0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (3,635 puan) tarafından

Veya mecburen sık sık o nalet kişiyi görmek zorunda kalıp çocuğu ona benzeyen oldu mu?:D

Benzediyse;

1-Ne sıklıkta baktınız?

2-Nazar eder gibi dikkatle mi/yoğun öfkeyle mi baktınız?

3-Ne zamandan itibaren baktınız?(Ör:Öğrendim ki hamileyim, hemen bakmaya başladım vs:D )

15 Cevaplar

0 oy
(1,074 puan) tarafından
Ben instagramdan doga diye bi kiz cpcuguna baktim kizimin kanaginda gamzesi var ve cok guler guler yuzlu ayni o kiz kiz gibi :) 
(3,635 puan) tarafından
Ben de birinden duydum da merak ettim aslını:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tövbee yarabbim sence bu mantıklı mı bakmayla olmaz o iş gebinlerle alakalı 
(3,635 puan) tarafından
Denk getiren var mı merak ettim:)
0 oy
(12,620 puan) tarafından

Öyle şeyler yapmadım ya biri bana inşallah çocuğun en yaramaz çocuktan beter olur diye imada bulunmuştu şimdi kendisi çocuğundan illallah ediyor benim çocuğum gayet uslu

Konuyla alakasız ama aklıma geldi yazam didim :D

(3,635 puan) tarafından
Evet büyük konuşmalar çok başa geliyomuş çocuk büyütürken :)
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ben en çok bana benzesin istedim kendimi çok sevdim valla benim kopyam :D
(3,635 puan) tarafından
Maşallah diyelim:)
0 oy
(12,449 puan) tarafından

Yok kız her akşam yatana kadar gözüm eşimin üstündeydi içimden de çok geçirdim ama kalkmış bana bencemiz kokar ibik  :D halbuki kendime de hiç bakmadım bi dışarı çıkarken:)

(3,635 puan) tarafından
:D Ne var ki anasının çocuğu olmuş ne güzel:)
(12,449 puan) tarafından
Eşime benzesin isterdim kız eşim turuncu beyaz tenli uzun uzun kirpikleri var maşallah ona nazar değmesin bizim bebe de kara kara  :D
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Ben inanmadigim için böyle şeylere bakmadım :) birde bakma şekli mi varmış :D
(3,635 puan) tarafından
Var mı ben de merak ettim:D
0 oy
tarafından
Ben görumcemle hiç anlaşmazdım benimle aylarca konuşmazdı oda beni sevmezdi ama Allah var güzel bir kızdı ondan nefret ediyordum her gördüğümde yüzümü ceviriyordum benzemesin die ama kızım şimdi tam da halasının kopyası
(3,635 puan) tarafından
Böyle de olabiliyor demek:)
0 oy
(887 puan) tarafından
Bende kocama benzesin istedim oğlum copy paste :)ama genlerle alakalı diye düşünüyorum ben genel de bizim buralarda derler bebek anne karnında hareket ederken kime bakarsan çok ona benzer diye ama ben hep eşimi gördüğüm için belki de bilemiyorum :)
(3,635 puan) tarafından
Değişik söylentiler var:D
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Kızım anneme ve eşime benziyor. Gören anneanne ile babası aynı diyor ama hiç öyle garip bir bakış sergilemedim. Hep sevgi ile baktım
(3,635 puan) tarafından
Maşallah:)
0 oy
(2,787 puan) tarafından

Bende hamileyken eşime dedim inşallah kirpikleri senn kirpiklerin gibi uzun olur nerden bilim ki kızım hep babasına benzeyecek ☺️☺️☺️ bilseydim demezdim:D

tarafından
Bu benn bende hep derdim insallah kirpikleri sana ceksin bir dogdu babasinin kopyasi huyu bile babasi ☺️☺️☺️
(3,635 puan) tarafından
Kirpikleri geri kalan özellikleri de tutmuş getirmiş:)
(2,787 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Aynaya çok baktım bana benziyor :D

Ama ayva olayı doğru galiba ilkinde yemedim.bunda yedim de baya vallahi gamzeli ve çok güzel doğdu :P

(3,635 puan) tarafından
Ben de bi daha doğum yaparsam düşünüyorum ayva yemeyi:D İlki de sevimli güzel ama ayvalı nasıl merak ettim:)
0 oy
(14,843 puan) tarafından

Mecburen kocama baktim sürekli. Herkes ona benzetiyor. Özellikle bakmadim denk geldikçe baktim. Odaklanmadim yani öylesine baktim ama yinede benziyorlar :D

(3,635 puan) tarafından
Hahahahaha:D
0 oy
tarafından

Kocama aşık olduğum için sürekli ona baktim ve kızım aynı ikizi doğdu :D

(3,635 puan) tarafından
Maşallah diyelim:)
0 oy
(9,625 puan) tarafından

Kocamdan başka kimseyi pek göremedim yani ailemi görüyodum dışarıya cikiyoduk geziyodum ama eşime çok baktım ikisi de kocamın kopyası iyiki benzemisler yani özellikle benzesin diye bakmadım hamilelik hormonlarından dolayi duygularım daha da depreşti eşime karşı :D

(3,635 puan) tarafından
Maşallah size de:)
0 oy
(2,725 puan) tarafından

Ben hamileliğimin başından beri telefon ekranıma kendi resmimi koydum baktım her açtığımda :Daynı da ben. Gamzeleri de var. Son aylar eşimle olan fotomu koydum işte hadi onun da hakkı birazcık :woot:

(3,635 puan) tarafından
Eşin de üzülmesin şurası da sana benziyor desinler değil mi:)
(2,725 puan) tarafından
Heheh aynen

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 195 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 471 göst.
13 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 411 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 371 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde zeynepcelik (2,458 puan) tarafından soruldu

396,289 soru

11,854,404 cevap

35,948 kullanıcı

...