0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Adetim dün bitti bugün spiral takıldı kanamam var şuan normal mı bide kasik ağrım var spiral takan lar yardımcı olur musunuz

4 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Evet bikac gun sürer ve 2 3 ay adet dönemlerin yoğun ve ağrılı olabilir ama düzeliyor 
tarafından
Sizde spiral var mı varsa ne zaman dır var kayma oluyo diyolar ya
(333 puan) tarafından
Evet Var canim 1.5 yil oldu taktirali sadece 2 3 ay düzensiz ve yoğun kanamam oldu düzeldi amakayma oluyor evet ama hissedersin anı durulmucak şekilde sancı oluyor
tarafından
Çıkarınca gebelik olur inşallah ondan korkuyorum bide allah korusun
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Normal canım ben 40liyken taktirdim daha adet olmadım 5 ay oldu ara ara 2 3 gün lekelenme oluyor sprelden dolayiymis ilk takildigi zaman kanamam oldu 3 4 gün agrimda olmuştu 
0 oy
(917 puan) tarafından
Evet bende takınca birkaç gün kanama lekelenme olmuştu normal sadece kontrolleri aksatma yeterli 
tarafından
Ne kadar oldu spiral takali bir sikayetiniz var mi
(917 puan) tarafından
Canım ilk aylarda lekelenme öldü sonra düzene girdi 2.5 yıl kullandım bir şikayetim olmadı ama şimdi çıkardım hamile kalamiyorum
tarafından
Ne zamandır hamile kalamıyor sunuz bende bundan korkuyorum ya  doktora gittiniz mı
(917 puan) tarafından
Canım 9 aydır kalamadim evet doktora gittim bir sorun yok 1 seneye kadar denemek normal dedi 1 sene dolunca gel dedi olur merak etme dedi dr
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Olur cnm bnmki damla damla 25 gün sürdü1 haftada agrım oldu
tarafından
Spiral takali ne kadar oldu peki geçti mı kanama lekelenme
(1,451 puan) tarafından
1 buçuk sene oldu cnm geçti kanama adet olurken ilk aıralar çok kanamam oluyodu agrım oluyodu oda düzeldi gibi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
0 oy
3 cevap 198 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyynomm (1 puan) tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...