0 oy
1,131 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar ben 6 aylık hamileyim bu sıralar haftaya bağlı da belirtiler iyice ortaya çıktı. Eşim işten geldi tabi yorgundu 3-4 saat uyudu sonrasında pastaneye gittik bayağı midem bulandı birden ve orada yoldan geçen bir abi fark etti kalktığımızda o da ardımızdaymış eşime acile gidin bir virüs falan olmasın bayağı kötüydü dedi sokaktaki yabancı bile beni düşündü sonrasında eve geldik yatağa geçtik ağrılarım var görüyor 5-10 dk sarıldı arkasını döndü uyudu hemen tabi 3 saat belki inim inim inledim arada banyoya gittim falan ve sadece bir kez nasıl hissediyorsun diye sordu az evvel de arka balkona gittim peşimden geldi ben de el beni düşünüyor buram buram bencillik kokuyor dedim yatağa geri gittim o da geldi şuan ardı dönük rahatça horlayarak uyuyor çok ağrıma gitti çünkü ben nerdeyse her işten geldiğinde saat farketmeksizin ağrıyan yerlerine söylemese de masaj yapardım dinmesi için bu inanılmaz etkiledi beni resmen travma şok oldum siz ne düşünüyorsunuz :(:pinch:

25 Cevaplar

+12 oy
(1,753 puan) tarafından
Sıfır beklenti sonsuz mutluluk der susarım 
(1,753 puan) tarafından
Haklisin bacım ama ne bilim erkekler bizim gibi duyarlı düşünceli olmuyor hepsi de öyle değil ama
(1 puan) tarafından
Her gün ima etmekten sıkıldım inan daha iki üç haftaya kadar karnımı bile dokunmuyordu sanki kendi çocuğunu taşımıyorum bir de bunu nerede gördün filmlerde mi diyor babalık hissi sıfır aklı fikri iş güç ergen de değil 35 yaşında
(4,889 puan) tarafından
Bi erkek çocuk doğup eline almayana kadar tam manasıyla babalık hissini bilmez ki. Erkekler asla kadınlar gibi hissedemez 6 haftalık daha bebek ne bekkiyorsun adamdan bilmiyorum ama eşin klasik genel erkeklerden tuhaf bisey yok yani üzme kendini sen hassassın bu dönemde.
tarafından
Kesinlikle katiliyorum.
Son 5 aydır moddom bu aşırı rahatım. Sülalem rahat moda geçti bu sayede.
tarafından
6 haftalık demiyor, 6 aylık diyor.
-Reklam-
+4 oy
(485 puan) tarafından
Büyük travma diyince ben de sandım ki hamileyken aldatıldı ya da ne bileyim kocasının aslında hırsız, katil falan olduğunu öğrendi... 
(1,569 puan) tarafından
;)) bende kesin bi aldatilma vakasi dedim
(1,535 puan) tarafından
Dariyas ya :D komedisin bacım :D
+1 oy
(3,257 puan) tarafından
Ağzınızı acmayıp anlasın diye beklenen canlıya erkek bekleyen canlıya kadın deniyor galiba. Kardeşim bu erkeklerin kafası öyle çalışmıyor işte uzmanlar bile bas bas bağırıyor anlamalarını beklemeyin diye. Şuan beklentiye girmeyip söyledim ama yapmadi desen seni haklı gorebilirdim
0 oy
(2,903 puan) tarafından
Asla ondan bekleme gerekirse sen uyandır ağrım var de yanımda ol de şunu getir bunu getir de ancak böyle yanında olur gerçekten erkekler tam bir mallar
(1 puan) tarafından
Her gün ima etmekten sıkıldım inan daha iki üç haftaya kadar karnımı bile dokunmuyordu sanki kendi çocuğunu taşımıyorum bir de bunu nerede gördün filmlerde mi diyor babalık hissi sıfır aklı fikri iş güç ergen de değil 35 yaşında
(1,048 puan) tarafından
Yaşla alakalı değil bence hani nasil diyim bilmiyorum ama esim ben hamileyken 21 yaşındaydı hergun arardi bişeyin varmi hastaneye gidelim karnım ağrıyo desem gidelim derdi doğum yaptım eve gitmedi arabada yattı ben git dinlen diye ısrar ettiğim halde sizi bırakıp gidemem dedi sabah 5 te ise gitti öylece ya bazi insanlar boyle yaratılmış sadece bu konuda degil esim her konuda boyle fazlasıyla olgun dusunuyo ama sizin eşinizde umursamiyo bişeyleri
