0 oy
361 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (434 puan) tarafından
Evet arkadaslar hic bir animizim garantisi yok 30 yasina kaadr agri kesici dahi almadim ama nezamnki 30 girdim ust uste hersey geldi bunada hamdolsun hersey Allahdan hamileligimde sidetli bas agrisi yasadim butun hamileligim boyunca bu agrilarla durdum hamileyim diye noroloji doktoru bakamadi dogum yapali 4 ay oldu hala agrim devam ediyir en sonunda bir doktora gitim durumu anlatim doktir dedi ani baslayan agrilardan korkarim bi ilacli emar caktirelim cektirdik ve sonuc beyindd damar tikanikligi cikti emzirdigim icin ilac vermedi kafa tasimdan iki adet igne yapti mafoldum cok koty yapti beni hayatan kopmus gibi hisediyorum yolun sonundaymisim gibi bi ay sonrasini goremicekmisim gibi cocklarim cok kucuk nolucak bilmiyoym boyle olupta olumle somuclanan tanidiklariniz varmi neden boyle hisediyorum anlamiyorum

21 Cevaplar

0 oy
(27,397 puan) tarafından

Karamsar olma mevlam dermansız dert vermez  Inna lillahi ve inne ileyhi raciun.

Mevlam ne demiş odur sytes etme güzel düşün.

