0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (7,317 puan) tarafından

Offfff offf 18 günüm kaldı doğuma ama yanımda kim kalacak hala beli deyil ilk oğlumda annemle kaynana dönüşümlü kaldı ama bu sefer annem doğumdan sonra gelecek kaynana desen elinden telefon düşmez çocuğun vidyosunu fotosunu çekip durur tiktoka atar  krizlere girerim bende görümce desen uzak dursunlar benden ay ben napicam bide sezaryan olcak 17 yaşında kız kardeşim var o yardım edebilirimi çocuğu filan tutabilir mi bilmiyorum zaten doğum stresi var bide kim kalacak düşüncesi kafayı yicem az kaldı :unsure::dizzy:

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Of o anı hatırlamak istemiyorum. Rabbim yardımcın olsun ❤️
(7,317 puan) tarafından
Aminn cnm bnm ♥️
-Reklam-
0 oy
(13,093 puan) tarafından

Kaynana tiktok ta mi :woot:

(7,317 puan) tarafından
Maalesef :/
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bence annen herkesten iyi bakar 
0 oy
(134 puan) tarafından
Bana eşim bakmıştı herkesten daha iyi güzel baktı bence eşin yeterde artar
(7,317 puan) tarafından
Büyük oğlum var 29 aylık o nolcak :/
(2,016 puan) tarafından
Oglunu kayinvalidene birak esin cok guzel ilgilenir
(7,317 puan) tarafından
Kız olan oglusuma olur busefer çocuğuma bakamaz o telefonla ilgilenmekten
(2,016 puan) tarafından
O zamn kizlardesin baksin cocuga esin yaninda dursun kardesinle donusumlu gidip gelsinler
(7,317 puan) tarafından
Offf  stres oldum iyice vala ya oğlum zor bi çocuk napicami sastim
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ahey ahey ahey tiktokçu kaynana son zamanların illet zat-ı muhteremleri
(7,317 puan) tarafından
Hemde nasıl ya utanç verici
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Kardeşin gelsin daha iyi diger cocukla ilgilenir getir götürünü yapar
(7,317 puan) tarafından
Son çare o eşim oğluma bakcak oda bana bakar başka kimse yokk
(7,273 puan) tarafından
Kendimi dusunuyorum ben bekarken yeğenlerime hep baktim canim koca kız yardimi olur illaki
(7,317 puan) tarafından
Kaynanadan iyidir ya :D en azından istedim gibi yönlendirim
(7,273 puan) tarafından
Aynen öyle valla kaynanasan bin kat iyidir :)
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kardeşini çağır diğerleri bakamazda ,17 yaş çokta küçük değil bı kere gösterirler bakar ne olcak ben 10 yaşında bakıyordum kardesime :)
(7,317 puan) tarafından
İnşallah ya diğerlerine hayata gelmelerini bile istemiyorum vala doğuma ama iste
0 oy
(4,996 puan) tarafından
Vala cnm bnm kızım şuan 11aylik 7 haftalık gebeyim. İlk kızımda  kardeşim yanimdydi ablam hep koştu annem geldi çok 10 günden sonra kendim baktım şimdi doğum yapsam sezeryan bu arada kimse gelmesin dycem eşim hastanede yanımda dursun eve gelince de annemler görmeye tabiki glcek ama kalmaya kimse zorunlu deil bn tek yapabilirm inşallah öyle düşünüyorum ailemle kaynanamla da aram çok iyidir bu arada ;)
(7,317 puan) tarafından
Cnm kalkmak zor olucak dikişli illaki biri olmalı diye düşünüyorum ben
(4,996 puan) tarafından
3 gün eşim kalsa zaten ayağı kalkmam lazm küçük kızımda olucak   ben ilk bebegimdede ayniydim 3. Günden sonra ayağı kalktım atmadım hiç kendimi uere
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Eşim vardı ama ben herşeyi kendim yaptım zaten kontrol bende olduğunda canım az acıyordu
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benım kızımda 17 yasında. Benım yanımda kızım kalmıstı. Tabı oyle cok bı sorumluluk sahibi olmuyorlar ama yanlız kalmaktan iyidir 
(7,317 puan) tarafından
Evett bende kardeşim kalıcak büyük ihtimal en azından getir götür yapar
0 oy
tarafından

Kaynanası tik toka girmeyen de ne bileyim yani:D valla bizimki telefon kullanmayi bilmez bence anneni yada bacını çağır kafan rahat olsun

