0 oy
1,245 göst.
Aile kategorisinde (453 puan) tarafından
bebeğim 20 günlük normalde uslu bi bebek gece uyur ben uyandrrım. ama dün gece sabaha kadar ağladı. eşim bebek kucağındayken Yeter artık diye bağırdı bebeğim dondu kaldı ve sustu. bebeğim benim herşeyim eşimden nefret ettim. boşanmalı mıyım ?  biz yokken gece uyumaz oyun oynar video izler biz varken uyku delisi oluyor. 

47 Cevaplar

0 oy
(692 puan) tarafından
Uyaranı tebrik etmek istiyorum çok haklı son bir aydır asırı kötü şeyler yaşıyorum konu boşanmaya gelince hala acaba mı diyorum degil ki hemen boşanmalıyım acaba diyim kızım 6 aydan önce asla kızmadım su an 7 aylık gün içinde bir kaç kere bağırıyorum asırı pişman oluyorum ama yorgunluktan artık çıkıyor ağzımdan bebekken eşimde işin stresiyle ila bağırmıştır elinden alıp işin sinirini dışarıda bırak kızın suçu yok diyince kendisinde pişman olmuştu benim evladım olduğu kadar onun da benden daha mı az sevecek tabiki asla doğru degil ama insanın Eşref vakti oluyor her konuyu boşanmaya hele ki bu konuyu boşanmaya getirmek çok saçma 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Uyaran benim :D Bizim ne dertlerimiz var yani bu posta çok şaşırdım benim yaşadıklarımı yaşasa burada gerçekten kötü dertler yaşayan kadınlar var onların yaşadığını yaşasa ne yapardı bilmiyorum. :)
-Reklam-
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım bunun için bosanilmaz farklı sorunlarınız varsa bilemem aslında olmayacak şeye boşanmayı düşünmek birikmiş in vardır canım yani sırf onu yaptı diye değil mesela bazen çift duyarız ayrılmış millet derki ceviz kabugunu doldurmayacak sebep yüzünden ayrılmış öyle değil herkes ne çektiğini kendi bilir boşanma birikmiş den dolayı oluyor
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Belki ağlamasına kıyamadığı için öyle yaptı tabi doğru değil güzelce konuş bence 
0 oy
(17 puan) tarafından
Benim esim çok düşkündür kızıma 9 aylik valla telinde oynuyo adam.. belliki senin eşin çocuğuna düşkün deil bnm esim yeter demeyi birak sesini bile yükseltmez çok ağlarsa bi doktora gosterelimmi cocugu diye soyler çocuk bu sonuçta gazi olur karnı ağrır üşütür 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Aman bı gazla her aklınıza geleni burda derken boşanmaya bağlamanız yok mu jsksjsksjsj 

İkiniz de de suç var 
0 oy
tarafından
Evet 20 günlük bebeğe bağırmak doğru değil ama bizler de anne olarak çok sinirlenip bagirabiliyoruz bazen bunun için kocandan nefret etmen ve acaba bişanmalimiyim diye sorman çok saçma daha neler neler yaşicaksiniz bu daha ne yeri gelicek sen bağıracaksin eşin sana kızacak abartma bence
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Allah affetsin cok guldum ya gercekten mi ya cidden mi? Suna aciklik getiriyim esinin el kadar bebege bagirmasi ayri bi yobazlik dengesizlik ama sorun komik yani bacim kusura bakma 20 gunluk bebegim normalde uslu diyosun normalde derken yani 20 gunluk zaten ve daha cok geceler uykusuz kalcaksiniz aglicak bebegin ilk 2 haftaya aldanma usluydu deme daha sonra basliyo gaz sancilari uykusuzluk vs. Boşanmali miyim diyosun e ne diyelim biz sana? Yani hemen bosanmak yerine nefret ettim demek yerine bi arastir bebekler neden aglar bu zamanlarda gaz sancilari icin tavsiyeleri arastir uygula bebeginde rahat eder sende. 
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Eşinle ilk bir konuş düzene girmez devam ederse o zaman ağırlık düşünürsün şimdi bir seferlik birşeye yuva yıkılmaz 

