0 oy
1,559 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Ben 4 yıldır evliyim birlik oturuyoruz 4ay önce kayinvalidemle kavga ettim hiç anlaşamıyoruz 4 yılllık geliniyim bi çorap almisligi yok evini temizlerim yemeğini yaparım ve 2 yaşında bir yavrum var velhasıl kelam kavga ettik 2 ay aynı evin içinde konuşmadık kendimi odama kapattım eşime evini ayır artik dedim tmm diyo yaparım filan ama biliyorum annesinden ayrılmak istemiyor şuan 2 aydır memleketteyim babamlara geldim saolsunlar evi ayirmayana kadar göndermem seni diyo ama eşimle ayrı kaldık ne zaman ev meselesini açsam konuyu degistiriyo biraz sabret bekle diyo yaptığı hiç bir şey yok oyalıyor beni burda keyfim iyi ama insan nereye kadar baba evinde kalirki bosanalim madem dedim istemiyor annemden özür dilemeyene kadar gelme dedi babam çok kızdı bu kelimesine göndermem diyo ama annem gitmemi istiyor sanki onlara yük oluyor musum gibi hissediyorum aradım eşimi ev tuttun mu diye çünkü arkadaşlarının evi var 2 tane boş bana dediği şey bu ev yok evi ayırmak istemiyorum kalın orada allah sana hiç bir zaman yuva nasip etmesin bir ev nasip etmesin hep sürünürsün dedi ve teli kapattı bir haftadır konuşmuyoruz sizce nasıl hareket etmeliyim oraya gitmek istemiyorum eşimi tanıyamıyorum uzun oldu hakkınızı helal edin 

54 Cevaplar

+40 oy
(3,259 puan) tarafından
Anasının a..na girsin geri inşallah. Elin kızına sebep olursun kendi çocuğuna zulüm insan mı ya bunlar
(396 puan) tarafından
:))))) +++
(933 puan) tarafından
Very nice ❤❤
(1,831 puan) tarafından
Keşke 1 değil bin kere artılayabilsem
tarafından
Aradigim yorum :Dd
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
 adam seçimini yapmış biz ne diyebiliriz ki 

Beklemede kal kılını bile kıpırdatma 

Ailenin evinde fazlalık değilsin,böyle hissetmen normal,zamanla herşey yoluna girecek
(48,690 puan) tarafından
bide sürekli evi sorup durmasin iyice inada bindirip havalanir
tarafından
Kesinlikle katılıyorum +1
+1 oy
(1,733 puan) tarafından
Gitme kararlı ol o gelip özür dilesin bu yani ağzımı bozmam şimdi lan madem annenizden ayrılamıyordunuz niye evlenıp başkasına sebep oluyorsunuz analarının şeyine geri sokcan bunları rahat rahat yaşa orda dıycen 
+1 oy
(620 puan) tarafından
Bacım babanın evinde olmana ragmen hala evi ayirmamks kaç ay geçmişse sen daha da ayırır diye bekleme benden sana demesi sevgi işini de bı kenara bırak yol yakınken araya da bu kadar olay soğukluk gitmisken ipleri kopart derim bu kadar ana kuzusu olanla olmaz 
+1 oy
(1,499 puan) tarafından
Bırak ellleme kalsın orda doysunlar bi birbirlerine anne oğul hele bir huzura kavuşsunlar sen yoksun ya ! Ulan bu erkeklerin beynine .................... Gram zeka beyin olmazmi bir insanda ya olum anan senin karını kovdu evden senin karını senin çocuğunu hâlâ mi körsun yaa hâlâ mi göremiyorsun seni ne kadar sevdiğini... Belki diceksinizki sana demesi kolay ama Allah rızası için böyle erkek senin hayatında olsa ne olmasa ne en azından kalabalık yapmasın s......ktirsin gitsin ayı 
+1 oy
tarafından
Eyer gidersen hayatinin en buyuk hatasini yapmis olursun cunku artk kadrin kymetin kalmaz dicekler sana bizmi gel dedik sen kendin geldin gitme eninde sonunda gelip alacak seni
(548 puan) tarafından
+++++
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ailen arkanda yol ver gitsin
0 oy
tarafından

O adama hala eşim mi diyosn 

Evlilik yuva denen sey yok ortada 

Boşan dah iyi 

Saygi sevgi kalmams esinde belli istemyo istese hemen ayri eve cikarirdi seni

0 oy
tarafından
Nasıl bir terbiyesizliktir bu yaa
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Anasının eteğinden ayrılamayacaktı madem niye evlenipte senin başını yaktı ki baban arkandaysa boşan o zaman
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle boşan anne kuzusu ya başka bişey değil..
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Bırak Allah aşkına kendi ailesini kuramamış anasının dizinin dibinde otursun annen de bence gitmeni istediği için değil yuvan bozulmasın diye öyle söylüyor şu an çok duygusal olabilirsin aklını kullan 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bence baban arkandaysa asla gitme, eğer gidersen sonraki olacaklar daha ağır olur, annen git istemez ama yuvan yikilmasin ister canım asla yük hissetme kendini onların canisin sen
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kesinlikle gitme ayrı eve gidene kadar surunsun
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama senin nasıl hareket etmeyelim diye düşünmene gerek kalmamış, kalın orda demiş adam, zorla gidecek değilsin
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle dönme. Eşinlede konuşma bırak o derdine düşsün. 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Baban arkanda olduğu sürece korkma. Annende yuvan yıkılmasın diye yapıyordur seni istemediği için değil. Bırak eşin biraz özlesin aile evlat ne öğrensin ki ikna olsun ev meselesine keyfine bak şimdilik 
0 oy
tarafından
Babanı ezip gitme bence bu kadar lafın üstüne canım ortada evlilik kalmamış sizi düşünse zaten baştan ayırırdı evi o i.t sizi aile olarak benimsemememiş anasından kopamamış böyle bir evliliği sürdürmenin anlamı yok hele ki o bedduadan sonra bir dakika bile dönmeyi düşünme 
0 oy
tarafından
Gidipi ayri ev tutsanda sorunlar bitmicek bu adamla  
0 oy
(154 puan) tarafından
Annene yük olsan bile kovsa bile gitme derim kocanın anasina hizmet edicegine annenin evini temizle yemeğini yap daha iyi öyle adamdan babada olmaz kocada

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 503 göst.
0 oy
10 cevap 634 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
0 oy
4 cevap 265 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Semabulut (4 puan) tarafından soruldu

380,087 soru