0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Baya bir kötüydüm tansiyonum düşmüş sarhoş gibiydim hamile olduğumu söylemeyi unuttum ya eczane kullanabilirsin dedi ama doktora sorsam mı bilemedim zararı olur mu? Antibiyotik burun spreyi ve kulak damlası 

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız insan hamile olduğunu söylemeyi unutur mu :) ben olsam tekrar giderim sağlık ocğın nolur nolmaz 
tarafından
Ya bir anda giderken bir kötü oldum sıcaktan mı oldu anlamadım zor gittim iki adımlık yolu dedim böyle tansiyonun bakalım dediler o sıra sarhoş gibi olunca unuttum valla =) ama göbeğim vardı 6 aylığız görmüştür herhalde =)
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Hamileyken dışım ağrıyordu largopen verdi doktor kullandım sorun olmaz dedi
0 oy
(564 puan) tarafından
Gebelikte antibiyotik önerilmiyor çok çok mecbur kalmadıkça canım. Largopen antibiyotik. Otrivine zaten burun damlası içinde kortizon var çoğunun. O da kullanılmıyor hamileyken. Diğer ilacı bilmiyorum. Hamile olduğunu bilse muhtemelen bunları yazmazdı sana doktor. Ben 9 ay burun tıkanıklığından çektim yinede kullanamadım otrivine
0 oy
(182 puan) tarafından
Otrivini tavsiye etmem içinde kortizon var doktorum kortizonlu spreyler kullanma demişti burnum tikandiği zaman. Diğerlerini bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
5 cevap 142 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

379,144 soru

11,349,391 cevap

34,814 kullanıcı

...