0 oy
806 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından
Son zamanlarda eşim ile aramız eskisinden beter varsa yoksa eltim ile konuşuyor.... Artık lafımı dinlesin istıyorum var mı sözünü dinletme duası? 

22 Cevaplar

+1 oy
(7,744 puan) tarafından

Dua iyidir ama velakin hatimde insen olmayınca olmuyor maseref :ermm::D

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hatimde indirsen dönmeyen dönmez 
(224 puan) tarafından
Kız ben yazıcaktım bazı insana hatim de indirsen değişmeyeni değiştiremezsin net yani
tarafından
Aynen bacım
+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Muska vs sakın girme o işlere, dinden çıkarsın. Bunu aileden biriyle konuştun mu hiç, kayınvalide kayınbaba, kayın vs. Kendi kendini yemenin alemi yok, anlat herkes bilsin, gece gündüz ne var konuşacak namahremdir sonuçta. Eltine de sor, kendi kocan dururken benimkinden ne istiyorsun diye. Burda kendini üzmenin manası yok canım. Biraz onlar düşünsün. 
(3,893 puan) tarafından
Çok haklısın kendi kendine dert yapıyor sen düşüneceğine onlar düşünsün
tarafından
eltiyle konuşacak insan sen değilsin.Önce görümcen varsa ona anıat o konuşsun.Yoksa kaynanan konuşsun.
0 oy
tarafından
Dua bilemem de önceden dinlemeyen adam bu saatten sonra hiç dinlemez bence
(2,067 puan) tarafından
Kafayı yiyeceğim artık tahammül edemiyorum :(
0 oy
(830 puan) tarafından
Ben açacaktım postu
(2,067 puan) tarafından
Aynı dertten mi yakınıyoruz :(
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Yavrum boylesi erkeklere cevsen yapip boynunada assan fayda etmez 
(4,983 puan) tarafından
Ben sen yapıyorsun diye demedim zaten erkeklerin genelinin istedigi seyler

Şeytan tuyumu var onlarda sebep ne peki okadar bağlı onlara
(2,067 puan) tarafından
Kadının dili var. Öyle tatlı dili var ki ve sevmediği insanı bile  öve öve  kendine hayran bıraktırıyor. Bir yere gitsem eşim herşeyi söylüyor gizlimiz saklımız falan yok yani eşimle.
(4,983 puan) tarafından
E sende o taktiği uygula eşine
Adam ondan anliyor demekki
(2,067 puan) tarafından
Bu kadın varken huzurum yok isterse adamın yoluna bal süreyim aynı. Şükür iyiyiz güzel ama tek sorun bu kadın
(4,983 puan) tarafından
Allah kolaylik versin ozamn kuzum
0 oy
tarafından

Aynı üründen bende de var hatim indirsen de boş bunlara :ermm:

