benim ki öyle emeklemeden yürü yurutec falan bile kullanmadım.  8 9 arasi yürümeye başladı. Oda nasil oldu Allah razı olsun annemler hep onunla ilgilendiler dışarıda bile gezdirdiler .. yani bizim aile tuhaf biraz bebeğe bebek diye bakmıyoruz farklı açıdan görmüyoruz oda insan bunları yapacak sağlığında sorunn yoksa diyerek hep erken herseyi öğrendik stres yaşamadım ben. Hatta en komiği de şuydu yürüdükten sonra emekleri birde üstüne yürütecek bindi birisinden geç geldi öyle kullanmıştım temizlik yaparken daha rahatlıkla gelebilsin diye sonra da istemedi zaten 2 3 hafta ancak kullandık ajjsjejjdd. Stres yapma canım çocuk o insan  o öğrenecek ağzının payını ver yeter ..
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 aylık tık yok daha bizede söylüyorlar hiç te umrumda değil
(381 puan) tarafından
Bi sureden sonra can sıkıyor
tarafından
Umrunda olmasın 6 aydan beri banada söylüyorlar
0 oy
tarafından
10. Ayından beri emekliyor 14 aylik oldu daha yürümüyor canim benim kızım tutunarak her yeri geziyor ama yürümüyor halbuki yaşıtları hepsi de yürüyor ama her bebek bir değil demekki var zamanı 
(381 puan) tarafından
Maşallah canım yürür yakinda az kalmış sanki :)
tarafından
Yok canım korkuyor vallahi hiç umudum yok şimdi o kadar destek veriyorum ama yok hemen kendini yere atıyor ☺ bende kendi haline bıraktım inşallah bir gün supriz yapar bana
(2,537 puan) tarafından
Kız benimkiyle aynı seninki 2 aydır yürüyor Dicle kuş demek korkuo
tarafından
Ne güzel maşallah kuzucuğa yok kiz benimki çok tembel hic hevesi yok vallahi yaşıtları koşturuyor maşallah
0 oy
(420 puan) tarafından
11 aylıkken emekledi popsuyla gidiyordu her yere su an 13 aylık hala emekliyor ayağı kalkması için uğraşıyorm bnde kendi haline bırakmak lazım aslında bazı bebekler böyle hayatım
(381 puan) tarafından
Aynen artik bende kendi haline biraktim
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim büyük kızım ve oğlum hiç emeklemeden yürüdüler ama küçük kızım emekledi
(381 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim bebeğimle 9 ayı bitirdi ve hiç emeklemeye merakı yok. Ben de aynı senin gibi çevre etkisiyle hafif bir kaygı hissetmeye başladım canım. 
0 oy
(846 puan) tarafından
Yengemin oğlu var 13 aylık emeklemedi yürümüyor da şu an 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kızım 1 hafta sonra 9aylik olacak dönmeye başlayalı 3hafta oluyor ama yürümeye çalışıyor emeklemeye dair hiç bir şey yok
0 oy
(455 puan) tarafından
8 buçuk aylıkken emekledii 12 buçuk aylıkkrn yürüdü bekle daha zamanı var canım kulak asma
0 oy
(2,717 puan) tarafından
Emekleyip yürüdü ama 1 yaşında emekledi 13.5 aylıkken yürüdü. 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Yine senin 9 aylıkmış benim yeni 7 aylık oldu. Emeklemiyor deyip duruyorlar. 2 yeğenimde emeklemeden yürüdü benim 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bnm kızımda 10 aylık ne emekliyor ne başka bisey demk zamanları var daha bacım 
0 oy
(144 puan) tarafından
Ohuu benimki 16 buçuk aylık hala yümuyor tam 16 aylık olduğu gün bı kaç adım atmaya başladı hala öyle günde bı kaç adım atar durur. Hiç umudum yok yürüyeceğine dair
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Vallahi benim oglume bende emeklemeden yurucek hrlde dedim 11 aylikti emekledi 13te yurudu
0 oy
(6,825 puan) tarafından
10.ayda emekledi 12.ayda yürüdü
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Benim bebeğim 9 aylık yürütecte bile yürümüyor ben napayım
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Amaaan herşeyi söylüyorlar canım benim bebem daha 6.5 aylık ona bile diyolar emeklemiyor mu diye herkes çok biliyor bide ay üzülme birşey olmaz oturuyor diyolar sanki ben çok takıyomuşum gibi anlatamıyosun insanlara
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy boşver bende takıyordum çok pişman oldum oğlum 12aylik yeni emeklemeye başladı ama gerçekten hiç durmuyor emekleyimce çok çok zor oluyor dışarı gidince hele yerlerde emekleme istoyor kolumda durmuyoe :-)
0 oy
(15,224 puan) tarafından
10.5 aylıkken emekledi. 13.5 aylıkken yürüdü. 
0 oy
(7,026 puan) tarafından
Hiç emeklemedi canım 9 aylıkken koltuklara tutundu 13 aylıkken tam manasıyla yürüdü. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 170 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 185 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu

380,055 soru

11,377,200 cevap

34,863 kullanıcı

...