(7,317 puan) tarafından
Annem sonra gelebilecek kardeşimin kalmasi en iyisi herhalde ya
0 oy
(3,371 puan) tarafından
Benim oğlan da doğumda 3.5 yaşında olacak inşallah onu kaynanaya yollayacağım eşim yanımda kalacak ilk doğumda da eşim vardı sadece yanımda çokta güzel ilgilendi
(7,317 puan) tarafından
Büyük oğlumda eşimin çok desteği oldu ama şimdi kaynanaya güvenemem telefondan başını kaldiripta çocuğa bakmaz
(3,371 puan) tarafından
Benim kaynana telefon bilmez Allah'tan sadece arama geldiği zaman cevaplar inekleri var ama Eylül ayı olacağı için inekler içerde olur kayınbaba da var birlikte 10 günlük baksınlar birşey olmaz
(7,317 puan) tarafından
Ne güzel vala
0 oy
(616 puan) tarafından
Hiç düşünmem kimse gelmesin derim. Eşim olsun yeter
(7,317 puan) tarafından
Ah kuzum çok hiperaktif oğlum 4 gün hastanede yattım yanıma ziyarete geldi de bi asonsor bi kapılar yerinde hiç durmadı :)
(616 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle o yüzden anlayabiliyorum. Ama şunu Gönül rahatlığıyla diyebilirim kayınvalide kesinlikle olmasın yanında.
(7,317 puan) tarafından
Evet bnde kesinlikle istemiyorum nolcak bilmiyomki çocuğun vidyosunu fotosunu çekip durcam tiktoka aticak ben delircem ama anlayan olmicak :/ onun iicn o hayata olmz
(616 puan) tarafından
Sen kendini sakın belli etme eşin haletsin. Fotoğraf falan da göndermeyin. Çeksede eşin konuşsun paylaşılmayacak diye. Şu tiktok illeti bitmedi gitti. Şu yaş almış insanların orada olmalarıda ayrıca berbat bişey
(7,317 puan) tarafından
Eşime ima etik zaten benim yanıma telefonla oynamayan fotoraf çekip durmayan biri gelecek diye kendi annesini karistirmiyo allhatan o kalsın demiyo
0 oy
(261 puan) tarafından
Aaa doğum zamanida belli olmuş hatunun sağ salim alırsın inşallah kucağına kaynana yerine kardeşinle yine daha rahat edersin sanki
(7,317 puan) tarafından
Evett balım ayın 7 doğum olcak inşallah :)
Bence de kardeşim kafam rahat olur hem :)
(261 puan) tarafından
Tarih belli ne güzel ya benimkide dönmüş doktor ne zaman sancin gelirse o zaman dedi bekliyom bende meraklı ve korkulu
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kiz kardesin yapar canim ne yapilacagini soyle yapar 
(7,317 puan) tarafından
Öyle olcak büyük ihtimal cnm başkasıyla kafa agritmaya gerek yok vala
0 oy
tarafından
Kizz kaynanan benim kaynanam aynı fotolar videolar havada uçuşuyor 
(7,317 puan) tarafından
Öyleyim cnm kimseye karışmam kaynanama göre çok çok olgunum o kesin
tarafından
Bende aynı canım
(7,317 puan) tarafından
Yasalrindanda utanmiyorlar kız
Gerçi bnmki 36 yaşındaymış :D eşimin 26 yaşında olmasından başka binsorun yok :D sjjssj
tarafından
Kız benimki 55 yaşında ama çok küçük gorunuyo süslü davranışları cahilce insan oğulları var diye ağır olur biraz ama laf söz gelir diye nerdeee
(7,317 puan) tarafından
Kız yok anam utanma yok bunlarda
0 oy
tarafından
Eşini al yanına canım. Öyle bir imkanın varsa. Biz kimseyi istemedik yanımıza sadece eşim ben olcaz. Annemler gelmek istiyor da biz istemiyoruz. 
(7,317 puan) tarafından
Oğluşum var bitane daha onu kimseye güvenemem eşimden başka :/
0 oy
tarafından
Bu postu bir kez daha acmstn
(7,317 puan) tarafından
Evet ozmn görümce demiştim ama ilet gelsin ondan
0 oy
(509 puan) tarafından
Kaynanayın tik tokda ne işi. Var Allah'ım hangi günlere kaldık 
(7,317 puan) tarafından
Ah kuzum ah onun adına ben utaniyorum vala