(434 puan) tarafından
Insallah cnm sonunda hepimiz olucegiz biliyorum hamdolsun sonsuz rabbime inaniyorum hersey ondan cocuklarim cok kucuk 4 tane ufak ufak  ona uzuluyorum cok daralmisim icimde buyuk bi sikinti var olucegimi hisesiyitum sanki oyle bi his yakinlarimla hicbirsey pahlasamiyorum burda sizlerin destegini gormek icin yazdim
-Reklam-
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şafi ismi hürmetine şifa versin olumsuz düşünme bu bir imtihan sabır dua gerek imtihan da Allah çocuklarına bağışlasın başlarından eksik etmesin 
(1,431 puan) tarafından
Amin ecmain canım ♥️  bide moralini yüksek tut canım hiç bişi kendine dert etme çocukların için mücadeleni ver ve hep mutlu ol çünkü en öncelik tedavi stresttir
(434 puan) tarafından
Aynen oyle canim dogru diyorsun sitres herseyin basinda geliyor ama gel gorki cok stresli biriyim
(1,431 puan) tarafından
Ben deöyleyim en ufak birşeyi kafama takarım halbuki değmez ama fıtratımda var , çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin moralini yüksek tut çocukların için
(434 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun duanda yer ver banada
(1,431 puan) tarafından
Amin ecmain , inşaAllah canım
0 oy
(155 puan) tarafından
Korkma canım bunun tedavisi var kaynanamda da var ilaç tedavisine görüyor canım 
(434 puan) tarafından
Insallh canim banada ilaca baslicaz dedi ama emzirdim icin kafamdan igne vurdu iyice kotu oldu
0 oy
(509 puan) tarafından
Karşı komşum amaliyat oldu ama sinir de yspıyo canım baş ağrısı rabbim şifa versin evlatlarının yüzüne baksın 
(434 puan) tarafından
Amin amin canim doktor direk sonuca bakti ilac tedavisi uygulayalim dedi emzirdim icin kafamdan iki igne yapti ama oda kotu yapti bemi bacaklarima vurdu yuruyemedim bas agrim iyice artti ameliyatan bahsetmedi ama neten arastirdimda hep ameliyat ile ilgili anlatiyorlar
(509 puan) tarafından
İnşallah anlatırsın cnm benim ❤️❤️
(434 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun duani eksik etme
(509 puan) tarafından
Duam seninle cnm ❤️❤️❤️
(434 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Rabb'im sana acil şifalar versin inşaallah cnm umudunu hiçbir zaman yitirme bana daha 5 ay önce heran ani ölüm gerçekleşebilir dediler kaç gün yoğun bakımında kaldım iki tefa ağır ameliyat geçirdim çok riskli ameliyatları masada kalma olasılığım çok çok yüksekti ani kalp krizi geçirme riskim yüksekti ama Hamdolsun ki Allah'ın izniyle atlattım Rabb'im dert vermişse mutlaka dermanıni da vermiştir tevekkül et sabret ve asla ama asla şikayet etme isyan etme vardır Rabb'imin bir bildihi de ve kendini ona teslim  et emanet et teknoloji ve tıp gelişmiş çok iyi başarılı doktorlarımız var önce Allah'a sonra onlara güven bu zor gunler mutlaka geçecektir ❤️
(434 puan) tarafından
Cok sagol canim Allah razi olsun sanada cok cok gecmis olsun insallah birdaha ayni acilari yasamassin ben son cocuguma hamile kaldimda testi yaptiktn on gun sonra ne olduysa oldu sidetli bas agrim basladi ve halada ayni sekilde devam ediyor bu bas agrisi oldurucek beni sanki
(2,835 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm benim Benim gorumceme de beyinde  kilcag damar tıkanıklığı var dendi hamile kaldı tekrar bir doktora gidip sonuçları gösterdi ama doktor hiç tıkanıklık yok dedi onunda sürekli başı ağrıyordu inşaallah tez zamanda  sağlığına kavuşursun Rabb'im seni yavrularına bağışlasın
(434 puan) tarafından
Insallh canim bende oyle olurum giderim der tikaniklik gecmis cok uzuluyorum cocuklarima biraz buyuselerdi
(2,835 puan) tarafından
İnşaallah cnm dualarım seninle seni o kadar çok iyi anlıyorum ki 3 aylık bebemi evde bırakıp günlerce hastanede kaldım kokusuna hasret kalmıştım ama geçti  sende atalatacaksin Allah'ın izniyle
(434 puan) tarafından
Cok zor gercektn soz konusu cocuklarsa insan kendindn cok onlara uzuluyormus
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşimin yengesi var  beyninde kilcar damarları tıkalı çok başağrisı  yassiyo ve ömür boyu kan sulandırılmış ilaçlar kullanmak zorunda ve tasam jalitesini hiç düşürmüyor  
(434 puan) tarafından
Benim direk ana damar canim o yuzdn cok kotu agrilara sebeb oluyor cok streste yapiyorum felc olmaktanda korkuyom felce yol aciyormus
(10,411 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama eşimin yengeside ciddi rahatsızlıklar yaşadı farklı yerlerinden 8 jere ameliyat geçirdi çok şükür iyi artık insaallah  sende iyi olursun
(434 puan) tarafından
Masallh canm insallh bende atlatirim duani eksik etme insallh akrabaniz bir daha yasamaz bu kotu  bas agrisini
0 oy
(224 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun benim de son 1 aydır haftada 1 kere çok şiddetli baş ağrım oluyor ama catlicak uykudan kaldircak derecede.bende doktora gittim .doğum kontrol hapı kullanıyordum.doktor bu yüzden damar tıkanıklığı olablr dedi ilaçlı emar çekti çok şükür birşey çıkmadı.ama baş ağrım halen var birde üzerine mide bulantısı eşlik ediyor.sebebini bir türlü anlayamadim.bende korkuyorum açıkçası .hiç böyle olmamıştım bende 29 yaşındayım ve ilk defa böyle basım agriyor