0 oy
(362 puan) tarafından
Şimdi seni anlamazlar lohusa bir kadının çocuğuna babası da bagirsa kadın affetmez şimdi analık duygusu daha fazla evet minnacık bebeğe bağıramqz ya odu patlasa birşey olsa keşke analiga babalığı ehliyet olsa çocuk ağlarda gulerde bunlar normal şeyler ha insanın da katlanma durumu var eşinde şuan babalığı bilmiyor rahata alışmış yeni bircanli yeni bir hayat alışacak elbet ama sinirleri törpülemek şart bizde inan yeri geliyor dayanamıyoruz ben kendime asla bagirmam dedim ama bir gün iki yaş sendromu sabaha kadar ağladı bana vurdu cimrdi dayanamadım yeter diye evi inlett.sonra daha beter ben anladım kar dört dörtlük değil keşke bebekler dili olsa anlatsa derdini yapabiliyorsan yer yatağı yap ben doğduğundan beri öyle yatarım kuzumla senin tospigin şuan gazı da olur gece gündüzü bilmez sese alıştır öğret iki saatte bir emzir ve belkide sütun yetmiyor karnı aç mama takviyesi yap 90cc mamadan sonra uyursa bilki çocuk aç her fazla süt de yaramaz unutma her akşam çocuğu oku o ve sen bu dönemde çok yalnizsiniz yardımcın yokmu annen vs hep okuyun kendinizi
0 oy
tarafından
Bacım sen dert mi görmemişsin acaba neler yaşıyoruz da boşanmıyoruz çocuk oyuncağı değil bu  çocuk var üstelik ortada.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet cnm.Seni hatırladım inşallah eşin düzelir sana çok üzülmüştüm.
tarafından
Ben artık üzülmüyorum rabbime sığındım her gün dua ediyorum
0 oy
(999 puan) tarafından
Daha 20 günlük bir bebekten bu denli biktiysaniz ilerde o çocuğun büyüdükçe her türlü sorunu olucak o zaman ne yapar o çocuk bilmem..her zaman derim rabbim isteyene ve hakedene versin kıymetini bilmeyene nasip olmasın o çocuğun bir nefesi için hastanederde kuyruk olanlar var varını yoğunu dökenler var ..biraz kıymet bilin 
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Ama yirmi günlük bebeğe bağırılmaz aklını alır çocuğun Allah korusun sen eşini uyar gerekirse kız ama boşanmaya vardırılmaz kuzum.
0 oy
tarafından
Boşanmaya bahane aramis gibi geldi bana 
0 oy
tarafından
Basamak moda haline geldi 
0 oy
tarafından
Eeee bosan bize niye soruyorsun bize ne 
0 oy
(598 puan) tarafından
Abi ne dert ediyorsunuz Allah aşkına yaa benim eşimde sese tahammül edemez işi gereği sabahlara kadar benimle birlikte uyumadigi zamanlar oldu bir kere şikayet etmedi sabahlara kadar oğlum ağlardı benim halime üzülürdü adam en sonunda sen nasıl Bir çocuksun yetti artık ne istiyorsun diyerek bağırdı neyapayim şimdi ben bu adamı babasının kapısına geri mi bırakayım yapmayın arkadaşlar bu kadar basit Bir konuda huzur bozmaya değmez ben anasiysam o da babası kızabilir abes birşey göremiyorum öyle Bir hâl aldık ki artık erkeklere gözünün üstünde kaş var deyip boşanacak hâle geldik yazıktır günahtır bu adamlar ne yapsa yaramıyor inanın erkek çocuklarınız sizinde var ve ilerde sizinde birer gelininiz olacak Allah vere de sızın yaptıklarınızı düşündüklerinizi el kızı oglunuza yapmaya 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Herkes bosanma sebebi ne alaka demis ama bir anne etkileniyor malesef o an bebeğinin ne hissettiigini siz değil o bilir demekki o kadar üzülmüş o duruma annede bebekte etkilenmis kimse o an ne oldugunu bilmeden yorum yapmasin lütfen canim sanada şu kadar söyleyim eğer bu durumun tekrarlanicagindan ve daha da articagindan eminsen tabiki önlemini al derim bebek bu travma olursa onun icin bunun hesabini ne sen nede esin verebilir o kadar derim
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Boşanırsan bir anlık öfkeyle bu kararı vermiş olursun sonra pişman olabilirsin herkese göre boşanma sebebi farklıdır ama evlenmek boşanmak öyle kolay şeyler değil. Bunun kararı da sana kalmış herkesin boşanma sebebi farklıdır. 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Şakamisin sen bagirdi diye boşanmak çocuk gibi ver mektuplarimo sende ilerde bagircaksin istemsizce ozaman sende birak olcak şeymi mantıklı düşün eşinle konuş hassas dönemdesin lohusalik psikolojisi seninki
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Evet o kadar bebege bagırılmaz. Hıc hos bı durum degıl ama uykusuz oldugu bı anda sabrı tasmıs bellkı. Okadar cok aglıyolarkı bazen insan caresız kalıyo. Amacı ona bagırmak degıldır dıye umuyorum o an sabrı kalmmaıstır

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,101 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,025 göst.
0 oy
14 cevap 892 göst.
7 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ytksitem (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,371 göst.
18 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu