0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Kizlar oglum 1 yaşına girdi. Henüz bebek düşünmüyoruz ama olursa da başımın üstünde yeri var. Şöyle anlatayım, adetim düzensiz malum dogumdan sonra yerine oturmadı. 45 gunde bir oluyorum tahmini. Birkac gündür midem bulanıyor. Ve çok özür dileyerek söylüyorum birliktelik esnasında kasigima çok ağrı girdi yani hiç başıma gelmemişti böyle bir agri. Baski mi artık bilmem ama ağrıyordu. Adetim 8 gün gecikti acaba gebelik mi bu belirtiler sizde de oldu mu ? Esime diyemiyorum test al evimde eczaneye çok uzak birkac gün daha beklesem m? Emziriyorum bu arada ve korunma yöntemi geri çekilme 

7 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Keşke farklı bir şekilde korunsaydin. Emzirme ve geri çekilme korunma yöntemi olmuyor. Birliktelik gününüz yumurtlama dönemlerine denk gelmismiydi
(782 puan) tarafından
Gelmiş olabilir ama kendinden emin
(1,206 puan) tarafından
O istediği kadar emin olsun bir anlık birşey ;) hakkınızda hayirlisi ne ise o olsun
(782 puan) tarafından
Aynen ya hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Neden eşinden test istemiyorsun ki anlamadım ama gebelik olabilir belkide 
(782 puan) tarafından
Bana diyor ki stres yapıyorsun gecikiyor adetin. Ondan
(912 puan) tarafından
Ahh şu kocalar dikkat et birliktelige test yalana kadar ara ver belli olmaz riske atma
(782 puan) tarafından
27 haziranda cocugun aşısı var o gun kan veririm
0 oy
tarafından
Emzirme zaten korumaz seni . Geri çekilme de kesin koruma değil yani olabilirsin ama bu ay herkeste bı gecikme vardı benim ki 7 gün gecikti yeni oldum mesela 2 kere test yaptım negatif . Ama yinede bı test al 
(782 puan) tarafından
27 haziran da oglumun aşısı var o gun kan vereyim
(2,352 puan) tarafından
Papatya benimde şuan 2 gün gecikti. Senin karın şişliği kaşık ağrın filan bir belirtin var mıydı acaba.
tarafından
Evet vardı hatta genelde gece uyuycm ya anca öyle kendimi dinleyebiliyordm adet olacak gibi karnında hareketler oluyordu
(2,352 puan) tarafından
Bende hiç öyle şeyler yok ya 3. Gün oldu bugün. Ama sanırım doğumdan sonra olabiliyormuş böyle.
tarafından
Olabilir tabiki
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimde 10 fun gecikti kasiklarda ağrı mide bulanma halsizlik hepsi vardi.11.gun oldum çok şükür ama emzirme sırasında hamile olan var canim geri çekilme olayında da zevk suyunda bile sprem bulunuyor o yüzden pek güvenilir değil şahsen yaşadım şuan 22 aylık bi oğlum:)
(782 puan) tarafından
Ne diyim Allah hakkımızda hayırlısını versin
0 oy
(4,659 puan) tarafından
Cnm bizde gericekilerek korunyorduk şuan 7haftslik  hamileyim ;)
(782 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ya varsa da vardır. Merak ettiğim bu belirtilerle kalınır mı acaba kasık ağrısi falan
0 oy
(1,225 puan) tarafından
Git saglik ocagina kan ver biz ne diyelim bacim ayrica geri cekilme korunma yontrmi degil gercek bi korunma yontemi uygulamadiginiz surece zaten hamile kalma olasiligin buyuk
(782 puan) tarafından
Canim ben spiral taktirdim ama düştü daha 2 ay önce. Doktir vücudun kabul etmediğini söyledi. Emziriyorum ne kullanayım nasıl korunayim
(1,225 puan) tarafından
Emzirenler icin haplar var ayrica kondom da var yani geri cekilmeyle surekli acaba hamile kaldmmi korkusunu yasicaksin
(782 puan) tarafından
Kondom canımı acıtıyor o hapları doktor önermediydi
(1,225 puan) tarafından
Ne deyim :D
(782 puan) tarafından
Aksam test yapacam bakalim
0 oy
tarafından
Olabilir keşke daha sağlam korunsaniz hakkınızda hayırlısı olsun
(782 puan) tarafından
Spiral taktirmistim vücudum kabul etmedi düştü

İlgili sorular