0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar nasıl anlatsam bilmiyorum kocam o kadar degisik bi insan ki ona nasıl davranırım nasıl konuşurum bilmiyorum çok sinirli her seferinde beni azarlayıp duruyor bağırıyor biktim artık onu çok seviyorum aslında hemde çok eskisi gibi degil sanki o asik oldugum adam değil değişti oysaki önceden beni çok severdi..... 7 aylık ikizlere hamileyim daha 1 buçuk senelik evliyiz...daha bugün bütün hafta hamile olduğum icin yuruyemedigimden onun tatil gününü bekledim bütün hafta  kendime kıyafet almak icin beni götürdü yolda arabayı o kadar hızlı sürdü ki odum koptu sonrada bağırdı sırf trafik ışığına takıldı dıe küfür etti bana yarı yolda indirdi beni ağlaya ağlaya geri döndüm eve o kadar yolu yürüdüm şimdi ne yapsam bilmiyorum ne istiyor bilmiyorum yada beni mi istemiyor ....??

13 Cevaplar

+1 oy
(901 puan) tarafından
Odun erkeklerden nefret ediyorum verecen Ateşi yakcan benimkide içinde
(37 puan) tarafından
Keşke hepsini yakabilsek
-Reklam-
+1 oy
(902 puan) tarafından
******** mi bu adam ? Insan ne kadar sinirlensede eşini hemde hamileyken nasıl indirir yanlız gitmesine müsaade eder .Allah eşine akıl fikir sanada sabır versin.esinin iyi bi derse ihtiyacı var 
(37 puan) tarafından
Rabbimin ona vereceği bi derse ihtiyacı var ben ne yapsam boş inşallah bi gün onu bensizlikle sınar
(902 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım eşten sınanmak zor olmalı. Inşallah bu kötü günler geçer mutlu huzurlu olursun
+1 oy
(901 puan) tarafından
Küfür edenlerden gıcık yerdim küçükken benide geldi buldu tam şaka yapıyormuş efendim taşkalasına diyo küfürün şakasıda mı var dedim ne zaman gerçek ne zman şaka yapıyor çözemedim ben bu bir genelek küfür edince delikanlı adam sanıyorlar kendilerini ama gözümüzde küçülüyorlar haberleri yok bende artık ediyorum ne derse sonra şaka diyorum kendi gibi 
(396 puan) tarafından
Bende nefret ederim küfürden ne sanıyolarsa iğrençlik başka bi şey değil
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dayak istiyor ne isticek. O halde sizi gerçekten yolda bıraktı mı çok ilginç yaa 
(37 puan) tarafından
Bıraktı gitti arkasına bile bakmadan
(25,224 puan) tarafından
İnanamıyorum gerçekten, ona iyi bir ders vermek lazım
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Bi adam nasıl karısını hemde hamileyken yolda indirir yürümesine izin verir. Bence eşine sor derdin ne diye ne istiyosun açık açık konuş kendini de beni de bu halimle yıpratma de. 
(37 puan) tarafından
Sorsam ne fayda ki karninda iki bebekle kendimi ne kadar uzsem boş bana ve evlatlarima zarar
(6,360 puan) tarafından
Nasıl sorsamne fayda ki konuşmadan bi arpa boyu yol alamazsn konuşarak herşeyi öözebilirsn al karşına ciddi ciddi konuş agzını ara istemiyosan boşan diye tepkisi nolcak bakalm
0 oy
tarafından
Seni niye indirdi arabadan ki ? Deli mi ne kendi napti trafikte?
0 oy
(81 puan) tarafından
Bence iyi bir dersi hakediyor birak git annenlere akli basina gelsin kopek olacak ki akli basina gelecek seni kaybetme korkusu girsin icine o zaman gor 
(1,787 puan) tarafından
Hemen bitirme odaklı olmayın ikiz hamile kadın hiçbir suçu günahı yokken düzenini nasıl bırakıp gitsin bana evi hiçbir zaman çözüm değildir . Bende çok gittim ama hep pişman oldum madem ortada  affedilmeyeck çok büyük hatalar var adamı evden atsin kadın niye çıkıyor ki?? Tamam kocasının yaptığı çok yanlış ama öyle hemen bırak git denecek bişey değil üstelik 2 çocukla..
0 oy
tarafından
İnsan karsina bunu nasl yapar ya bide 7 aylik ikiz  yuruyemedgni bilmiyorum o halde indiriyor tek gönderiyor  ben olsam asla konuşmam pişman olana kadar kesinlikle knusma 
0 oy
tarafından
ben bu erkekleri anlamiyorum madem cok cok sınırlisin trafiğe cikamiyosun kullanma araba

hadi onuda geçtim esini insan nasil yari yolds birakir

hadi esinide geçtim iki tsne dogmamis bebisine kiyamaz Allah islah etsin esini canim benim 
0 oy
(119,122 puan) tarafından
One kız nolmus hepmi boyleydi vallahi ben o kadar esimin ustune giderim bagirip cagiririm haftanin 3 gunu sabah 8 beni okula goturur donuste gelir okuldan alır tam cikista kapida olur 10 dk bekletmez bile bi derdimi var sana anlatamadigi gecim sıkıntısı ikiz bebek dedin masraflar cok olucak diyemi gergin acaba 
(37 puan) tarafından
Bilmiyorum ki derdi ne masraf değil derdi maddi durumu iki çocuk 10 çocuğa yetecek kadar iyi akşamlari gelip sarılıp özür diliyor sabah yine aynı hareketi yapıyor kafayı yicem ben mi deliyim yoksa o mu nie böyle oldu önceden böyle değildi
0 oy
tarafından

Konusmayi denesen dersin ne senin diye 

Benimkinin akli cikar 3. Bebegim dogdu dogacak o kadar sakin kullanirki arabayi kimse beni emanet edemez kardesine bile ben getirir gotururum karismayin der 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım belki onunda kaygıları vardır biz nasil ki hamileyken  oturup herşeye ağlıyoruz sinir boşalması yaşıyoruz onlarda aynı şekilde düşünüyor. Adam şimdi ne düşünür ne kurar kafasında bilemezsin. Belki nasıl yetebilirim nasıl bi anda 2 çocuk sorumluluğu alicam nasıl baba olucam acaba herşey yolunda gider mi yoksa herşeyi mahvedermiyim diye kara kara düşünüyordur bilemeyiz. Biz bir şekilde ağlayıp bağırıp hormonlar deyip sıyrılıyoruz işin içinden ama onlarında gelecek kaygısı var ve  bizlere nazlari geçtiği için bize daha rahat bağırıyorlar tıpkı bizim onlara yaptığımız gibi.. yaptığı tabiki çok cok yanlış ama hemen seni sevmediğini düşünme al karşına sakince konuşup çok kırıldığını belli et inan öfkeyle hareket etmektense sakince konuşmanın çok  daha faydası var..
(37 puan) tarafından
Ben asla öfkeyle hareket eden bi insan değilim o bana o kadar bağırırken bile sakinliğini korurum ama neden o zaman hırsını benden çıkarıyor bazen kendimi kimsesiz gibi hissediyorum bende ilk defa anne oluyorum ama bu şekilde değil daha karı kocaligi becerememişken neden hamile kaldım benim sucum
0 oy
(667 puan) tarafından
Hamilesin ve karnin burnunda 7 ayliksin seni oyle yolun ortasinda indiriyo ona iyi bi dersini ver bi daha ayni hareketi yapamasin daha hassas olmasi gerekirken yaptigi cok yanlis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
0 oy
0 cevap 42 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.

378,197 soru