0 oy
79 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar 15 günlük bebeğim var göğüs ucum yok tutmuyor bende göğüs ucuyla emziriyorum bi 15 dk bi göğsümü 15 dk diğer göğsümü emiyor ama doymuyo heralde emzirme bitiminde ağlıyo hala aranıyo bende bu yüzden her emzirme sonrası mama veriyorum 1 ölçeklik hemen rahatlıyo uykuya geçiyor sütüm az galiba emerken fazla yutkunma sesi gelmiyo acaba yanlış mı emziriyorum da doymuyor diye düşünüyorum

3 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benimki  o zamanlar doyunca geri cekilirdi
(274 puan) tarafından
Benimki de cekiliyo ama 5 10 saniye sonra ağlamaya başlıyo tekrar meme istiyo 1 bucuk saat memede kalıyo ve hala aranıyo mama verince uykuya geçiyor hemen
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Aslında meme ucu olmasa bile emzirebilirsin normal bir şekilde, çünkü ucunu tutmuyo sonuçta bebek sadece. Emzirme eğitimi aldım canım ben, tavsiyem silikon ucu bırakıp o şekilde emmesini saglaman
(274 puan) tarafından
Denedm canım ama öyle asla almıyo cok ağlıyo 10 gün küvezde kaldı hemşireler de denedi almayınca göğüs ucuyla emzir dedi ama bi sağlık ocağındaki ebemizin yanına gidip emzirme eğitimi alıcam
0 oy
tarafından
Ben 45- 50 dk emzirdigimi hatırlıyorum süt varken bile doymayan doymuyor mamaya başladım doyar oldu 
(274 puan) tarafından
Hem emzirmeden sonra 1 ölçek yapıp veriyorum yoksa durmuyor ağlıyo hep canım
tarafından
Canm meme reddi yaşarsın haberin olsun dikkat et
(274 puan) tarafından
Bende ondan cok korkuyorum ilk bebeğim biberon yüzünden beni hiç emmemişti
(274 puan) tarafından
Kaşık biberon almak istiyorum onunla meme reddi olmazmış heralde
tarafından
Valla bilmiyorum. Ben günde iki kere biberon veriyordum yine de bı ara meme reddi yaşadım zorla meme aldı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
19 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esmosum (7,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu

379,171 soru

11,349,966 cevap

34,817 kullanıcı

...