0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Hanımlar 20 haftalık hamileyim 

Saçlarımı çok sık boyayan biriyim hamileliğimde kesinlikle boyamadım ama saç boyaya alıştığı için kaşıntı dökülme ve kepeklenme aşırı derecede oluyor boyayanlar bilir 

Boyamak istiyorum ama bebeğime zarar gelir mi bilmiyorum  İlk üç ay tavsiye edilmediğini tek biliyorum 

Doktoruna danışan oldu mu bu konu hakkında yada bilen var mı   ben sormayı unuttum 

3 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Genelde tavsiye edilmiyor boya ağır kokuyor ama bazı Dr dip boyası olmadan izin veriyor kendi druna sor bebeği tehlikeye atmaya değmez 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amonyaksız boya kullan canım . Zaten bi süre sonra dibleri çıkınca yeniden boyamaya ihtiyac duyuyorsun.

Bildiğim amonyaksiz marka akos var. başkalarını araştır istersen
0 oy
tarafından

Valla kuzm ben 32 haftalıkken evde kendim boyadım 40 dk deilde 25 dk falan durdurdum bide açık havada balkon falan da olabilir havadar bı mekanda boyanabilir ben boyadım şimdi kızım 3 buçuk aylık şükür bı sıkıntı yok hatta boya muhteşem kokuyordu :D benim yengelerim falan da hep hamileyken emzirirken boyarlar hiç bı sıkıntı görmedim ben sadece dediğin gibi ilk 3 ay boyanmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 118 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
30 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
2 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu

381,160 soru

11,410,683 cevap

34,951 kullanıcı

...