(434 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun canm dikat et sakin ihmal etme ben bilseydim cocuga ragmen emar cektirirdim  onceligi cocuga verdim o saglikla dogsunda gerisini onemsemedim ama gercektn insan sagligi sakaya gelmez okadr ay bas agrilariyla yasadim artik dayanilicak bi durumda deyil
(224 puan) tarafından
Tşk ederm inslh geçer psikolojikmen kendini çökertme
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim gecer insallah tedavisi vardir karamsar olma 
(434 puan) tarafından
Insallh canim ilaci varmis onu deneyecektk ama emziriyorum bebeyim 4 aylik soyle  10 aylik felan olsa sutn ayirir ilaca baslardim  suan belkide bi ay omrum yok gibi hisediyotum o derece agrim var
0 oy
tarafından
Beyin damar tıkanıklığı değilde işitme tümörü var bende. Baş dönmesi kulak çınlamasıyla gittim ilaç mr da tümör çıktı radyo terapi dediler onuda doktor bütün felaketleri sıraladı. İnsan ilk öğrendiğinde hastalığı öyle düşünüyor ama zamanla alışıyosun. Ben daha tedaviye cesaret edemiyorum. Allah senide tüm hastalarıda şifa versin evlatlarına bağışlasın salma kendini
(434 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim ihmal etme tedavinj bian once en iyi doktoru bul yap inmele gelmez  daha kotu sonuclara varmadn tadavini ihmal etme sagkik gibisi yok gercktn bendede sidekli kulak cinlamasi bas donmedi bas agrisi var nefes almiyorum yururkn birden dusucek gibi oluyorum gozumun onu kararaiyo birsey goremiyorim
tarafından
Bana doktor gençlere bu tedaviyi uygulamıyoruz birdaha kanser olabilirsin dedi ama ameliyat gibi bi şansın yok sakat kalırsın dedi. Bende şimdilik bekliyorum çünkü radyo terapide keisn çözüm olıcak mı belli değil. Benimde çınlama çok aşırı bazen yeter diye bağırmak istiyorum
(434 puan) tarafından
Ne gerekiyorsa yap canm gerisi rabbimin bilicegi birsey helimize bi muhlet verilmis kimse onun dusumina cikamiyir biliyirsun rabbim acil sifalar versin sanda sen yine doktkrlari dinle cesaretini topla Alalhdan umut kesilmez
0 oy
tarafından
Yakın arkadaşımın kız kardeşinin beyninin iki damarı tıkalıydı ve sürekli pıhtı ihtimali vardı. 1 seneye yakın kan sulandırıcı ağırlıklı ciddi bir tedavi oldu. Şimdi hiçbir şeyi yok :)
(434 puan) tarafından
Canim suan okadar mutlu etinki beni insallh insallh benimde oyle olur benim isin kotu tarafi emziriyorum diye ilaca baslamadik sadece agri hafiflensin diye igne vurdu ama dahada kotu oldum
tarafından
Çok tehlikeli görmemişler demekki canım öyle düşün. Görseydi mutlaka emzirmeyi bitirir ilaca başlarlardı. Sigara içiyor musun?
(434 puan) tarafından
Bende oyle dusundum canm basta ama  agrilarim gitikce igneden sonra arti basimin bir tarafi agriyirdu saun boynum dahil heryeri agriyir duygularim  karamakarisik  olucekmis gibiyim
0 oy
tarafından
Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin eğer bu çok riskli Bi durum olsaydı Dr sen emziriyosun git Bi ay sonra geri gel demezdi doğumda nasıl bebek ondeyse bir nörolog içinde sen öndesin canım iyiyi câğir iyi gelsin
(434 puan) tarafından
Insallah cnm iyi seyleride dusunuyorum ama elimde deyil omrumun sonunda gibi hisediyorum  doktir direk ilaca baslamamiz lazim dedi fakat cocugu duyunca agri kesicilerle bi iki ay deneyelim dedi agri kesici asla iyi gelmedi dahada agrilarimi artirdi
tarafından
İyi olursun inşallah Rabbım seni evlatlarına bağışlasın canım devamlı bunu düşünme kafanı dağıt biraz
(434 puan) tarafından
Insallh canim Allah razi olsun oyle yaomaya calisiyorjn ama duygularima engl olamiyirum cocuklarima bakinca iyice eriyorum biliyorum beterin beteri var bunada hamdolsun
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah'ın izniyle iyilesirsiniz. o düşünceler psikolojik gelisiyo.Rabbim şifa versin 
(434 puan) tarafından
Insallh canim insallh Allah razi olsun
0 oy
(381 puan) tarafından
Canim daha iki gün olmadi babama öyle demis doktor.o da hrrseyi çift görüyor dışarı çıkamıyor resmen cok zorlanıyor bi doktor sinuzit dedi ama bu ikinci gittiği doktor cok iymis o demis damar tıkanıklığı diye 2 torba ilac verdi duzelirsin dedi inşallah bakalim Allah'im bütün hastalara sifa versin. Bu arada babamda da şiddetli bastı ağrısı vardi
(434 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun canim babana Allah acil sifalar versin bende cif gorme deyilde gorme kaybi oluyo ara ara
(381 puan) tarafından
Dogrudur canım direk zaten gözü etkiliyor bi akrabamda da şaşılığa sebep oldu Allah dermansiz dert vermesin
(434 puan) tarafından
Amin canim evet vala bayagi belirtisi varmis bu hastaligin ama benim bi aydir boyle gozume vuruyr yeni fark etim
0 oy
(7,774 puan) tarafından
Benim ablamın aniden başlayan başağrısı oldu normalde de gözlük yakması gerekiyor yakmıyordu o gün temizlik yaparken gözlüğünü takmıştı diyordu o ağrılar yalanmış gibi gelmiş bana 

