0 oy
1,149 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Amacım kimseyi kırmak üzmek değil ama bazen öyle şeyler yazıyorsunuz ki insanın aklı şaşıyor

Gündüz bi postta denk geldim bütün yorumları okudum evde bisey var vs denilen çoğunuz biliyordur post sahibine çok üzüldüm altında yazan yorumlara da ödüm koptu sabahtan beridir aklımda yoktu şimdi şeytan dürttü beni 

Eşim çalışıyor 20 günlük lohusayim evde yalnızım çocuklar uyuyo ve beni yavaştan korku sarmaya başladı şimdi bana sabah nasıl olacak söyler misiniz?

Meraklıyız girme deseniz de giriyoruz okuyoruz ister istemez başkası da etkilensin istemiyorum bundan sonra daha dikkatli davransak çok güzel olur ya  

32 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Euzu besmele çekip dua et 3 Felak 3 nas suresi 3 İhlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okuyun sonunda da güzelce bir inşirah oku canım Pamuk gibi olursun Rabbime sığın insnain Rabbinden başka kimsesi yok  ve Rabb'im istemezse yaprak dahi düşmezmis Rabb'im yüreğine inşirah ferahlığı bahşetsin 

İyi olucaksın dua oku ve hicbisey düşünme Rabb'im beni çocuklarimi eşimi ve bütün müslüman alemini  her türlü görünen ve görünmeyen herşeyin şerrinden koru de Rabb'im yüreğini ferahlatsin korkma canım bu dualar sizin etrafinizi sarar korur Rabb'im korusun korkma  Allah'ın yolunda nöbet tutuyor gibisin şuan Rabb'im seni koruyacaktır Allah'a emanet olun rahatla ve uyu canım şeytana uyma Rabb'im herşeyden büyük de rahatla Allah'a emanet olun canım ❤️
(812 puan) tarafından
Bunu hissederek yazdım sizin de hissetmeniz beni mutlu etti kızlar bunu ben her korktugumda nazar için yanımıza ****** yaklaştığında şerli insanların yanıma yaklaştiginda ve şeytanın beni korkutmaya çalıştığında okuyorum inanın kuş gibi oluyor insan korunduğumu hissediyorum böyle sizde yapın inşallah canım ♥️
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤
(812 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
(3,205 puan) tarafından
Bu gece ihtiyacım vardı gerçekten, eşim iş için şehir dışında çocuklar uyudu bi boşluğa düştüm bende☺️
(812 puan) tarafından
Hayiflanmissiniz geçer canım inşirah okuyun bol bol İnşirah okuyun hayırlı geceler Allah'a emanet olun canım anneler ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala girme yazan şeye girmiyorum çünkü hemen  etkileniyorum her bünye aynı 'degil  tabi
(13,825 puan) tarafından
Amin cumlemize canim biz daha buralardayiz heralde burdan hemen yollamiyorlarmis sizin kacinci seneniz
tarafından
Eşimin ilk görev yeri burası tam 5 sene oldu
(13,825 puan) tarafından
Bizimde 4 bitcek canim burda akraba var 12 sene falan olmus daha burda yollamadilar bakalim hayirlisi
(1,156 puan) tarafından
Özelden konuşur musunuz kızlar sürekli bildirim geliyor :))))
tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(3,101 puan) tarafından
E insanin basina ya meraktan ya da baska biseyden dmisler.merak etmeyiverin bukadar korkacaksaniz
tarafından
Canım okuduğumda korkan girmesin yazmıyordu sonradan yazıldı yine de bazı şeyleri her ayrıntısına kadar yazmak zorunda değiller ki üstten de anlatılırdı
(3,101 puan) tarafından
Ya ozaman haklisin baslikta belirtilmesi gerekirdi.kusura bakma  caniim.odana bir Kuran-ı Kerim koy.birilerinede soyle sana okusunlar.felak nas ayetel kursi.vur kafani yat bse olmaz bacim.okuyim istersen
tarafından
Ins canım bakalım okuyorum sürekli
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ben gündüz okumadım dediğini ama zihnini oma yoğunlaştırma kafanı dağıt farklı şeyler ile uğraş yoksa beynin sana oyun oynar 
tarafından
Evet işte uyumaya korkuyorum şimdi
0 oy
tarafından
 O postu unutmuştum hatta yorum yapanın biri de benim ama teşekkür ederim yeniden hatırlattın 
tarafından
Ben napim tekim su an aklıma geliverdi birden
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben girme yazan şeye girmiyorum o konularda olduğunu anlayınca, sonra bende uykusuz kalırım diye korkuyorum, sende girme bence ya merak bazen böyle kötü sonuçlar oluşturuyor
tarafından
Ya şansıma baktığımda öyle yazmıyordu sonradan yazıldı
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Korkan insan da girmesin yazmışlar o kadar
tarafından
Canım sonradan yazıldı ben çoktan girmiştim
(6,825 puan) tarafından
Ne yazmıştı ki görmedim ben
tarafından
Aman boşver canım
0 oy
(15,734 puan) tarafından
Meraklı olmayın sizde yani herşeye bir kılıf buluyorsunuz. İnsanın başına ya meraktan yada gerisini biliyorsun. 

