0 oy
1,134 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar ben 6 aylık hamileyim bu sıralar haftaya bağlı da belirtiler iyice ortaya çıktı. Eşim işten geldi tabi yorgundu 3-4 saat uyudu sonrasında pastaneye gittik bayağı midem bulandı birden ve orada yoldan geçen bir abi fark etti kalktığımızda o da ardımızdaymış eşime acile gidin bir virüs falan olmasın bayağı kötüydü dedi sokaktaki yabancı bile beni düşündü sonrasında eve geldik yatağa geçtik ağrılarım var görüyor 5-10 dk sarıldı arkasını döndü uyudu hemen tabi 3 saat belki inim inim inledim arada banyoya gittim falan ve sadece bir kez nasıl hissediyorsun diye sordu az evvel de arka balkona gittim peşimden geldi ben de el beni düşünüyor buram buram bencillik kokuyor dedim yatağa geri gittim o da geldi şuan ardı dönük rahatça horlayarak uyuyor çok ağrıma gitti çünkü ben nerdeyse her işten geldiğinde saat farketmeksizin ağrıyan yerlerine söylemese de masaj yapardım dinmesi için bu inanılmaz etkiledi beni resmen travma şok oldum siz ne düşünüyorsunuz :(:pinch:

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok beklentiye girmişsin canım. Bende 7 aylık hamileyim o yüzden seni gerçekten iyi anlıyorum. Geçen gün de aynısı benim başıma geldi sancım tuttu öyle böyle değil eşim sarıldı filan sonra döndü uyudu tabi. Ama ben bir türlü uyuyamadım sürekli tuvalet, mide bulantısı, kramplar bir türlü rahat edemedim oda sordu iyi misin diye sonra uyumaya calisti  hatta sesten rahatsız olmasın diye gittim oturma odasinda uyumaya çalıştım bir süre. Bir de bu süreçte aşırı beklenti içine giriyoruz zaten hormonlar tavan yapiyor takma canım kötü bir şey yapmamış :)
-Reklam-
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Allah beterinden korusun
0 oy
tarafından

Hormonlar der susarım :D kız büyütme bu kadar bencil erkek kafası işte 

0 oy
(1,666 puan) tarafından
Başlığa travma yazmışsın. Abartma seviyem de maşallah. Eşin konusuna gelince evet hoş değil ama sen sürekli böyle nazlanmak isteyen çocuk gibi bir insandan adam bıkmıştır. Zaten yazmışsın adam işten gelmiş. Fazla abartıyorsun böyle anca kendi kendini üzersin
0 oy
(872 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun. Benim eşim de öyle. Bir taraftan çok iyi bir taraftan çok kötü. Nasıl anlatayım. Ben de hasta olduğumda g.tunu dönüp horlayıp uyudu ben ateşle inleyip çocuğa baktım geceleri, emizirdim altını degistirdim. Bi uyandı iyimisin dedi geri uyudu. Nasıl iyi olayım l.n. inliyorum duymuyor mu. Bi kalkıp hastaneye götüreyim demedi. Veya yazlığa gittiğimizde çocuk hastalandı hastaneye gidelim dedim (en yakın acil yarim saatli yol, yol da çok virajlı) . Annesini dinledi, yok neymiş çocuklar hasta olup buyucekmis. L.n. nöbet geçirirse ilk yardim edecek kimse yok. Keyiflerine baktı. Herkesi yazdım kim nasıl davrandığını. Tamam beni önemsemiyor, ya çocuk... sen de hamilesin bak iki canlısın şimdi. Travma değil de me bileyim öyle rahatsız olduğunda gerçek yüzü açılıyor herkesin.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 505 göst.
10 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Kznnannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 363 göst.
30 Haziran 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
0 oy
21 cevap 634 göst.

379,643 soru