0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (1,537 puan) tarafından
annemle babam yıllar evvel ayrıldı 20 sene oldu ne aradı ne sordu babam hiç görmedik annem büyüttü babam birinden haber göndermiş ilk defa haberini aldık haber gönderdiği kişinin ayaklarına kapanmış nolur kızlarımla beni konuştur diye numaralarımızı istemiş bizden hariç 4 kızı daha olmuş başka kadından bitane evi varmış babamın onu kardeşimle benim üstüme yapacakmış aracı az önce aradı onun bişeyini istemiyorum kardeşime yapsın kardeşimin numarasını ver dedim ağlıyorum kardeşlerim onu çok özledim 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yaa kıyamam. 

Bence baban bir kez bile olsa görüşüp konuşmayı hak ediyor. Bir kez dinle ve sarıl çünkü seninde ihtiyacın var bence :(
(1,537 puan) tarafından
Evet canım bende ağladım boşaldım rahatladım kafamı topladım aracıyı tekrar aradım belki gerçekten pişman olmuştur oda bizi özlemiştir ilerde içimde kalsın istemiyorum ölümlü dünya numaramı vermesini söyledim
tarafından
Çok iyi yapmışsın canim ❤️
(1,537 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
+1 oy
(1,133 puan) tarafından
20 senedir nerdeymiş şimdi mi gelmiş aklı başına. 

Aha benim babamdan bir tane daha evi de batsın mallı da yine babandır amenna ama kanma tekrar gider tekrar bir yıkım yaşarsın tam alışmışken yokluğuna 
(1,537 puan) tarafından
İlerde pişman olmak istemiyorum belki gerçekten oda pişman olmuştur canım aracıya numaramı vermesini söyledim
+1 oy
tarafından

Senin özlemine içim yandı ❤️ Rabbim kalbini ferahlatsın. 

Ama babanın bu acil görüşme çağırısı bana çok samimi gelmedi. Senelerce hiç aramadan sormadan birde 4 kız çocuğu sahibi olan adam , muhakkak bir işi düşmüş olacak ki evi size yapacağını soyleyip diğer çocuklarını boşta bırakıp sizin tarafa geçmeye çalışıyor. Çok masum gelmedi 

