0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle bizim köydeyiz eşim amcaların kapısının önünde oturuyor yanında bir kadın ve adam var. Ve kapının önü çok kalabalık. Neyse ben kadına doğru yürüdüm kadını çektim bizim eve götürdüm köydeki ailemin evine. Kıza saldırdım aranızda ne geçiti diye sordum sen görüntülü aramasaydin şuan her şeyi yapmıştık sen arayınca yapamadık sadece öpüştük dedi. Kadının kolundan tutup eşimin yanına götürdüm üstüne fırlattım bir bak şuna dedim sen nasıl insansın dedim ve o ara denebunu kutuları gelmiş masanın üstünde hiç birinde benim adım yok ve birinde emar sonucu vardı 10 cm kist yazıyordu kafa tası vardı emarin üstünde. Korktum orda üstünde benim adım değil halamın kızının adı yazıyordu rüyam biraz tuhaftı hakkınızı helal edin 

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Rüya yorumunu pek anlamam ama sen burada çok takılıyorsun biraz daha ara ver bence yoksa kabak kocanın başına patliycak ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Gecen bende gordum burdaki postlari okuyunca. Ama sabah namazindan sonraydi sabah namazindan sonraki ruyalar seytandandir diye biliyorum
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Psikoloj9n allahı 'na kavuşmuş ")) burada çok takılma yada okuduğunu çok takma 
0 oy
(509 puan) tarafından

Ben her gün görüyorum ama burayla alakası yok knk sen burda çok takılma okuma o postları:D

0 oy
(841 puan) tarafından

Rüyasında dene bunu kutusunu görmeyen de ne biliim :D

tarafından
Kuzu denebunu kutusu diyordum ama kutular çok büyüktü denebunuyla alakası yoktu
(841 puan) tarafından
Isın esprisindeyim tabi canım. Hayrolsun hayra çıksın diyelim.
0 oy
(448 puan) tarafından
Değişik bir rüya görmüşsün anlamadım ya
tarafından
Bende anlamadım hiç saçma sapandi
0 oy
tarafından

Bende gördüm daha önceleri eşimin beni aldattığını ama buradan etkilendigim için değil :D

tarafından
Ben etkilenmek için değil aslında rüya yorumunu merak ettim emar sonucu falan vardı ondan korktum
0 oy
tarafından

Rüya değildir bence bilinçaltı:angel:

tarafından
Evet sanırım korktuğum şey emar sonucuydu
0 oy
tarafından
bi yerin açıkta kalmıştır
tarafından
Yaz geldi bence hepimiz açık yatıyoruz dbebdbdb
tarafından
yeni üyesin. Çok kaptırmışsın bura kendini.Az geçsin sıradanlaşır
tarafından
Kuzu ben 3 yıllık üyeyim buraya bu sene girmedim sadece aldatma postundan dolayı değil sık sık eşimi beni aldatırken rüyamda görüyorum mesela ayda 10 kez muhakkak ama hiç şüphe etmiyorum sorunda o. Yani demek istediğim rüyalarım ne anlam taşıyor onu merak ediyorum
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Butun postlari karistirip ruyanda gormussun bilincalti 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 444 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gozdegunes (5,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 558 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,370 göst.
0 oy
8 cevap 287 göst.
17 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (689 puan) tarafından soruldu

383,256 soru

11,470,405 cevap

35,074 kullanıcı

...