0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Calisan anneler var mı aranızda sabah işe giderken çocuğunuzu siz mı goturuyo sunuz evlerine onlar mı sizin eve geliyo her sabah çocuğu sabah erkenden kaldırıp götürmesi zor oluyor mu

7 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kayınvalidem sabah eve gelip bakıyor ben çıkarken uyuyor oluyor eğer ona bıraksam uyanır hiç bırakmadan bi kaç kez markete falan giderken bıraktım akşam üzeri onda bile sıkıntı etti ağlamış çok 
tarafından
Evi size yakın mı bu sefer onlara yük olcak degil mı her sabah bize gelse zor bir durum ya
(4,089 puan) tarafından
Aynı sitede oturuyoruz arada 3 bina var tabi onlar içinde zor oluyor ama yapacak bi şey yok ki gün boyu huzursuz olunca da eziyet
-Reklam-
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Annem eve geliyo canım sabah geliyo öğlen ben gelince gidiyo 
0 oy
(485 puan) tarafından
Gelip bakacak birini bulun, götürerek baktırmak çok mantıklı değil. 
tarafından
Izye kayinvalide her sabah gelmesi de zor onlarında düzeni bozulcak sabahları ben görürsem sabah köründe çocuğun uykusu bozulcak
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben kursa gidiyordum sabah birakiyordum kayinvalideme 8 bucikta uyandirip emzirip oyle
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Benim çocuklar erken uyanıyor sıkıntı yaşamıyorum ben uyandırdigim da oldu o Zaman üzülüyorum tabiki.. eşim beni işe bıraktıktan sonra çocukları anneme götürüyor.. bir ay sonra kızım kreşe gidecek oğluma da komşum bakacak inşallah zamanla oturuyor herşey 
0 oy
(2,958 puan) tarafından
Komşum bakti eve geliyordu
0 oy
(839 puan) tarafından
Sabah giderken bebek bakim evine bırakırım uykusu duzenli zaten sütümü sagar oraya bırakırım kucuk canta hazırlar corba yoğurt meyvesini balik kraker yemeyi sever onu bırakırım bol bol kıyafet bırakırım kaynanama da o halleder aksam  5 gibi uyanir oglen uykusundan 10 dakika sonra servise biner kaynanam alir evin önünden zaten 
tarafından
Kaç aylık çocuğunuz zor işiniz sizinde allah yardım etsin canim
(839 puan) tarafından
9 bucuk aylık

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (785 puan) tarafından soruldu
0 oy