0 oy
133 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,146 puan) tarafından
Kızlar lcw onlineden bebeğim için alışveriş yaptım bugün geldi ama kimisi küçük kimisi büyük bide lcw magazada olan ürünler kalitesinde değiller sanki gerçi mağazada 2 3 parçaya 260 veriyorum onlinede 10 parça ürün aldım o fiyata sorun şu ki içinden fiş fatura vs çıkmadı bu ürünler mağazada değilim oluyor mu yakın zamanda onlineden alıp magazada değişim yapan var mı varsa fişsiz nasıl oluyor kız kardeşim çalısıyor ona sordum emin değilim ama değişim kalktı diye biliyorum dedi eşim giydir gitsin diyo ama içime de sinmiyor yazık ya az giyecek büyük olanlar da giyemeden yaz bitecek elimde kalacak gibi 

6 Cevaplar

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Daha yeni değiştim fatura da uygulamanın siparişlerim yerinde sipaeis içine girdiğinde var orda 
(4,146 puan) tarafından
Çok saol canım bilgi için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fatura siparişlerim bolumunde e fatura şeklinde indir onu 
(4,146 puan) tarafından
Saol Esma kuşum :)
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben geçen gün iade yaptım mağazadan canım uygulamadan almıştım. Ertesi günde karta yattı iade parası. Sadece sipariş  takip numaranı kargo gelen kişinin adı soyadı telefon numarası bilgisini alıyor o kadar. Olmuyorsa ver boşver başka Bi eksiğini alırsın
(4,146 puan) tarafından
Aynen canım 3 6 ve 6 9 aldım kalıplar Bi tuhaf geldi gözüme çok saol bilgi verdiğin için
(351 puan) tarafından
Bende öyle yaptım 9 12 ve12 18 aldım küçükleri verdim rica ederim ☺️
(4,146 puan) tarafından
Büyükler de fazla büyük gibi sanki yaz biter çocuga giydiremem seneye de elimde kalır gibi hissettim :)
(351 puan) tarafından
Hahah ortası yok aynen :)
0 oy
(9 puan) tarafından
Online fatura ile değiştirebilirsiniz etiketi olduktan sonra fissiz bile değişim yapıyorlar niye kalksın degisim
(4,146 puan) tarafından
Kız kardeşim çalışıyor online çok uygun olduğu için mağaza zarara uğruyor iade değişimde dedi canım ondan yakın zamanda yapan var mı diye buraya sorayım dedim
0 oy
(633 puan) tarafından
Faturayı nereden bulduğunu arkadaşlar yazmış canım. Değişim içinde mağalardan yapabilirsin. 
(4,146 puan) tarafından
Çok saol canım
(633 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Canım  lc hesabında e fatutlra var indir ekran goruntusu al onunlada degisim olur istersen de kargoyu  eve cagır geri yolla paran ya hesabına yatıyor yada lc para olarak lc hesabinda kalıyor canim ben dahaa yeni 1p icinde urunlerim buyuk beden geldi geri yolladım yenileri geldi 
(4,146 puan) tarafından
Kargoyu nasıl kapıya çağırıyoruz canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
28 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 238 göst.
0 oy