Ben girip okumam mesela biliyorsun durumunu girip okuma şimdi diyeceksin ki dikkat etsinler etmezler canım malesef boşuna yazmış olursunn
tarafından
Canım sonradan yazmışlardı ben girdiğimde yazmıyordu öyle bisey ama en ince ayrıntısına kadar yazılır mi ya
0 oy
(863 puan) tarafından
Gördüm bende ama hepsini okumadım çok korkarım başka şeyler düşün dua et yada konuşabileceğin birini ara oyle kalma 
tarafından
Oyalicam kendimi mecbur
(863 puan) tarafından
Gercekten bazen bende merak edip okuyorum etkisinden çıkamadığım oluyor
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben girmedim canim cunku cenin gibi olmaktan korktum sende girmeseydin keske lohusaymissin bide
tarafından
Canım inan sonradan yazıldı korkan grimesin diye ben çoktan okumustum
(1,022 puan) tarafından
Ha onu gormedim ben direk girmesin yazinca girmiyom hahah
tarafından
Yok bundan sonra tövbe girmem
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Post duruyor mu hala merak ettim 
tarafından
Bilmiyorum da bakma ya boşver
(2,972 puan) tarafından
Ayy buldum duruyormuş ürpertici gerçekten
tarafından
Kız niye baktın Allah iyiliğini versin
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Gecen gün bende böyle post atmıştım. Bir kadın korkunç birşey anlatıyor. Korkan girmesinde yazmadı düşün . eşim gececi çalışıyor evde korkarak ağlamıştım. buradaki dengesiz biri yüzünden. kadın hadsiz gibi üste çıkti ve hakaret etti. Tabi burdaki kızlar sağolsun beni baya savundu. Yaptıkları hiç hoş değil korkunc bir olayı anlatıp insanların akillariyla oynuyorlar. 
tarafından
Dediğim gibi amacım kırmak değil ama ben girdiğimde korkacak grimesin yazmıyordu başlık sonradan değişti altındaki yorumlar daha korkunç en ince ayrıntısına kadar anlatmıştı biri
(1,156 puan) tarafından
Okuma canım bidaha da girme insan çok kötü oluyor
tarafından
Yok yok tövbe girmem bi daha
0 oy
tarafından

Peki gece gece bunu hatırlatman kaç puan :D

tarafından
Çoğunuzun kocası vardır ya  :)
(6,217 puan) tarafından
Valla benimde yok eşim nöbette bugün:) bende gördüm o postu ama korkmam ben öyle şeylerden besmele cek yat uyu
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama suç sen de tüm yorumları neden okuyorsun madem korkuyorsun
tarafından
Canım ben baktığımda korkan girmesin yazmıyordu zaten orda bi yorum ister istemez okudum benim bi huyum var sayfalarca da yazsa biseyi okuyorum vallahi
0 oy
(14,033 puan) tarafından
E baktın cümleler seni tedirgin etmeye başladı çık hemen 
tarafından
Goreceğimi gördüm bana ders olsun :)
0 oy
tarafından
Ayetel kursi oku canim icin ferahlar allah seni her seyden korur  baska seylerle ilgilenmeye calis ara annenle eşinle felan konuş biraz kafan daglir ... Cocugun varmış melek var senin evinde korkma :) cocuguna yakin yat 
tarafından
Ikisinin arasindayim çocukların canım okudum ettim ins bisey olmaz
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Valla ben öyle şeylere girmiyorum 
tarafından
Ya bende girmem ama ben baktığımda korkan girmesin yazmıyordu şansıma okudum
0 oy
tarafından
Ben uyarmistim post sahibini korkan girmesin diye yaz diye herlade sen ondan önce bakmissin
tarafından
Evet evet ben önce gördüm sonradan başlık değişti şansıma
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Öyle postları hiç açmıyorum
tarafından
Ya bende açmam normalde bunda önce yazmıyordu öyle korkan girmesin diye
0 oy
tarafından
Gitmeseydin canım ben bilerek bakmadım okumadım isteyince oluyomuş
tarafından
Canım ben baktığımda korkan girmesin   yazmıyordu sonradan düzeltti yoksa bu kadar bakmazdım
tarafından
Ne yazdı bilmiyomda eşinde yokmuş duavrt bol bol korkma

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 191 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 499 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 443 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yavrunun annesi (106 puan) tarafından soruldu

380,397 soru

11,389,716 cevap

34,895 kullanıcı

...