0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kizlar bebeğim şuan 10 aylık çalışmak zorundayım ama bebeğimi bırakacak kimsem yok bu ay mesela kirayı ödeyemeyecek duruma geldik eşimin yuzunden bekarlikda yaptığı borçlarını ödüyoruz gizli saklı hep bi yerden borcu cikiyo evlendik evleneli sayılı evime dogru düzgün alışveriş yapmisizdir oyun borcu felan yaptı evliyken sıkıntım büyük oğlum için çalışayım dedim annene söyle baksın başka yolu yok yokluk yuva bozar bir süre sonra hatalı olanda bizi bu duruma sokanda eşim annesi bakamam demiş eltimin oğluna baktı etti onların yuvası bozulmasın çalışıyorlar diye bize hayır çekti ele avuca gelmiyo sizin oğlan büyük olsa bakarım bilmem ne diğerini bıraktıkları da da 1 yaşındaymış kendimi çok sıkışmış çaresiz hissediyorum agirima gitti bayramda bile evine gitmek istemiyorum artık 

6 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Annem bakiyor allah razı olsun 
(46 puan) tarafından
Abimler annemle birlikde yasiyolar 3 çocuk var evde benim annem bakarım dedi ama evimiz çok uzak evide tasiyamiyoruz kiralar uçmuş
(4,285 puan) tarafından
Mecbur o zaman ya evi tasiyacaksiniz ama evde kalabalık anlaşılan bakıcı tutmak daha iyi gibi
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Bakıcı tutacaksınız kimseniz yoksa, başka çare yok. 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Kreşe falan ver canım elinde kalanı kendine bebeğine harcarsın. Sakın fatura kira yüküne yada maaşını kocana verme olayına girme yoksa o borçlar daha çok katlanır kendi sorumlusunu bilsin 
(182 puan) tarafından
Katılıyorum
(46 puan) tarafından
1 yaş için kreş oluyomuki kıyamıyorumda çok küçük
tarafından
Var canım burda 1 yaşında almaya başlıyorlar bakım.evi geçiyor
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Hafta içi annem haftasonu kayınvalidem bakıyor. Haftaiçi çalışıyor kaynanam yoksa haftaiçi de vermez anneme
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım bildiğim kadarıyla 2 yaşından önce kreş olmuyor mecburen annene birakman gerekir ya da guvenilebilir bir bakıcı bulursan öyle olabilir ama bakıcı ücretleri ne durumda o da ayrı bir sorun hem de güvenilir birini bulmak zor. Ben şu an izindeyim 1 buçuk ay sonra başlayacağım kayınvalidem bakacak seninki neden öyle yapıyor anlamış değilim hayat şartları zor sonuçta insanlar mecbur çalışmaya 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Annem yakın ev gelip bakıyo canım 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 685 göst.
23 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.