0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar 16 haftalik hamileyim ve doktor bebegimin kafasinin ters oldugunu ve çok asagida oldugunu soyledi boyle bisey basina gelen var mı daha cok erken bebek tekrar doner mi cok tedirginim suan doktor fazla ayakta kalma dedi baska bisey demedi

4 Cevaplar

0 oy
(1,391 puan) tarafından
O zaman çok dikkat et dinlen Dr dediğini harfiyen yap inşallah yavrunu sağsalim kucağına alırsın dua edicem 
(11 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim dikkat ediyorum dualarin icin cok sag ol
(1,391 puan) tarafından
Sende sağol canım dinlen bol bol
-Reklam-
0 oy
(189 puan) tarafından
Benim oğlum hep aşağıdaydı çok şükür bi sorun olmadı. Ama evet kendinize dikkat edin çok ayakta kalmayın. Sadece doğuma gittiğim gün yukarı döndü. Ameliyata girene kadar tekrar aşağı dönmüştü. Doktorum da şaşırmıştı. Özellikle son haftalar çok zordu. Acayip baskı yapıyordu aşağı. 
(11 puan) tarafından
Kac haftalik dogum oldu agri falan oldu mu
(189 puan) tarafından
38+4 de sezaryan doğum yaptım çünkü hem kiloluydu hem şekilsiz duruyodu bizim tosuncuk :) öyle aşırı bir ağrı yaşamadım ama illaki sonlara doğru baskılardan dolayı ağrı sızı oluyor ara sıra.
0 oy
tarafından
İçini ferah tut canım tehlikeli bir durum olsaydı gözetim altında olurdun rabbim zamanında sağ salim kavuştursun yavruna
(11 puan) tarafından
Amin insallah canim cok tesekkur ederim
0 oy
(633 puan) tarafından
Benim 16. Haftada öyleydi gerçekten çok zorlandım ilk olarak rahim ağzı kısalığım başladı ağrılarım oldu sonra bir ara toparladım sonra tekrar rahim ağzı kısalığından erken doğum riski oluştu derken benim için zorlu bir süreçti. 
(11 puan) tarafından
Peki erken dogum mu oldu bebek asagida oldugu icin mi rahim agzi kisaligi basladi
(633 puan) tarafından
Tam olarak neden rahim ağzı kısalığı oldu bilmiyoruz. Erken doğum olmadı şükür ama son aylar hep yattı 36. Haftama kadar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 197 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zeynep7070 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 413 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu