0 oy
201 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Yanii böyle canım bazen bısey çeker ya öylemi yoksa dahami beter bısey hiç yaşamadım üçüncü gebelikgim ama bilmiyorum 

16 Cevaplar

0 oy
(3,826 puan) tarafından

Bilmiyorum bende yaşamadım.:)

(2,366 puan) tarafından
Vala bence hiç öyle aserme yaşamadım nsjsjjs
(3,826 puan) tarafından
Aynen öyle bende yok yani onun tarifi ☺
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından

Bendede ikinci gebelik bende bilmiyorum :D

(2,366 puan) tarafından
Jsjjsje bende bendemi Bi sorun var diyorum, hnai hamileyken söyle oldum böyle oldum gece market market gezdik felna hiç yanii
(912 puan) tarafından
Yaaa bende çok istiyorum eşimi uykusundan uyandırıp canım şunu çekti demeyii hiç aşermicem galiba ☺☺☺
(2,366 puan) tarafından
Jsjsjsj ay Allah korusun evim çarşıya uzak market uzak eşim üşengeç Allah başıma vermesin sjdj
0 oy
tarafından

Aslinda asermek vucudun ihtiyaci olan madde yada vitamine ihtiyac duymasi halk arasinda asermek deniyo ☺️

Ama benim gibi bogaz düşkünü biri icin bu dogru degil hamile degilkende canim hersey isterdi cunku :D

(2,366 puan) tarafından
Ay Vala bnd hamileyken hiç dikkat etmiyorum  ve Bn hamileyim diyim tok isem bile yiyorum sağ olsunlar gorumceler felna ne olsa al ye diyolar toksam bile bnd hamilelikte çok yiyorum akşam yemekten kalktım görümcem gil kumru getirmiş bide onu yedim dnjs
tarafından
Bende oyleyim valla dikkat etmem azyiyim falan diye dusunmem umarsizca hoyratca yerim ahahha
0 oy
tarafından
Ağzında tadı gelmesi gözünün önünde ucusmasi her düşündüğünde ağzını. Sulanması 
(2,366 puan) tarafından
Ayy biz çarşıya uzağız market uzak eşim üşengeç Allah başıma vermesin nsnsns
tarafından
Amin heheheh
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Asermek sadece canı bıseyler cekmem degıldır  yıyemek bile aserme diye gecer.
(2,366 puan) tarafından
Hmmm kimisi ağlamış bile ya
(9,247 puan) tarafından
Dogrudur
0 oy
tarafından
Gece rüyanda bir yemek görürsen ve o yemeği önünden alan olursa yada yiyemezsen bu gerçek aşerme ertesi gün yemen lazım diğer aşermeler canın ne çekiyorsa ye hamilesin sonuçta
(2,366 puan) tarafından
Hmm asermek zormuş yaaa baksana yorunlara
0 oy
(255 puan) tarafından
Benm canim yanik dondurma cekmisti. Esim 1 kg almisti yanimda kasik falan da yoktu ve arabada onu elime alip isira isira yemistim iste boyle birsey. Heryerim batmisti ama öyle mutluydum ki
(2,366 puan) tarafından
Nsjjdjdjdjdjjdjdjd esin ne dedi arabayı safa çekip seni izlemedimi hsj
(255 puan) tarafından
O önce kisa süreli şok gecirip sonra gülmüştü :D
0 oy
(677 puan) tarafından
Ya canın bişe çekiyor tadı ağzına geliyor rüyalarına kadar giriyor taki yiyene kadar bende öyle oluyor 
(2,366 puan) tarafından
Rüyanda yemişen yeter djjd
(677 puan) tarafından
Yok kız yetmiyor insanın canı daha çok çekiyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Can istemekle gerçekten asermek farklı oluyo ben küçük kizim da eserdim bir şeye şimdi demiyim") bulunucam bi şeydeyim ama yiyemedim diye oturup ağladığımı biliyorum ")
(2,366 puan) tarafından
Oo okadar fenaaa demek
0 oy
tarafından
Hamile kaldım canim dolma cekti kaynanmla yasiyordum utandim soyleyemedim eşime dedim oda anneme soylemem dedi gozumun onunden biber dolmasi geciyordu kokusu burnuma geliyordu baya fena oluyordum isteyince
(2,366 puan) tarafından
Yaaaa kıyamam yaaa esinede tuhh yanii
0 oy
(609 puan) tarafından
Gözünün önünden geçiyor cok fena bişey ağzı sulanıyor her aklıma gelince için titrer benim öyle oluyordu 
(2,366 puan) tarafından
Ndjjdjdjejjej tövbe tövbe ndje
0 oy
tarafından
Bende öyleydim hiç bilmiyordum nasıl bisey gerçi hamileligimi pek yasayamadim
(2,366 puan) tarafından
Neden canım hayrola Bn sıkıntı çekmedim oyuzden hiç hamile gibi hissetmedim kendimi ama sen niye yasamadin
tarafından
Eşimle aylesiyle hep kavga ediyorduk eşim kaç kere beni dövdü hamile hamile
0 oy
(866 puan) tarafından
Bence aşermek yemek istediğin şeyin hayali kokusunu almak, aşırı aşırı istemek yemek için can atıyor Bn de öyle olmuştu 
0 oy
(1,930 puan) tarafından
Üzüm canım istemişti ama deli gibi istiyordum aglicaktim yaza kadar nasıl beklicem diyordum. 

Çok kötüydü ama ya bir tane yemeden ölseydim o zaman gözüm açık giderdim sonra eşim internet üzerinden zorda olsa buldu da yiyebildim :)
0 oy
tarafından
9 aylık hamileyim hiç aşermedim. Ben de merak ediyorum nasıl bir duygu diye. 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Aşermek kimine göre yoktur ama oğlum da gördüm söylemesi ayıp 5 ay boyunca canım tavuk eti çekti sabah akşam ağlıyordum o derece

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 137 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 500 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 463 göst.
0 oy
6 cevap 259 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu