0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar satın almadığım hediye gelen bazı kıyafetler var kullanılmış olanlar da var kullanılmamış olanlar da var ama hiçbirisinin askısı yok üzerinde Tabii ki bende de büyük normal kıyafet askıları var Ben bugün Bebeğimin kıyafetlerini yıkayacağım ütüleyeceğim ama nereye yazacağımı bilmiyorum çünkü askılarımın hiçbiri olmaz küçük bebek askıları da bayağı pahalı baktım ben kıyafetlerin hepsini asmayı düşünüyorum Siz neler yaptınız katlayıp mı koydunuz bende mi katlamalıyım

Bebeğimin kıyafetlerini kendi dolabımın içine koyacağım kıyafetlerini koyacağım bölümün resmini çekip attım Sizce buraya Buraya nasıl bir dekor verebilirim

Bu bölümü komple boşaltacağım sadece bebeğim için ayıracağım

image

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣
-Reklam-
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Ben takımları astım battaniyelerini zibinlarinı durdum öyle koydum canım küçük olunca hepsi katlanmiyor zor oluyor
tarafından
Kucuk askilar yok iste ya :(
(11,084 puan) tarafından
O zaman katla koy canım
tarafından
Tamam canim oyle yapayim  madem :(
(11,084 puan) tarafından
Yer kaplamamasi için alt donları asabilirsin ama battaniye veya örtüleri de büyük askılar var dediğin için dedim canım
0 oy
tarafından
Bende beklim burda 
0 oy
(809 puan) tarafından

image

image

fikir olabilir bende bu şekilde yaptım 
0 oy
tarafından
Herşeyi annem aldı askısına kadar büyük olanları kaldırdım küçük olanları astım . Birde oda yaptım ben kocaman dolabı var katlayıp koyduğum da var 
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Bimde askı var 5li 5.90 di sanırım askı lazım oluyor illaki
(1,170 puan) tarafından
Evet ben de öyle almıştım
(301 puan) tarafından
Suan var mi
0 oy
(311 puan) tarafından
Durum yoksa katlayıp koyacaksınız yapacak birşey yok ben ebebekten alıyorum genelde hepsinin askısı oluyor ayriyetten a101 e gelmişti ordan stok yapmistim
0 oy
tarafından
Benim her kıyafet askisiyla verildi kasada hediye gelende askisiyla geldi hiv birinide atmadım hatt fazla bile aski var 
(134 puan) tarafından
Birsey almana gerek yok aski istiyorsun veriyor bazisi veya istemek olmaz dersen aski alicam satiyomusunuz de kimisi oyle veriyor satmiyorlar
tarafından
Aski icin kiyafet almıyorum zaten aldığım zaman kasiyer askıyı çıkarmıyor askiyla veriyor o sebeble cik var demek istedim
(134 puan) tarafından
Kusura bakmayin ben kendi yorumumun altina yazacaktim sizinkine yazmisim sizin yazdiginiza yorum yapmadim yani.
0 oy
(134 puan) tarafından
Bebek magazalinin bazilari aski isteyince veriyor 
0 oy
tarafından
Ben hep aldığım askıyls geldi bir sürü katlıyorum canım dolab alıcaz ozaman asarım katlı durmak zor oluyo
0 oy
tarafından
Ben aldığım bütün kıyafetlerin askılarınıda almıştım mağazadan vermişlerdi

Hediye gelenlerinde askısı vardı askı sorunu yaşamadım ben 

Takım olanları askıya 

Tekli alt yada üstleride katlayıp koymuştum
0 oy
tarafından

Askınyerine dolabının ölçülerine göre bunlardan alman daha kullanılşı olur 4 5 tane rafın olmuş olur böylece. 

image

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ebebekten ürün alırken falan askı veriyolar sn alışveriş yaparken askı iste belki verirler bn a101den almıştm ama 3 yıl oldu arada geliyor sn orayada bak ama asmakta şark değil katla koy
0 oy
tarafından
Dolap içi düzenleyici kullan ben hepsini katladım bir kaç şey astım kırışma vs olmuyor zaten bir süre sonra takmıyorum kırışsada ütüler giydirirm diyorum yetişemiyorum çünkü
0 oy
(2,685 puan) tarafından

Ayrı dolap olmayınca zor oluyor. Ben de bu şekilde kullanıyorum mecbur :)

image

0 oy
(351 puan) tarafından

Ben tekzenden almıştım aynısından çok kullanışlı bebeğimin dolabı için 

image

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 189 göst.
0 oy
16 cevap 212 göst.
0 oy
37 cevap 593 göst.