Senin de gözlerden olabilir mu acaba
(434 puan) tarafından
Yok canim gozumde sorun yok sukur daha once goz doktiruna gitim bas agrisini hafife aldim hamileliktendir dedim gitmedim sidetlenince oylesine bi ramdevu aldim hata gidicegim gun kararsis kaldim gidimi gitmimi diye neyse gitim noroloji anlatim durumu dedi yeni baslayan basagrisindn korkarim sana ilacli emar cektiricem ceytik beyimde damar tikanikligi cikti
(7,774 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(487 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.benim annemdede var.sozlendim ertesi gün annem kısmi felç gibi oldu üzüntüden sonra damarının tıkalı olduğunu öğrendik.hemen ilaç tedavisi başlandı.felcide 1 ay bile sürmedi çok şükür.annemde ağrılar yoktu dediğim gibi üzüntü tetikledi ve öyle öğrendik 18 sene oldu ilaç kullanıyor bir daha hiç sorun yasamadi çok şükür..Allah sahada acil şifalar versin inşallah o kadar takma canım herşeyin başı stres üzüntü gerçekten.
(434 puan) tarafından
Cok sagol canim Allah razi olsun iste bende ondan korkuyorum felc olasiligi cok yuksekmis bu hastikta ben daha hic test yaptirmamistimki boyle bigun cok daraldim kendi kendime dedin sanki felc olucagim okadar hisetim o yuzdn bu hastalik ortaya cikinca iyice korktum felce yol aciyirmus
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Dedemde var uyuşturucu gbii bir ilaç vermişlerdi
(434 puan) tarafından
Bende kafa tasimdan iki tanw igne vurdular uyutu kafam 3 gun uyusuklugu gecmedi acaba ayni ilacmi
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Annemde var ilaç tedavisi görüyor yçocuklugumdan beri var çok şükür baş ağrısından öteye gitmedi
(434 puan) tarafından
Masallah cnm insallh bian once sifa bulur annende daha yasamaz bas agrisi zaten hwrseye bedel hayatini karartiyor
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun öncelikle benim teyzemin de genç yaşta olmuştu ilaç kullaniyor ömür boyu suan 65 yaş üstü yani normal yaşantısıni çok etkileyecej bişey olmadi sende de olmaz inşallah kötü düşünme ve bir doktorla da yetinme asla işi bilmeyen çok korkutuyor araştır en iyisine git
(434 puan) tarafından
Cok sagol canim inanki icime su serptin insallh bebde ilaca raziyim bi cocugu suten keseydim arastirmaya randevu dusuremiyirum ki doktirlar grevdeymis
(913 puan) tarafından
Kuzum fakülte hastanelerinde ücretli profesörlere muayene olabiliyorsun bulundugun ilde varsa profesöre git özele göre çok uygun testlerde ücretsiz oluyor sadece muayene ücreti veriyorsun. Bilmeyen bi doktora gidersen seni korkutur dedigim gibi inşallah çok basit biseydir canim ne demek ♥️
(434 puan) tarafından
Insallah canim arastirmaya bakirkoye randevu almisim bi orayada goruneyim Allah buyuk gunum gelene kadar saracoglunun bi kuru varmus onu uyguluyorum dua et
(913 puan) tarafından
Allah im tez zamanda şifa verir inşallah kuzum
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm.Kayinvalidem de vardi felç kaldi biz bakiyoruz.
(434 puan) tarafından
Yaa Allah acil sifalar versin canim ondan cok korkuyirum
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim seni yavrularına bağışlasın 
(434 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun seninde ne dileyin varsa kabul olsun insallh

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
0 oy
5 cevap 226 göst.