0 oy
273 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,015 puan) tarafından
31 haftalığım daha bebeğim 3 4 saattir aralıksız hareket halinde Bi 3 4 dk duruyor tekrar başlıyor bide alttan iğne batmaları oldu direk nst ye bağladılar önce sancım çıkmış açılman varsa yatış yapıcam dedi alttan kamerayla baktı çıkmadı şükür bebeğe de baktı 1 680 gr dedi iyi bebeğin de sıkıntı yok dedi serum bağladılar sancını durdurur dedi dua edin lütfen ya en azından 5 6 hafta daha doğum olmasın 

8 Cevaplar

0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah vaktinde kucağınıza almayı nasip etsin 
(1,015 puan) tarafından
Aminnn inşallah kuzum inşallah ya
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Gecmis olsun insallah saglikla vaktinde gelir kuzu
(1,015 puan) tarafından
Ay inşallah acelesi neyse bilemedim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun sağlıkla gününde vaktinde kucağına alırsın inşallah. Benim 24 te 35 te durdurdular sancıyı açılman yokmuş korkma Allahin izniyle 
(1,015 puan) tarafından
İnşallah 36 yı görim ya en azından 36 dua edip duruyorum
tarafından
İnşallah canım. Ben 41+4 de doğurdum.  Stres yapma hastaneden çıkınca kendini yorma. Oturarak yemek yaptım sadece evi eşim temizledi hep uzun süre ayakta kalmadım. Elinden geleni yap gerisi Allahin takdiri
(1,015 puan) tarafından
O imkansız işte tek değiliz Bi çocuğum var bakmakla yükümlü olduğum kaynanam var
0 oy
(581 puan) tarafından
Allah'ın izniyle bişi olmaz kuzum. Benimde oyleydi serumdan sonra durdu sancılarım 38 haftada doğurdum. Geçmiş olsun sıkma canını 
(1,015 puan) tarafından
Allah hayırlısını versin inşallah tek diyebildiğim bu dua ediyorum inşallah bende görürüm
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Allah ım sağlıkla ve vaktinde kucağına almayı nasip etsin canım. Bende de aşağıdan çıkacak gibi oluyordu hep :)) Dr magnezyum onerdi içince rahatlıyordum. 
(1,015 puan) tarafından
Bana da verdi sancılarını azaltır dedi buna rağmen kasılmalarım olursa tekrar hafta sonunda olsa gel dedi
0 oy
tarafından
Rabbim zamanın da sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm ❤️
(1,015 puan) tarafından
AMİNN Allahım razı olsun teşekkür ederim
tarafından
Cümlemizden razı olsun inş cnm ❤️
0 oy
(403 puan) tarafından
Nasıl oldun bacım ben ikizlerime hamileydim 28 haftalikdi sancım çıktı 1 ay Ankara da yattım ilaçlar iğneler serumlar ama 34 haftada herşeye rağmen doğdular sorunlu bir şekildee bol bol yat dinlen hicbisey sizden önemli değil kimseyi takma kafana 
(1,015 puan) tarafından
Şuan daha iyiyim çok şükür eve geldik şimdi magnezyum verdi erken doğum riskin var dedi ilaca rağmen kasılmaların olursa hafta sonuda olsa gel mutlaka dedi
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Bende cok endiselenmistim bi kac gun once bnde gittim agirlardan sancilardan dolayi insallah zamaninda hayirlisiyla dogarlar. Yanlis anlamazsan bisey sorcaktm da 31 hafta kilosu 1.680 gr demissin ya doktor kilosu hakkinda bisey dedi mi normal olmasi gerektigi gbi filan diye 
tarafından
28. haftada 1250 grup demisti bana da
(1,224 puan) tarafından
Ben 31+4te gittim de 2.200 kilosu dedi bana cok geldi cunku uygulamaya gore ve internetten bu haftaki olmasi gerekene baktigim zaman 1.700 filan diyo doktora cok degil mi kilosu diye sordum hayir dedi kafama takildi
(1,015 puan) tarafından
Yok normal dedi kilosu da güzel dedi
(1,224 puan) tarafından
Bana fazla geldi bebegimin ama doktor normal diyo kafam karsti

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 206 göst.
0 oy
5 cevap 129 göst.
5 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde isimsizonline1 (1,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,092 göst.
11 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayselselay (329 puan) tarafından soruldu

377,140 soru

11,286,746 cevap

34,694 kullanıcı

...