(1,537 puan) tarafından
Ağladım rahatladım canım bilmiyoruzki ne durumda iyi mi kötümü ama uzanan eli geri çevirmek istemedim adama çok yalvarmış çünkü bi kere konuşalım bakalım ne diyecek benimde içimde özlem var
+1 oy
(913 puan) tarafından
Canım sonradan pisman olursun bence ulaş konuş içindekileri anlat en azından Rabbim yardımcın olsun 
(1,537 puan) tarafından
Ağladım rahatladım canım birazda düşündüm İnan mal mülk değil bizim yıllardır beklediğimiz bi adımdı pişmanlık adımı şimdi o bi el uzattı bizdende gitmez ise bunun vicdanı bizi uyutmaz gerekeni yaptım aracıyı aradım numaramı vermesini söyledim bakalım belki son bi kez sesini duymak nasip olur
(913 puan) tarafından
Canım benim inşallah herşey beklediğinden güzel olur bütün yaralarini sarması imkansiz ama belki acısını dindirir
(1,537 puan) tarafından
Daha önceden içimde bi boşluk var diye post açmıştım belkide onun huzursuzluğunu yaşıyordum herşeyim güzel ama rahat değildim çünkü iyi veya kötü haber yoktu inşallah canım dediğin gibi olur sağolasın ♥️
(913 puan) tarafından
İnşallah canım benim güzel haberlerini bekliyorum inşallah ♥️
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ağlamna üzüldüm ama kötü günde arayıp sormayani iyi günümde ben de sormam karar senin yıllar geçmiş bn büyümüşm bu saatten sonra gelenin bana hayri olmaz
(1,537 puan) tarafından
Bi bağımız zaten yok artık olmazda ama uzanan eli geri çevirmek beni vicdanen rahatsız etti bazen insan karşı tarafın sadece pişman olmasını ister ben bubu duymak istiyorum o insandan bi boşluğum var çünkü bunu kimse dolduramadı babanın yerini annenin yerini onların bıraktığı boşluğu kimse dolduramaz ama pişmanım desin ya bu kadarını biz hakettik
0 oy
(1,972 puan) tarafından
20 yıldır aklı neredeymiş. Kesin bi çıkarı vardır işi düşmüştür. İnsanlara güvenim sıfır. 
(1,537 puan) tarafından
Güvenilecek kadar sırtımı yaslarmıyım asla ama bi kez olsun konuşmak benimde hakkım değilmi sesini tanımam sokakta görsem bilmem bunlar insanı yaralayan şeyler
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Keşke herkes anne baba olmasa 
(1,537 puan) tarafından
Keşke ....
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Dğer çocuklar evi size yedirmez baban yaşlandıkça korku sarmıştır ahiret korkusu boşver şimdiye kdr nerdeymiş
(1,537 puan) tarafından
Evinde falan değilim ama içimde ona karşı vicdan azabı kalsın istemiyorum
(7,768 puan) tarafından
Canım sanki o şuan yamancak yer arıyo ötekiler bakmayız dedi kesin bu da evim vr ben her yere sığarm gibisine düşünüyo gibi ama dene bakalm altından ne çıkacak
(1,537 puan) tarafından
Yine bakarız canım öyle olsa bile ev umurumuzda değil ordada kardeşlerimiz var biz zaten öyle şeyi kabul edecek insanlar değiliz kimse mağdur olmasın eğer içinde pişmanlık varsa gelsin arasın pişmanlık görürsek bakarız
(7,768 puan) tarafından
Valla helal olsun canım ben yapamazdm sanırm ya
0 oy
tarafından
Oleceegi aklına gelip vicdan yaptı muhtemelen. Bizde de farklı versiyonu olan bir akrabam var. Bence sonradan keşke dememek için görüş derim ama sen bilirsin tabiki. Evi de alın zaten yıllarca annen bakmış onun da bir faydası olsun en kötü satarsınız.
(1,537 puan) tarafından
Evi falan istemiyoruz canım kardeşimlede konuştuk bizim içimizde merhamet var yıllardır ondan bi adım bekledik durduk pişmansa bağrımıza basarız değilse yolu açık olsun
tarafından
Pismandir yoksa yıllar sonra niye ortaya çıksın insanlar yaşlanınca vicdan muhasebesi yapıyorlar.
0 oy
(501 puan) tarafından
Bizim.gibi ... bizde 13 yıldır görmüyoruz arayıp sormaz asla oda evlenmiş kızı olmuş. Bana bi kerecik kızım demedi. Şimdi ki kızı el bebek gül bebek. Bir kere ben görüştüm Allahbrizasinicin ama yok alamadım.baba kokusunu hoş zaten nasıl kokar bilmiyorum.. birdaha da asla arayıp sormam görüşmek istese istemem.benim için ÖLDÜ! hep bi yanım eksik o yüzden ama asla affetmem . Anneme beyin kanaması gecirrti sokakta kaldık.  Gerçi onunlayken de aç kaliyorduk Allah senin benim bizim.gibilerin hakkını alsın. 
(1,537 puan) tarafından
Bizimde buna benzer yaşanmışlıklarımız var ikimizde birbirimizi iyi anlarız seninle ama bi el uzandı bize ölümlü dünya ve ben o eli geri çevirmek istemiyorum onun yarattığı boşluğu kimse dolduramadı sende bilirsin dolmuyor sadece yüzüme pişmanım desin belki bu beni biraz olsun rahatlatır yıllarca bastırdığım duygum baba hasreti
(501 puan) tarafından
Evet gerçekten bu hafifletir pismanim dese de beni etkilemez ben sarıldım ya o zaman bile beni etkilemedi bilmiyorum çünkü baba nasıl kokar nasıl baba denir 1 kere bile demedim o vana kızım demediginden Allaha bıraktım. Artık size de insAllah hayırlı kapılar açılır altından başka b.k çıkmaz inşallah.  Böyle yaptı bizim ki kardeşime annenden özür dilicem birlescez dedi kardeşim de inandı ve geldi dövdü annemi adi ******** geberik  . Hastanelik etti de bize de tembih etti banyoda düştü diceksiniz diye
(1,537 puan) tarafından
Ne kötü şeyler yaşatmış baban çok üzücü gerçekten biz birlikteyken bi çok şeye şahit olduk çocukluğumuz burnumuzdan geldi böyleyse hiç gelmesin daha iyi soğumakta haklısın
(501 puan) tarafından
Evet aynen öyle ama InsAllah senin kardeşlerinin içi Bi nebze olsun soğur gerçekten şu an çok iyi anlıyorum insAllah iyi olur.
0 oy
tarafından
Ben evlatlığım ve biyolojik babam aslında akrabamız. Annemin kardeşiymis yani. Hep de yakın olmuşuzdur ailece tabi ben o zamanlar bilmiyordum.  Seneler sonra konuşmak istedi benimle, bir şans verdim. Bunu anlatmamın sebebi eğer konuşmazsaz içinde ukte kalacak olması. Acaba ne diyecek? Neden bizi aramadı diye düşünüp duracaksın belki uzun bir süre. O yüzden en azından bir dinlemeni tavsiye ederim 
(1,537 puan) tarafından
Yo yo bende konuşmak istiyorum hatta onun gözünün içine bakıp gerçekten pişman olduğunu gördüğümde babam der yine bağrıma basarım
0 oy
tarafından
Babadır görüş pişman olmuş belli neden gittin diye de konuşmalısın herkes 2. Şansı hak eder
(1,537 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bi kez olsun konuşmayı bizde hakettik
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Sonuçta kötü de olsa hayırsız da olsa o kişi senin baban canım 20 yıl sonra bile olsa ulaşmak için çaba harcamış belki daha önce de aradı bulamadı kim bilir? Görüş için rahatlasın bence 
(1,537 puan) tarafından
Kesinlikle yok ben onuda dinlemek istiyorum içimde kocaman bi yara var eksikliği hep oldu hep huzursuz yetersizdim en mutlu anımda bile bunun sebebi o eğerki gerçekten pişman olduysa ben ona kapılarımı sonuna kadar açarım ölümlü dünya eyvah demek istemiyorum
0 oy
(4,145 puan) tarafından

Sız kac kardes siniz cnm annen sag mı? Bızıde annem tek büyüttü babam olacak kişi babalık yapmadı.  iki kızı var boyu kadar, onlara kendini adamıs bız kımız ki:(

(1,537 puan) tarafından
2 kardeşiz canım anneme allah uzun ömürler versin sağ bizimkide öyleydi işte bilmiyorum verdim numaramı ararmı öyle bekliyorum inşallah sizinkide sizi arar canım pişman olup İnan o bile rahatlatıyor insanı bi nebze olsun rahatladım
(4,145 puan) tarafından
Cnm bız gorusuyoruz ama bizimle yasamıyor bı ben evliyim zaten kardeslerım bekar, 4 kız kardesız.. Cok pişman babam ama iş işten gectı artık. Baba nedir bilmedik bir yanımız hep eksik kaldı

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 930 göst.
16 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,185 soru

11,350,729 cevap

34,818 kullanıcı

...