(2,067 puan) tarafından
Yakında kafayı yerim artık :(
0 oy
(2,456 puan) tarafından
Nasıl yani ne alaka eltin
(2,067 puan) tarafından
4 yıldır evliyim 4 yıldır gece gündüz konuşuyorlar sorduğum da yengem dir çocukları yeğenim der susar... Sürekli tartışıyoruz 2 gece önce saat 1 de aradı yine sustum ama baktım olmuyor kafayı yemek üzereyim kimseye de anlatamıyorum ama dayanamıyorum kayınım hayatta aramaz sormaz benim kocamla günde en az :(4, 5 defa konuşur
(2,456 puan) tarafından
Canım çok saçma ya yengeyle o kadar ne konuşulur ki hiç normal değil bence
(2,067 puan) tarafından
Yıllardır tek tartışmamız dir artık tartışmaktan bile bıktım.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Canım eş ile ilgili dualar var bu konuda ama bende bilmiyorum araştır netten istersen yada evinde dualar kitabı falan varsa bak 
(2,067 puan) tarafından
Evde yok ama doğru netten bakayım belki vardır
(2,610 puan) tarafından
Araştır bakalım inşallah bulursun mutlaka çıkar karşına zaten
0 oy
(17,829 puan) tarafından
Büyü yaptır anca öyle şaka şaka :D kız bi dua vardı eşler arası muhabbetin çok olması için ve el kaytü mehabbeten minni günde 40 kez yapıyosun iyi oluyo 
(17,829 puan) tarafından
:D çok zevkli karıyım demiiii
tarafından
He vallaha tam garısın xnnxbx
(17,829 puan) tarafından
:D yoruldum çay koyam kendimeeeee
tarafından
Aciktim benya
(17,829 puan) tarafından
Bende yaaa :D
0 oy
(838 puan) tarafından
Tlfdan youtubeyi ac HÜMEZE süresi var yüksek sesle dinle bir yandan da işini falan yap varsa.  Ben denedim çok tesirli bi süre. Allah kabul etsin canım 
(2,067 puan) tarafından
Allah razı olsun öyle yapacağım
0 oy
tarafından
Canim yanlis anlama da esin ve eltin hic normal degil yani
(2,067 puan) tarafından
Bilemiyorm kafayı yiyeceğim artık son çare muska yaptıracağım dedim sonra aman tövbe dedim öyle işlere kalkışmayayım
0 oy
tarafından
Eltinle esin ne konusuyo biyere yazmisssin gece ikide aradi diye ne boka insan ararki kaynini saat ikide 
(2,067 puan) tarafından
Bilmiyorm günahını da almak istemiyorm ama aramasında haz almadığımı biliyor sürekli arıyor benim yanımda eşim konuşmaz eskiden aradığında siliyor du kayıtlarını, sonradan fark ettim.
tarafından
Ozaman eltine soracaksin gecenin ikisinde arama sebebin ne diye hicmi sormaz bi insan sende bi tuhafsin ama kusura bakmada
(2,067 puan) tarafından
Nasıl desem bilmiyorm kadın da şeytan tüyü var tanıdığım hiç bir insana benzemez. Kalkıp sormaya çalışsan kocasına anlatır artık ne anlatıyor bilmiyorm sonra kocam ı arıyor yine kötü olan ben oluyorum. Kayınpederim ile konuştum ama adam ne yapabilir ki
tarafından
Onun o seytan tuylerini yolarim sende kocasina diyceksinki gecenin ikisinde arama sebebi ne olabilir bi insanin kotu olcaksamda olurum yani
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Bence esin biseyler okusun mesela kuran anca öyle düzelebilir
(2,067 puan) tarafından
Okuması için ne yaptıysam nafile okumadı. Artık takmıyor beni çok zoruma gidiyor
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Ne alaka eltinle konuşuyor ? 

Googl yaz çıkar eşler arasında ki soğukluk vs için dua diye  
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Allahım merhamet et diye dua etmelisin. Üzülme hayırlısı neyse o olsun.. 
0 oy
(634 puan) tarafından
Hangi dua  bilmiyordum ama dikkatimi  çeken devamlı  eltinle  niye konusuyor
0 oy
(370 puan) tarafından

image

image

Denemedim hiç tesiri hakkında bilgim yok. Kaydetmiştim 

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eltin kaç yaşında samimiyet derecesi nasıl cıvık mı
(2,067 puan) tarafından
40 var ama bakımlı biri. Samimiyeti cıvık tabii kaynanam sevmez konuşmaz görümcelerim de konuşmaz. Görümcelerim defalarca eşimle konuştu bak o yılan dan uzak dur dediler ama yok bu kadınla konuşmasa sanki olmuyor, yapamıyor
0 oy
tarafından
Kuzu Şahmeran duasını hoogleden bak biraz uzun bı dua en az üç defa okunması lazım ve hergun ... He rturlu dilek istwk için çok etkili ben denedim çok işe yariyor. Öğle namazını kıldıktan sonra hemen aç oku yedi defa ... Sonra niyet et eşinin adina
(2,067 puan) tarafından
Yarın öğle namazından sonra başlarım inşallah. Çok teşekkür ederim
tarafından
Kızlar demiş ya hatimde indiren boş diye öyle bişey yok duanın gücü arai bile titretir erkeği öyle bı adam ederki şaşar kalırsınız... Dua yi bu kadar küçümsemeyin Allah'ın isimleri her şeyi alt üst etmeye yeter de artar dua boştur hatim deyaosan boştur diyen tövbe edin
(2,067 puan) tarafından
Elbette dua nın Allahın adının açamadığı kapı yok elhamdülillah
tarafından
Tabi ki .. rabbim dualarımızı kabul etsin evimize huzur mutluluk bereket verisn inseallah
(2,067 puan) tarafından
Aminnnn inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 296 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 251 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu