0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar kardeşimin numarası bi ara p.rno sitesine konmuş ismi farklı şekilde abartmiyorum birgunde belki bin tane numara aradı heme sonunu değiştirdi şimdi kargo şirketi diye arıyorlar küfür ediyorlarmış lan benim kargom nerde falan diye bibara çiğköfte siparişi vermek için arıyorlardı eside rahatsız oluyor ee sürekli numarada degistiremiyor herkes neden diye sorduğu için napsin bu kız nasıl bı cozum bulmaliyiz

7 Cevaplar

0 oy
(7,744 puan) tarafından
Oha kim koymuş oraya
(3,163 puan) tarafından
İşte kim koyduğunu bilsek . Millette herhalde eli seyinde numara bekliyor sanırsın Allahım bı ara ulaşamadık telefonu sürekli çaldı resmiyle koymuşlar bide kardeşimi hangi site bulamadikta ayrı zamanlarda iki kere koymuşlar
(7,744 puan) tarafından
Allah allah eltileri filan mi yaptı yada vaar mi düşmanı
(3,163 puan) tarafından
Yok kız eltisi çok saf zaten çok da samimi değiller
-Reklam-
0 oy
(509 puan) tarafından
Tanıdığı biri falan mı koydu acaba oraya
(3,163 puan) tarafından
Yani oraya muhtemelen kavga ettiği arkadaşı koydu çünkü tartışıyorlar kardeşimi de benide engelliyor heryerden tam bı iki saat sonrası kardeşimi aramaya başlıyor sapik adamlar
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yakınlarından biri kardeşinle uğraşıyor belli ki. Önce onun kim olduğunu bulmasi lazim
(3,163 puan) tarafından
Canim birinden şüpheleniyoruz ama bizi engellemiş muhtemelen yakın arkadaşı
(6,047 puan) tarafından
Tamam engelleyen arkadaşı nasıl yeni numarasini buluyor ki.
(3,163 puan) tarafından
İşte şuan ki o değil zatende öncesi mutlaka oydu
(6,047 puan) tarafından
Canım neden biri aynı düşünceyle sürekli numaranız dagitsin. Belli ki ilki değildi yapan. Hala yakınınızda biri
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Tövbe bismillah 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Acaba bir linke falan mı tikladi ya da uygulama indirdi izin istiyor ya bazı uygulamalar galeri erişimi falan çaldılar kızın foto numara ayyyy bacina çok geçmiş olsun çekilir dert değil valla 
0 oy
(202 puan) tarafından
Onu tanıyan biri yapio belli
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Alınma ama kardeşinin yada eşi telefonlarını başkalarına versenin. Köyü niyetli biri alıp ordaya koyuyo olabilir. Zamanında babamın telinden numaramı alıp sapıklık yapmışlardı bana da

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 259 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 355 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,336 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...