0 oy
985 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kocamla sürekli   tartışıyoruz bana denediği yapmadığı kalmadı sustum  .Bugun misal dün akşam hastaydim saat 9 gibi uyudum esim o sırada arkadaşıyla işi vardı gitti.Geldi saat gece  12 di uyandırdı konuştuk 1 di uyudum .Saat 3 tü bebek ağladı  esim uyumadıgımı biliyor sabah altı gibi kalktım. bebegi uyuttum evi temizleyip kahvaltı hazırladım  o kadar hastayım çok zorlandım.Sonra bebek  uyanınca kaynanama verdim dedim 1 saat uyuyayım .Esim geldi biz annemle gidiyoruz bir yere bebeği al dedi .Bende aldım uyuttum kalktim odami topladım bulaşığı yıkadım.Sonra esim  abisiyle tartıştı.Abisini eşinin doldurduğunu söyleyerek  söyleyerek anlamadığım bir şekilde bana da laf söyledi .Dedi yemek yedin mi dedim midem almıyor.Sonra amcasına gittik ki bizi arabayla sağlık ocağina götürsün diye .o an sinirliydim yengem kaç kere gelin yemek yiyelim dedi yok dedim  . sonra giderken yengesi ayakkabiyi benim önüme koydu giymek için bende giydim .Esim bana demedigini bırakmadı niye yemedin sen yemedin bak ayakkabini önüne koydu adamlık gör. Dedi gel bosanalim sen bana anneme evime huzur koymadin. Beni bu eve bile kabul görmemiş.Ben bunca zaman bana herşeyi yapti sustum en son bir kavgada bana bu çocuk oğlumdan değil biliyorum dedi sustum.kocam affedersiniz namusumu bile sorguladı sustum .Benden ne istiyor anlamadım .Annesi gel kızım anne kız olalım onda bile alttan laf sokuyor. Artık yoruldum

13 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından
Ya boşanmak istiyor ya da seni katil etmek. Gırtlak sıkmalık derecede gıcıklaşmış çünkü. 
-Reklam-
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Eşin ve ailesi ********.
0 oy
(33 puan) tarafından
Yemin ederim hepsi gerizekalı bunların ya ne demek bu çocuk benden değil ya nasıl bir kelime oo ya sen sustukça böyle dahada aşhalık bii insana dönüşüyorlar susma ya ne olursa olsun cevabını ver alttan alma sakin gerekirse aileni devreye sok
(759 puan) tarafından
bənce İnsanı ezmeyi asalamayı seviyorlar .Sustukca insabı yere sokuyorlar
(33 puan) tarafından
Yok ya iş namisizluga ve şiddet e geliyorsa zaten o evlilikten bir *** olmaz asla
0 oy
(333 puan) tarafından
Seni delirtmeye calisiyor herhalde. Insanlar ne tuhaf sende bir ana kuzususun aliyorlar sonra git diyorlar aldiklari gibi gönderebiliyorlar sanki. Namusun onurun psikolojin herseyin saglam gidiyorsun herturlu muameleye katlanıyorsun genede yok insan degil bunlar. ALLAH sana sabir onlarada akil vicdan merhamet versin canim.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Namusuna laf ediliyor susuyorsun.. Bence orada durma artık kocan da iş yok
0 oy
(759 puan) tarafından
allah akıl fikir versin Kocan sana öyle dediginde susma .Susdukca insanı yere sokuyorlar
0 oy
tarafından
Bence kesinlikle yazdıkların doğruysa bu adamın yanında durma bu adama değil bildiğin ******** bacım sana bundan hayır gelmez yol yakınken dön
0 oy
tarafından
Lan OROSPUU KAŞAR PEYNİRİ KAYNANA MESEBİNİZ O KADAR GENİŞ Mİ DE ÇOCUK OĞLUNDAN DEGL BİLİYORMUŞ YA HALA NİYE TUTUYORMUŞ GİTSİN YAPSIN DNA OZAMAN DEMEKKİ KENDİ OGULLARI BAŞKASINDAN
tarafından
İFTİRA ÇOK GÜNAH YA
0 oy
tarafından
Namusuna laf etti ve sen sustun öyle mi yazık bazen hak ettiğinizi düşünüyorum linçleyecekler gelsin burdayim. 

Bir kadın ne için yaşar bu hayatta koca diye geberdiniz mi Rabbim namusumuzu buyuyene kadar anne babaya buyunce kendimize evlenincede eşimize emanet etmistir. Bi koca namusa laf ediyorsa yada namusuna laf edilmesine müsade ediyorsa g.vattır o çünkü senin namusun onun namusun. O kişi namusuna laf ettiğinde ya çıkıp gidersin suratına bakmazsın adını almazsın ucunda ölüm de olsa yada susup kabulleniyosan. Herşey mustehak demektir. Kimse kusura bakmasin. 
0 oy
(66 puan) tarafından
Niye susuyorsunuz ki susanin kiymetinin bilindigi nerede görülmüş
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gel dna testi yapalim deseydin o kagidi da alip bi tarafina sokaydin
0 oy
(554 puan) tarafından
Senin yerinde olsam erkekliğin den şüphen varsa buyur DNA testi yap s a lak ya insanı delirtirler öyle kelime kavgada söylenmez 
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Namusunu sorgulayan insanlarla aynı çatıda nasıl yaşıyosun gülüm. Ne yapmaya çalışacak sen sessiz kaldıkça yüz bulmuş 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 616 göst.
0 oy
5 cevap 335 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 449 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,111 göst.
5 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu