0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Lc waikikiden fincanlari gönderdim para iadesi yapılmış hesap kartıma girdim tutar hesapta yok ama hesap geçmişinde bugün içinde iade olmuş neden TL kısmında yok onu anlamadım 

1 cevap

0 oy
tarafından
Asko bankanla alakali engec 1hafta icunde geciyo hesabinda gorunuyo
tarafından
Herifi yedim bu ay 20 TL istesem beni boşayacak gibi duruyor djebdhebdhd dünde 60 TL aldım bardak almak için hakkımı kaybettim aşko f3bdbehdb
tarafından
Sende he para yatinca vererimdersinpara yatinca vermessin olur biter kdjd
tarafından
Adam benim huyumu biliyor aşko alıp alıp vercem diyom 1 kuruş vermedim dbebsbssb salon bardak tabak doldu adam gördükçe şeker hastası oldu dbehdbdb
tarafından
Sende abartma ozaman lan ne derdin var tabakla bardakla
tarafından
Kuzu bu ay 1800 TL harcadım bardak tabağa 3 farklı takım bardak aldım 3 fincan takımı aldım 2 si iade oldu para yatınca yine Alcam aynısını. Kafalı kek fanusu aldım 6 kişilik yemek takımı aldım 8 kişilik kahvaltı seti aldım Aynalı tepsi aldım birde kahvaltı takımı aldım fanus gibi kapağı var ocağın yanına konulan 3 kavanozlari aldım 6 adet sos tabağı aldım 2 tane küllük aldım 1 tane meyve tabağı aldım birde ayaklı sunumluk aldım aldım da aldım aşkom ya yeni ev için daha aklıma gelmeyen şeylerde var
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dilek6363 (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
8 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merve03 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 610 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,779 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 165 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Knt (254 puan) tarafından soruldu

384,648 soru

11,506,530 cevap

35,159 kullanıcı

...