0 oy
1,122 göst.
Aile kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Kızlar bugün parktaydik kaynanam kayinbabam eşim hep birlikte. ben çocuğumu çok öpen bir insanım. durduramıyorum kendimi.  bir kadın geldi tanıdık, ayıp dedi. kaynana kayinbaba yanında çocuk bu kadar öpulup sevilmez dedi. Bende dedim ki abla hangi çağda yaşıyorsun sen ? o benim çocuğum tabikide seveceğim. sizin gibi düşünenler yüzünden çocuklar bebekler sevgisiz büyüyor dedim. Kala kaldı kadın öyle ve gitti. Ayıp mı gerçekten kaynana kayınbaba yaninda çocuğunu sevmeyen varmı ?

43 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Bende ole duydum canm ama valla ben seviyorum  da öpüyorum o eskidenmis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen yinenazik cevap vermişsin, ben direkt olarak sana ne teyze evlat benim istediğim gibi severim sen işine bak derim. Valla bana da kucağa alıştırma vs dediler. Neyse ilk seslenmedim çocukla ilgileniyordum,sonra bi baktım kokuna alismasin kucağa çok alma yatsın beşiğinde işlerini daha rahat yaparsın vs diyorlardı cinler tepeme çıktı, size ne ya bu yaşıma kadar temizlik zaten yaptım bu saatten sonra da işler beklesin çocuğumla ilgilenecem,bidaha kim derse verecem ağızlarının payını dedim,şimdi kimsede çıt yok :D 

Düşünsene ya kokuna alismasin diyorlar,ulan benim kokuma alismayacak da neye alışacak lafa bakar mısın 
0 oy
tarafından
Ben hiç opmedim öpsem de bikere öperim çok abartılmamali bence 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 597 göst.
6 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 297 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (714 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 1,140 göst.