0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar Dün uzaktan teyzem geldi annemde kaldı bugun de ben anneme gittim vakit gecirmek icin göreyim diye..Eşimde aksâm yemeğe gelecekti öyle konuştuk..Neyse akşam oldu bu gece kalayım dedim hayır diye tepki gösterdi hiç bisey demedim..Sonra aradı beni hemen eve gel çabuk ben gelmiyorum nasıl gittiysen öyle de gel hemen diye bağırdı annemler yemekler yaptı hazırlık yaptı üstüne teyzem uzaktan geldi..Ağlayarak eve geldim annemlere de yalan söyledim misafir gelmiş habersiz diye..Kendimi kötü hissediyorum hırsımdan herşeyi yapasım geliyor kendi ailesi akrabası mevzu olduğunda herşeye koşar gideriz ama böyle yapması acayip geliyo 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nıye boyle bırsey yapmıs pekı? 
(13 puan) tarafından
Yazdım ya cnm akşam kalayım dedim hayır dedi sonra aradı hemen eve geliyosun diye bagrindi bir sebep değil ama yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Düşüncesiz herif gitmeseydin keşke 
0 oy
tarafından
üzüldüm canım 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Sende ne gidiyorsun eve adam dedi diye ya 
(888 puan) tarafından
Napsin gitmesinde bu seferde kavga gürültü olcak belki içini bileneyiz
(2,512 puan) tarafından
Oda doğru canım valla ama sinir oluyorum böyle adamlara kadinlari perişan ediyor baksana yalan söylemek zorunda kalmış
(888 puan) tarafından
Birilerinin gazına grliyo çoğu da
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Gitmezdim net eşinin davranışı çok kaba ve yanlış ve sen onun istediğini yaparak bu yanlış davranışı pekiştirmişsin bundan sonra her zaman tekrarlayacak bunu maalesef 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Birşey desen üstüne haklı olur kavga edersin bir hafta surat çek artık 
0 oy
tarafından
E sen nıye kuzu kuzu kabul edip gıttın kı kavgaya kavga markete vs dıye evden cıkıp guzelce bır kavganın etseydin o telefonda otursaydın annende ne buyuk terbıyesızlık ne olurmus bırgun kalsan annenın evınde ayrıca buyuk ıhtımalle kalmak ıstedıgın ıcın tavır yaptı ve yemege gelmeyip senı cagırdı ama senın yemekten sonra gelmenı ısteyebılırdı tamam an öküzce yaptıgı ve bunu kabullenecek buyuk hata etmıs sın artık ipler onun elınde guc davasına cevırmıs esın bunu sende çanak tutmus sun eve giderek 
0 oy
tarafından
Her zaman derim Bazı erkekler falakayi hakediyor.

Tamam kalmanı istemeye bilir ona bişe diyemem ama en azından yemeğe gelip seni de alıp dönebilirdi yani...
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Ne ayıp ya Allah eşine anlayıs versin üzme kendini kuzum yazıp seni doldurmak istemiyorum şu an sakinleş öyle yap ne yapacaksan 
0 oy
tarafından
O laflardan sonra asla gitmezdim işte sustugunuz için erkekler böyle cesaretleniyor 
0 oy
(830 puan) tarafından
Ben gitmezdim bana bağırıp öyle tepki gösteremez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 936 göst.
28 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 891 göst.
10 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya15 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 326 göst.