0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından

Bunu takip incelen varmı memnun musunuz

image

12 Cevaplar

0 oy
(3,590 puan) tarafından
Bu daha çok bel ağrısı için kullanılan köşelerden gibi geldi bana.yamuna markasına bak istersen asıl korse onlar canm
-Reklam-
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ben aldım ama sezeryan olduğum için dikişlerimi agritti kullanmadım ama çok memnun kalan var iyi bir marka 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Kardeşimin var hiç tavsiye etmiyorum yapışma kısımları hemen yıpratıyor yapışmıyor bel için bu arada
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra kullandım gayet memnun kaldım 
0 oy
(9,559 puan) tarafından
Yok canım bi fydasını görmediğim gibi çok da rahatsız etti eğilemşyosu kalkamıyorum hareket ederken çok batıyo para çöp
0 oy
(800 puan) tarafından
Bunlardan çom memnun değiller cnm 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Canım bunun farklı bir modelini bel fıtığı olduğum için kullanıyordum. Sırtında çelik plakalar vardı benimkinin dik durmami sağlayıp destekliyordu.ve vücudumu sekillendirdi.
0 oy
(686 puan) tarafından
Bel fıtığında buna benzeyen bı korseden var bende belinde demir var dik tutuyor öyle biseymi cnm 
0 oy
(52 puan) tarafından
Bn aldım kulanamadik hiç rahat deil tmm korse rahat olmaz ama üzerinde sursuramicaksanda hiç analmi yok korseli tayt yüksek bel içi faklı acayip teeletiyor birde onun atletini alırsan iş yaparken bile giyersin maLzemesi neyden bilmiyorum ama saunada gibi yapiyor
0 oy
tarafından
Bnde vardı 5 kurus etmez giz bu:))
0 oy
(224 puan) tarafından
İnstada aryem korse var lohusa korse si diye geçiyor acayip iyi onu tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Sezeryan doğumsa önermek canım dikişlerini çok sıkar. Sezeryan doğumda şort korse ya da kilot korse daha çok işine yarar rahat olursun❤

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 168 göst.
25 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
18 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde NSYhO (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
16 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,150 cevap

34,822 kullanıcı

...