0 oy
229 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hayırlı sabahlar kızlar Allah aşkına bu pahalılık nedir dün toptan alışveriş yaptığımız markete gittik herzman aldığım bez 86 adet 256 TL olmuş Allah yardımcımız olsun çalışan eşlerimize hanımlarımza rabbim kolaylık nasip etsin AMİN... 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Aşırı pahalı evet 25tlye aldığım emzik 85 tl olmus oda kayıp ettik diye mecbur aldim
(75 puan) tarafından
Bende öyle ya Bi Biberon alıyım çantada dursun ne olur olmaz diye baktım ki aman aman geri bıraktım
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Evet ya aşırı pahalı kızlar inanın ne yapacaz bilmiyorm 
(75 puan) tarafından
Eşimde öyle napıcaz deyip duruyo allahtan köyde oturuyorumda yiyecek bişiler ektim
0 oy
tarafından
Normalde çoğu eksiklerimizi toptancidan alırız bu ay siparişler gecikti oğlumun da bezi bezi bitmişti geçen gün 17 adet beze 75 tl verdik hala içime oturuyor ve maalesef bugün tekrar almam lazım ama bimin bezini alacağım bu kez valla Rabbim darda olanların yardımcısı olsun inşallah 
(75 puan) tarafından
Bi süzme peynir aldık 56 lira eşimle karar verdik koyunları sağma ya devam edicez
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla gidişat kotu 
(75 puan) tarafından
İmkan buldukça kenara koymaya çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 967 göst.
0 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
5 cevap 258 göst.