0 oy
(31 puan) tarafından
Hamilesin üzülme bebekte üzülür 
(1 puan) tarafından
6 aydır her gün ağlıyorum çoğu zaman herşeye ağlıyorsun zaten diyor yanıma gelmiyor TV karşısında hayatına devam ediyor sinir krizleri geçiriririm güler karşımda yok saymaya çalışıyorum odaya çekiliyorum ama illa ki yüzyüze geliyoruz ve gayet rahat umursamıyor
0 oy
(5,240 puan) tarafından
24 saat soylenecen  oyle yapıyorlar bi poktan anladıkları yok
0 oy
(4,912 puan) tarafından
O halinle bile kendinden ödün verip böyle davranirsan  üzülürsün cnm erkeklere anneleri gibi davranmayın şal onu iki canlisin o seni düşünsün neden azaldı diye hisleri hormonlar tavan biliyorum ama  azıcık sen üz onu o seni üzmesin 
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Masajı daha rüyasında görürdü net 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Abartma canım sende nasılsın diye sormuş napsin daha o kadar sormayanlarda var emin ol bunlar hamilelikte olur adam ne yapsin
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kıyamam sana ama lütfen stres yapıp kendini üzme İnanki degmiyo olmadı sen söyle hastaneye gotur de beni hamileliğini uzulmeden geçirmeye çalış çünkü bebek bundan çok etkileniyo netten de araştır bak istersen benim hamileliğimde çok stresli geçti herşeye kendimi uzuyodum herşeye ağlıyodum kızım doğdu çok huysuz bı bebekti sürekli agliyodu ve ben hep hamilelikteki stresten olduğunu düşündüm o yüzden hiç bir şeyi kafana takmamaya çalış çünkü sonrasında yine çeken sen oluyosun 
0 oy
tarafından
Benimki de öyle
0 oy
tarafından
Allah yardmcn olsn canm
0 oy
tarafından
Evet daha çok ilgiye ihtiyacın var ama üzülme bebeğin hissediyor 
0 oy
(421 puan) tarafından
Öyle yapmıcan canım . Esin otururken ayağını koyacan kucağına masaj yap diyecen yada kalk beni hastaneye götür cok agrım var diycen . Dünyanın en anlayislisi da olsa erkekleri gütmek gerekiyor 
0 oy
tarafından
Kocanın eli yok mu kendi masaj yapsın. Tabi sırtı fln ağrır o ayrı. Düşüncesiz biriymiş. İnsan el olsa hamile diye yine hastaneye git fln der. 
0 oy
(888 puan) tarafından
Ayy bende adam aldattı zannettim travma diyince . Millet neler yaşıyor halinize şükredin 
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Yani diyebilcegim tek sey agrin sizin var hamilesin üstelik beklentiye girmeden hastaneye gidelim deseydin. Beklentiye girmissin normal olarak, esinden e bekledigini bulamayinca daha da strs yalmissin oncelik bebegin
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Valla büyük travma diyince aklıma tüm kötülükler geldi Allah büyük travma yaşatmasın
0 oy
tarafından
Bumu büyük travma bu resmen şımarıklık bana göre kardeşim kötüysen desene hastaneye gidelim diye 
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Daha ne ilgilenmeyen eşler var bence hormonların biraz fazla abartmissin canım halini sormuş etmiş senle sabahlasa ne olacak ki anlamadım ben sabaha kadar doğum sancısı cektim bu adam da niye uyuyor demedim bence çok beklentiye girme 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 504 göst.
10 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Kznnannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 361 göst.
30 Haziran 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
0 oy
21 cevap 630 göst.

378,231 soru