0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından

Sizce nasıl 1 oğlum var şuan birde 19+ 4 günlük hamileyim büyük ihtimal kız dedi doktor 

image

9 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Gayet iyi kullanışlı duruyor

(98 puan) tarafından
Bilmiyorum canım kararsız kaldım ya
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Birebir aynısı olmasa da benzerini kullanıyorum güzel kullanışlı 
0 oy
(333 puan) tarafından
Baston tipi yok travel sistem vs vs oyle antin kuntin şeylere bosa para verme.

Bu tarz bebek arabaları cok kullanışlı oglum 2 yaşına girecek benim elim ayağım resmen parka gideriz içinde uyur tam yatış pozisyonuna getiririm markete giderim altı dolu şey alır icine baya geniş ha ben eskiden oyuncaklarını bile koyardım icine geze geze içinde oynadı candır bunlar
(98 puan) tarafından
Bende baston travel vs falan sevmiyorum zaten 2 çocuk olduğu için böyle bir araba almak istiyorum canım kararsız kaldım
0 oy
tarafından
4 baby olan markasini kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Aynısını kullanıyorum canım güzel ama mesela çocuğu kendine doğru çewirip kullanılmıyor zor gidiyor 
0 oy
(3,354 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Aynısı olmasa bile benzerini kullanıyorum oğlum şuan 3 yaşında arada hastaneye giderken katıyorum içine rahat oluyor ikinciye hamileyim kısmet olursa onada kullanacağım ☺️ sapasağlam duruyor

(98 puan) tarafından
Seninki nasıl canım varsa fotosunu atabilirmisin
(3,354 puan) tarafından
Attım canım evde değilim o yüzden şimdi çekemedim resmini
0 oy
(362 puan) tarafından
2sne önce 350ye almıştık bu iki çocuk için ideal ikisi de içine koyuluyor ikiz arabası niyetine ama çok ağır bende hamileyim kaldır indir bel kopuyor 
(98 puan) tarafından
Sipariş etsemmi bilmiyorum canım ya kararsız kaldım
(362 puan) tarafından
Letgoda daha uygunlari var istersen bir bak  oğlun kaç yaşında onu arkaya koyarsın ilk zaman bebiş zaten kanguruda olur rahat olur bence çok kullanışlı
(98 puan) tarafından
Oğlum 18 aylık canım
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Geçen sene baktım trendyoldan bu arabanın aynısına antrasit yani koyu  gri bordo ve sizin baktığınız renge  yani kahverengine o zaman 450 470 490 500 arasında gidip geliyordu fiyatları bizim eski bebek arabası vardı o zaman sözde abim alacaktı bana kandırdı bni almadı eski arabamda idare ediyordu o da yok şimdi ve geçen fiyatlara bakayım dedim yine aynı bebek arabası ve gözlerim açıldı aradaki fark 500 fazla olmuş yorumlarına bakın bn baktığımda iyiydi durumum olsa alacaktım ama maalesef sizin imkanınız varsa alın derim en kötü ihtimal evde bir iki sürün tur atın evin içinde rahat değilse herhangi bir sıkıntısı varsa iade edebilirsiniz
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Güzel ve kullanışlı

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...