+1 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (1,745 puan) tarafından

Dünyanın en çilekeş ama en sadık en sevecen kedısı :) bana geldiğinde gözleri çok az görüyordu kalça kemiği kırıktı küçücük bır kafeste bakılmış ayağa bıle kalkamayacak kadar dar yerde her yeri pislik içimdeydi tüğleri dökülmüş mantar olmuştu:( geldiği ilk gün yıkadım normalde kedıler suyu sevmez ama bu yavrum o kadar zordaydı kı suyu görünce dırekt yatmıştı içine hep sevdım onu hep benımle uyurdu benım sıpam . Sevgıyle ıyılestı yavrum ama gozlerı hala görmüyor kaç veterıner hocaya götürdüm ama düzelmez dedıler . Şimdi ayrıyız ama çok yakında kavuşacağız ınsallah 

image

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bal bal ya şundaki güzelliğe bak olsa ne mıncırırdım şimdi ❣️ Allah senden razı olsun canım nasılda güzel bakmışsın kediye 
(1,745 puan) tarafından
Rabbım vesile kıldı böyle güzel bır evladım oldu o kadar çok ezıyet görmüştü kı 5 yıl gectı hala ızlerı duruyor psıkolojık olarak falan uykusunda korkar hala
tarafından
Canım benim şu hayvanlardan ne istiyorlar anlamış değilim bakamıyorsan alma eziyet etme
(1,745 puan) tarafından
Bı hevesle alıyorlar sonra heves gecınce çöp muamelesı yapıyorlar ama bır de ahıret var rabbım soracak.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaa çok tatlı ne güzel canım Allah razı olsun 
(1,745 puan) tarafından
O kadar ınsalcıl ki çok kıbar bır de kuzum
tarafından
Ne güzel canım senin sayende senin sevginle o duruma gelmiş
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ah güzel evladım maşallah sana ❤️
(1,745 puan) tarafından
:)) teşekkür ederız
0 oy
tarafından

Kedi fotosundan korkan da yani daha neler:D

Tuyu kadar omru olsun minnosun <3

(1,745 puan) tarafından
Amin canım inşallah :) olabılıyor canım bende mesela örümcekle sümüklü böcekten bir de çok bacaklı ve uzun bacaklı böceklerden korkarım
tarafından
Kendisinden korktugum benim de var ama foto bilemedim fobi falan olabilir gerci evet :D
(1,745 puan) tarafından
Aynen canım bir de bazen platformda korkmasalar bıle gıcıklığına yazabılıyorlar kimseyı çekemem :))))
0 oy
(435 puan) tarafından
Ah güzel canlar, canım hayvanlar, kanayan yaram :(
(1,745 puan) tarafından
Ne kadar masumlar :(
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Kız kedinin nesilden korkucaklar şunun minnosluguna bakarmısin yaa
(1,745 puan) tarafından
Olabılıyor canım herkes sevemiyor
0 oy
tarafından
Bundan korkan da aman ne bileyim cok minnos bu 
(1,745 puan) tarafından
Dimi bence de :))))
0 oy
(49,894 puan) tarafından
benim kiz gormesin ikimizde kedi hastasiyiz ,❤️ cok tatli buda ya
(1,745 puan) tarafından
Al kız evıne bi tane :))))
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Ah ben seni severriiimmm bal misin acaba ❤❤❤❤❤ engelli kediler o kadar 6. Hissi kuvvetli oluyor ki inanılmaz ya ablam in da sahiplendiği bir kedisi var -buradanda sosyal mesajımızı verelim satın alma sahiplen diyerek - gecen firtina koptu ankara da çocuklar okulda allahım delirdi resmen duymuyor normalde miyavlamayi vs bilmiyo rüzgar estikçe bağırdı bir kapıya bir peceye attı kendini büyük yeğenim geldi eve gitti sarıldı yaladı kokladı meğer o yeğeninin üstüne levha düşmüş omzu incinmiş =/

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 173 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 492 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 599 göst.
3 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,305 göst.

397,907 soru

11,900,678 cevap

36,022 kullanıcı

...